MAF metoxy acetyl fentanyl

Należące do grupy anilidopiperydyn substancje opioidowe, o krótszym i silniejszym efekcie.
Więcej informacji: Fentanyl w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 142 Strona 11 z 15
Rejestracja: 2016
  • 607 / 22 / 0

Czy MAF można mieszać w glikolu propylenom aby go przetrzymywać?
Rejestracja: 2016
  • 607 / 22 / 0

Lub w czymś innym co będzie można atomizować? Psikacze w drodze.

Albo gliceryna? Pomóżcie... :-(

prośba o scalenie

Amerykanie biorą coraz więcej LSD, czemu winne mogą być ponure prognozy dla świata

Fali przewodzą milenialsi i starsi, podczas gdy pokolenie Z się dystansuje.

Badanie na owcach pokazało, jak ketamina wyłącza mózg

Duże dawki ketaminy podane owcom w czasie badania nad chorobą Huntingtona dosłownie wyłączyły im mózg na kilka minut. W ten sposób naukowo zaobserwowano niecodzienny efekt dysocjacji osiągany przez miłośników rekreacyjnego zażywania Special K, czyli ulicznej nazwy nielegalnie sprzedawanego anestetyku podawanego koniom.
Rejestracja: 2012
  • 92 / 2 / 0

Kopiują z facebookowej grupy opiolove, może komuś przyda się moja opinia, może nie, ale przekopiuję to, co pisałam ;)

Pierwszy post: Wstępna recenzja substancji: Dobra, nie opisałam dokładnie jak pierwsza dawka, ale was i tak pewnie narkotyczne działanie bardziej interesuje, niż moje terapeutyczno-medyczne, to druga dawka działała sporo silniej mimo, że też 1 mg około(pierwsza dawka to był jakiś 1 ml płynu, teraz może 1,1 ml wyszło, ale to nie jest chyba duża różnica) i przez chwile nawet pomyślałam, że może przedawkowałam. nie brałam nigdy fentantylu i analogów, może od znajomego(jest tutaj, nie wiem, czy oznaczać) chyb a FU-F miał w e-fajku to czasem brałam parę buchów, ale się bałam więc ostrożnie, i progowo działaly. No to myslałam, że przedawkowałam, bo pierwszą dawkę ledwo poczułam, a tutaj od razu dziwne uczucie w głowie i minimalnie jakby posmak w gardle(wiem, że to chyba niemożliwe, za mała ilość substancji dla smaku), ale też podałam to po 50 minutach to pewnie pierwsza się utrzymywała. Nie kaszlę, przeciwbólowe działanie świetne. Puls bez konkretnych zmian, oddech chyba się zmniejszył, ale jak nie wmawiam sobie to jest chyba w porządku, po prostu spokojny. I nie wiem na ile to działanie MAF-a, a na ile pośrednie(cierpię na lęki, no i bóle i kaszel z powodu choroby, więc pewnie skasowanie tych rzeczy wywołuje z automatu, że się nieźle czuję), ale się trochę rozgaduję, dobrze koncentruję, mam więcej energii i jednocześnie spokój. I jeszcze w porównaniu do morfiny i heroiny - oxan chyba kiedyś pisał(on w ogóle jeszcze żyje? nie odpisuje mi na fb), że to bardziej "czyste", "chemiczne" działanie, i jesli to jest podobne do fenta to chyba rozumiem. Ciągle wolę hel, ale nie ma "ujebania", właściwie senna też szczególnie nie jestem, tylko jest takie uczucie, jakby miłobyłoby zamknąć oczka, ale nie ma noddingu. Niby 1 mg powinien być mocną dawką, ale znajomy mówił, że możliwe, że trochę mniej jest niż 10 mg całości, więc pewnie to trochę mniej, jeśli nie ma tolerancji krzyżowej z opiatami. Bo jeśli jest to sprawa jasna, Nie przysypiam, jak zapalę papierosa to mnie strasznie mdli(na razie raz zapaliłam), ale może to przez to, że nic nie jadłam, bo nie mam kasy i głoduję w cholere :/, wyrzut histaminy, hmm, chyba minimalnie częściej się drapię niż na trzeźwo, ale na razie nic ponad to, no i po paleniu te mdłości... To chyba wszystko, ktoś stąd brał i skomentuje? Ludzie pisali, że po tym przysypiali, a ja nic. Przypomnę, że podałam IV, więć działanie powinno być natychmiast. Za godzinę kolejna, ta sama dawka(może bardziej 1 ml, niż 1,1, bo chcę żeby na jutro starczyło, jak zasnę). Mam ocenić znajomemu za ile takie rozpuszczone 1 ml, 10 mg mógłby sprzedawać, i nie mam pojęcia, ale na pewno mu jakąś recenzję napiszę.
Proszę bez "tl;dr" :D

