Zabawa z GHB

Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 1 / / 0

Haj,
Wpadłem na GHB zupełnie przez przypadek szukając czegoś...
Otóż chciałbym użyć GHB w zabawie moją żoną. Chodzi o to, by...zasnęła. Rozumiecie? Śpi i mam pewność, że się nie obudzi przez jakiś czas.
Pytanie ile tego trzeba by osoba zasnęła na dłuższą chwilę. I najważniejsze - czy taki jednorazowy zabieg jest bezpieczny? Czy nic jej nie grozi? Szukałem innych anestetyków ale nic nie ma... Chloroform szkodzi, eter...tiaa...

Za odpowiedzi dziękuję,
Pozdr.

PEA

• 2335 / 247 / 3

A czemu miałaby spać bez możliwości obudzenia się? Ona o tym wie?

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Policjanci poprosili mężczyznę, aby przestał do nich dzwonić

....w sprawie wypalonej przez współlokatora marihuany.
  • 414 / 41 / 0

Śmierdzi tu jakimś gwałtem albo innym chujstwem...
  • 634 / 13 / 7

Pewnie chce jej kutasy na czole namalować. Taki prank.
Jeśli to Twoja żona, to polej jej normalną dawkę, nie musi zasypiać, aby chcieć się bawić.
Śmierdzi, śmierdzi też jego nick.

PEA

• 2335 / 247 / 3

Ja to zaraz wrzucę pewnie, ale dajmy się koledze wypowiedzieć.
  • 358 / 28 / 0

taki zabieg jest niebezpieczny. a grozi przede wszystkim tym, że przez takie pajacowanie ktoś się nie obudzi i "normalnym" użytkownikom będzie jeszcze trudniej rozpuszczalnik zakupić. jak Ci nie chce wziąć do buzi to zmień pannę i tyle. po co w ogóle takie tematy tutaj? już nieważne w jakim celu, może to nowa marina abramovic, ale celowe dawkowanie w celu uśpienia może się naprawdę źle skończyć przez setki różnych czynników i w ogóle taki post powinien być od razu wywalony z dożywotnim banem dla takiego debila
Ostatnio zmieniony 23 czerwca 2017 przez farawayfromheaven, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 1256 / 178 / 0

Nieprzytomna do pyska nie weźmie, tu musi chodzić o anal.

PEA

• 2335 / 247 / 3

Albo kolegę chce zaprosić.
Użytkownik nieaktywny
  • 133 / 8 / 0

Do dupy se tego giebla nalej xD
Autorowi tematu matka trzymała łeb w piekarniku na 50 stopni i zdenaturował się OUN,nie ma innej opcji
  • 414 / 41 / 0

Chyba już można wywalić to w kibel ;)
Wróć do „GBL, GHB”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata