Flubromazolam (RC) - wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 2779 / 217 / 0

Lepiej celuj w clonazolam. F-zolam to jak dla mnie tylko do usypiania po stimach sie nadaje ;)
  • 552 / 3 / 0

A który jest silniejszy?

Na "wojnie z narkotykami"

Od ich zażywania umiera tysiące ludzi. Budzą silny sprzeciw osób o konserwatywnych poglądach. Równocześnie badania pokazują, że psychodeliki pomagają w leczeniu depresji, PSD, uzależnień i lęku związanego ze śmiercią. W książce o przewrotnym tytule: "Czy psychodeliki uratują świat?" Maciej Lorenc o narkotykach rozmawia z ekspertami.

Komisje Izby Gmin chcą, by posiadanie narkotyków było legalne

Już dwie komisje Izby Gmin - komisja ds. Szkocji oraz komisja zdrowia i opieki społecznej - apelują o zmianę podejścia do walki z z narkotykami i dekryminalizację posiadania niewielkiej ilości narkotyków na osobisty użytek - informuje Sky News.
  • 2779 / 217 / 0

Użytkownik nieaktywny
  • 396 / 11 / 0

ja tam wolałbym flubromazolam, przyjmanje jest a nie ma takich odpałow jak po clonoa
  • 2783 / 223 / 0

A na mniejszych dawkach człowiek jest bardziej produktywny niż senny ! Wybierz f-zolam.
  • 231 / / 0

Witam, mam 5 ślicznotek od /cut-źródło/, powie mi ktoś jak tego używać i w jakim celu?

Mój zakup był po to, by ratować się w nagłych wypadkach jak przedobrzenie stim/lsd, ale chcę zapytać czy rekreacja wchodzi tu w grę? W przeszłości 5 tabletek ksanaksu :) było spoko, ale mnie nie wciągnęło.
  • 2783 / 223 / 0

I wciągać się nie warto, zostaw sobie na te ryzykowne sytuacje.
  • 231 / / 0

Odpowie ktoś chociaz jaki ma profil działania w jakich dawkach?
  • 2783 / 223 / 0

f-zolam jest typowym usypiaczem więc na koniec zabawy po stimach/kwasach nada się jak znalazł :)
rekreacyjnie to średnio z tym, dupy nie urywa
  • 231 / / 0

Ok, a jakie działanie na wyłącznie bad / stim?
dodam, że nigdy nie przesadzam, czyli jem 0,4 na imprezie a nie 2g, a kwach to listek/półtora a nie 4 :P

Nie cytuj posta znajdującego się bezpośrednio przed Twoim, wycięto cytat - Reisende
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 120 uczestników Wejdź na czata