Drugi post: Jednak jest lekko nasenne. Jak się odenergytozowałam na balkonie paląc to przymknęłam oczy i było nasennie jakby. Tylko nie tak jak przy opiatach jak opieki opadają. W ogóle porównam tu heroinę do tego, jako analogu fenta pod względem "ciepła". Po heroinie to ciepło jest takiego typu jakbyś siedział przy rozpalonym kominku, okryty ciepłym kocykiem, z herbatką w dłoni. Przy tym jesteś w białym pomieszczeniu, ogrzanym równomiernie. I tu, i tu jest ciepło, ale zupełnie inaczej. Bierzcie na poprawkę, że nie brałam specjalnie silnie narkotycznej dawki, tylko w innych celach(+test dla znajomego).
I tym razem zemdliło mnie o wiele mniej po papierosie(też łyzkę miodu zjadłam, więc pewnie mając coś na żołądku, tytoń tak nie podrażniał)
17 października 2017kibelzpolka pisze:
Chyba tylko obawa przed rakiem odbytu utrzyma mnie przed zamowieniem tego ponownie
Nie przeczytałam jeszcze całego tematu(1,5 strony zostało około) i może ktoś to komentował, ale o co chodzi? Są jakieś badania, że przedłużające się zaparcie bardzo zwiększa szansę na raka odbytu, bo nie rozumiem, i nigdy o tym nie słyszałam? Nie jestem też na bieżąco na hajpie, zajmuję się życiem, praktycznie nie ćpam. sajko mnie interesują najbardziej(niestety opio też szczerze mówiąc), ale jedyne co w ciągu ostatnich 3 lat brałam z prawdziwych sajko to dwukrotnie 2C-B(dostałam za darmo, tak jak MAF teraz, tyle, że od kogoś innego)

Do całości, jeśli istnieje tolerancja krzyżowa, trzeba dodać, że czasem pestki biorę, więc pestki(hel) i majka w ostatnich dniach były, więc jeśli jest krzyżówka, to wiadomo czemu to 1 mg nie wybiło mnie z butów(zresztą wcale nie chciałam się szczególnie ućpać, chora jestem, a muszę jakoś funkcjonować, szkoda, że te fentanalogi tak wolno działają, przydałoby mi się na weekend żeby do Miejsca Nauki dotrzeć :D)

:heart: :listen: :heart:


Edit: Ah, moi drodzy chciałam jeszcze ddoać, że dawkowanie "na oko" rzeczy aktywnych w takich małych dawkach jest cholernie głupie, szkodzicie też całej przyszłej narkopolityce, zdychając nam tu po fencie i analogów media OJO!@O!JAKNIEZBPIECZNE UMARŁ fent TAKBARDZO!!@!#!@#, bo robicie głupotę, już lepiej jak np macie 100 mg, na oko podzielić na 4 części - najpierw na dwie jak najrówniejsze, później na kolejne dwie tez jak najbardziej równe. Pewnie trochę mg się jebniecie, ale to jeszcze niedawka no i macie 25 mg(około), to rozpuszczacie i możecie dzielić spokojnie. To nadal nie jest najdokładniejsza metoda, ale jak powiem żebyście rozpuścili wszystko, zaraz będzie narzekanie, że marnowanie towaru etc.
Rejestracja: 2011
  • 37 / 1 / 0

Dziękuję Ci, romantycznapiekna, za szczegółowy opis i także zgadzam się z Tobą, że trzeba baaaardzo uważać. Niedawno miałam okazję być na ostatnim pożegnaniu - najpewniej po przedawkowaniu MAF.

