ODPOWIEDZ
Posty: 2129 • Strona 209 z 213
  • 2895 / 252 / 0
MDA sobie ogarnij ;)
  • 1760 / 97 / 0
Ja nalezalem do tej ekipy u ktorej sie nie sprawdzilo mapb.
Sprawdzilo sie ze szczypta 3mmc.
Jednak to nie moj kaliber.
3mmc do tego to takie trioche lazikowanie po parapecie.
spadne czy nie...
Uwaga! Użytkownik randomuser118 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 745 / 32 / 0
Ja po tych swoich 100mg wyciagnietych (juz z 2 lata beda mialy bo to od bombowego jeszcze) to bylo przezajebiscie mniej wiecej tak jak po MDMA ale na koniec sie zrzygalem :( chociaz euforii to w ogole nie przerwalo.
Z tym, ze pamietam ze jak było swiezsze to bylo o wiele lepsze
janblotnik@tutanota.com
  • 33 / 9 / 0
Na mnie to MDMA i 5mapb całkowicie inaczej działają. Bardziej podobała mi się faza po piątce, bo czuć tą euforię i dreszcze na całym ciele. Do zabawy z dziewczyną albo na imprezę jak najbardziej. Po emce w sumie śpiący się czuję, w sumie do przytulania i leżenia w łóżku się nadaje wg mnie. Mocy po niej nie mam w ogóle.
  • 26 / 1 / 0
Na mnie z kolei, MDMA dziala bardziej stymulujaco niz euforycznie. A 5-MAPB to byl miod dla mej umeczonej duszy. Substancja z pierwszej trojki wszystkich testowanych RC (z 3mmc i MXE).
:heart: 5-MAPB :heart:
"slysze obraz, widze dzwiek"
  • 2027 / 578 / 0
Najlepszy RC jaki testowałam z własnej inicjatywy, nie licząc niespodziewanego 3mmc (czy jednak cmc, nie wnikam, iv mnie powaliło niczym potężna dawka empatomiłości - jako stimodziewicę, od czasu do czasu coś w nosek pójdzie na minimalach, ale w kanał do tamtej pory nigdy), po prostu super.

Gdy był legalny, mieliśmy idealną substancję na imprezę. Dla mnie był to taki miks substancji z grupy MDxx (spokojnie MDMA) i czegoś spidującego, MDMA + krajówka bardzo podobnie na mnie działały. Zapach potu też bardzo podobny na zejściu. ;]

I nie trzeba było się bać, że kupi się jakieś piguły z PMA czy innym gównem...

Łatwo było tylko przedawkować, ale nie działo się nic złego; ot, człowieka odcinało w fotelu i pogrążał się w pluszu, tak jak przy za dużej ilości MDMA i wygodnej kanapie. Wywoływał halucynację, gdy był dorzucany - w jednym z tematów opisywałam swoje OEVy i CEVy po sroższej dawce, CEVy zazwyczaj były bardzo subtelne, ale OEVy przeszły wtedy same siebie.

Cytuję:
- Srogie przedawkowanie 5-MAPB - kule tęczowego światła unoszące się przy zapalonych latarniach które mijałam. Dalej dzieliły się na różnokolorowe "igiełki" i delikatnie wirowały w symetrycznym tańcu. Coś pieknego, ale nigdy wiecej nie zamierzam doprowadzać siebie do takiego stanu. ;)
Jakieś chore pojeby to sniffowały, ja zawsze elegancko odmierzałam i dawałam do żelatynowych kapsułek, ewentualnie te rozgryzałam i popijałam sokiem - pamięta ktoś jeszcze smak tego cuda? Biały sort, ach. Nawet trochę jak MDxx w kwestii smaku.
You wouldn't? Yes you would. You would lie, cheat, inform on your friends, steal, do *anything*
to satisfy total need. Because you would be in a state of total sickness, total possession, and not in a position to act in any other way.
  • 10 / / 0
ktoś wyjasni tak na chlopski muzg jak odroznic ta grupe od standardowej moli w pigule? czasem kupowalem niby MDMA ale mowili ze to benzofuryn, potem byla podobna sytuacja ale odwrotna - kupowalismy niby jakieś benzo w dropsach ale tylko zlapalismy z ziomeczkami zamula
  • 308 / 29 / 0
20 lipca 2017sprntR pisze:
kupowalismy niby jakieś benzo w dropsach ale tylko zlapalismy z ziomeczkami zamula
Nie niby tylko na 99% faktycznie kupiliście jakieś benzo, geniószu ty :-p
Z tym, że były to benzoDIAZEPINY a nie benzoFURANY. A to spora różnica :diabolic:
Spoiler:
  • 28 / 6 / 0
20 lipca 2017sprntR pisze:
ktoś wyjasni tak na chlopski muzg jak odroznic ta grupe od standardowej moli w pigule? czasem kupowalem niby MDMA ale mowili ze to benzofuryn, potem byla podobna sytuacja ale odwrotna - kupowalismy niby jakieś benzo w dropsach ale tylko zlapalismy z ziomeczkami zamula
Cięzko powiedzieć, dopóki nie spróbujesz. Po benzofuranach zazwyczaj miałem większą stymulację fizyczną, większy nieogar, większe zezwierzęcenie. MDMA ma za to znaczną przewagę w empatii, czujesz się mniej przyćpany. Po M zazwyczaj rozpływałem się wręcz w fotelu, nie chciało się robić wiele, ale wszystko sprawiało frajdę. Po benzofuranach natomiast właśnie robienie różnych rzeczy podbija fazę, jest bardziej imprezowo.
  • 745 / 32 / 0
Zgadzam się, pod tym wzgledem 5mapb mozna porownac do 4mmc, bardziej w kierunku speed, impreza, dajcie mi kurwa przeciwnika niz rozleniwienie, empatia, "ja cie rozumiem"
janblotnik@tutanota.com
ODPOWIEDZ
Posty: 2129 • Strona 209 z 213
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.