Dział poświęcony przede wszystkim chorobom i nadzwyczajnym skutkom kombinacji tychże z substancjami psychoaktywnymi.
Regulamin forum
Uwaga! Dział zawiera wątki na temat chorób, gdzie osoby dotknięte daną chorobą mogą dyskutować o szczególnych dla siebie problemach!
Nie jest to dział, w którym właściwe są wątki "czy XYZ powoduje ABC-emię" – takie pytania należy kierować do działu/wątku o substancji XYZ!
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
  • 1 / / 0
Witam?
Jestem swiezakiem ktory przez ostatni okres 6 miesieczny byl kamikadze 3 jak i 4cmc(najwieksze kurwa scierwo a jednak mnie pochlonelo)
tyle o sobie poki co wystarczy
Zwracam sie z pytaniem jak ma sie te kurestwo apropo zdrowia, apropo zoladka, jelit i innych organow. czy jest ma ktos ten sam problem? czy ktos rowniez choruje na jakas z chorob i mozna cos wniesc z wlasnej autopsji?
:wall: :wall: :wall:
  • 3854 / 305 / 0
Mam dla Ciebie dwie wiadomości - dobrą i złą.
Dobra jest taka, że niezwykle trafnie dobrałeś sobie nick. Zła natomiast jest taka, że Twoje jelito nie nadaje się już nawet na skakankę i nie doczekasz wiosny. A kto umarł, ten nie żyje.
Własna autopsja to masło maślane.
Uwaga! Użytkownik Procent jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.