Wkrótce dojdzie do mnie pakiet ze 100mg tej substancji, (w sumie to kij wie czy tej, przeczytałam cały temat i coś tam SIN przebadał że to nie do końca MAF) zrobię jak mówiłaś, podzielę na części i dodam do bazy do olejków.

Pamiętajcie także, że jeśli to wapujecie przez epeta, dawka powinna być dokładnie przeliczona na jego moc. Tak jak w nowych modach pali się olejki np. 6mg nikotyny, tak w starych paliło się 18mg, więc teoretycznie rozcieńczenie MAFa w glicerynie+glikolu (taką mieszaninę mam zamiar zrobić) powinno być 3x większe. Warto się zainteresować, poczytać o swoim epecie i dobrze przemyśleć sprawę. :old:

Ta substancja będzie zabijała.
Jakby ktoś był zainteresowany obliczeniami, proszę o info.

W sumie może bezpieczniej będzie rozpuścić to w glikolu i dawkować przez pipetę?

Nie wiem. Jak to przeżyję, dam znać. Ciekawi mnie także jak wygląda trwałość w roztworze.
:-)
Rejestracja: 2009
  • 118 / / 0

Jak myślicie jakie stężenie do maczanki 1 :40?
Rejestracja: 2011
  • 37 / 1 / 0

Maczanka w spirycie czy acetonie?
To zadziała?
1:40? :-/
100mg na 4000mg podkładu?
1mg w 40mg?
Nie wiem, ja bym nie próbowała. Raczej 1:500
Byłoby 1mg w 0.5g podkładu - może i słabo, ale przynajmniej się nie umrze.
Proszę to przemyśleć, błagam o odpowiedzialne użycie!
Można spalić sobie blanta z takim MAFem w bezpieczny sposób.
Tylko pytanie - czy w takim stężeniu MAF równomiernie wsiąknie w podkład, czy pozostanie aktywny?
Rejestracja: 2010
  • 323 / 4 / 0

Pare pytan:
1 Czy Maf rozpuszcze normalnie w wodzie zwyklej ?
2 Ile czasu w wodzie postalby aktywny ?
3 oral dziala tak samo jak palone ?
Rejestracja: 2016
  • 1284 / 116 / 0

Chemikiem nie jestem, ale idąc śladem innych substancji - W wodzie długo nie postoją. Myślę, że tutaj byłoby analogicznie

Polecane rozpuszczalniki to Wódka/Spirytus/Glikol (Trzecia opcja najlepsza ;))

Oralnie na pewno inny profil działania. Słabszy, bez pierdolnięcia, ale za to dłuższy i stabilniejszy. W przypadku opio myślę, że to jednak zaleta (Trudniej jest się przekręcić %-D)
Rejestracja: 2010
  • 323 / 4 / 0

Niby tak ale jednak mnie w opio najbardziej jara wejście hehe i pewnie nie tylko mnie :-D
Rejestracja: 2017
  • 8 / / 0

Dostałam MAFa jakoś tydzień temu od koleżanki, która chciała sobie zrobić detox(chciała 2 tygodnie, wytrzymała 2 dni), od razu wpadłam w ciąg. Mój dzień wygląda tak, że wstaję, idę do pracy i tak koło 12 już, od razu przy stanowisku, biorę torebkę na kolana i wyciągam małą fotkę z białym proszkiem, nakładam na palec i wcieram sobie w policzek. I tak co kilka godzin lub czasami częściej. Kiedy odstawiam, zaczyna boleć mnie głowa niesamowicie i dochodzą wymioty. Nie jest to tak uciążliwe, gdyż praktycznie o tej porze siedzę sama na sali i nikt nie ma problemu, że przysypiam czy chodzę struta. To jest pierwszy raz gdy, aż tak wjebałam się w opio. Oczywiście, że mi to przeszkadza ale mam wrażenie, że tylko to mi daje siłę do pracy przy tym rozjebaniu psychicznym. Ogólnie mam już jako takie doświadczenie. Nie łączę tego z niczym, w dniu, w którym to dostałam, mój kumpel ruszył tą paczkę przede mną i no cóż, trafił do szpitala. Pytajcie o co chcecie.
Posty: 142 Strona 11 z 15
Wróć do „Fentanyl i pochodne”
Na czacie siedzi 1314 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości