ODPOWIEDZ
Posty: 38 • Strona 3 z 4
  • 29 / 2 / 0
Coś dla ludzi z wywindowaną tolerką. Czy profil działania jest identyczny tylko dawkowanie mniejsze?
  • 136 / 5 / 0
Jeśli chodzi o de mona to trucizna. Nie działa. Sama substancja z tego co wiem silnie żrąca i niektórym uszkadza nerwy. Nie czują smaku itp. Może powstaną normalne sorty, ale radzę uważać lub zostać przy 47.
Narkotyki niszczą ludzi, ale tworzą legendy.
  • 14 / / 0
Dostałem drugiego już sampla z piekła, tym razem 0.2. Poprzednie 0.5 nie dalo nic. Jezeli to nadal ten sam sort(a nie sadze by kupowali tego wiecej) to idzie w kosz ;/
  • 721 / 68 / 0
thcmaster pisze:
Może powstaną normalne sorty, ale radzę uważać lub zostać przy 47.
Ale u47 jest rownie zrace.
BKiHKAL - Beta Ketones I Have Known And Loved: Fuck You α-PVP %-D
  • 1761 / 97 / 0
u47 znika powoli z lab chinskich.
Kto chce pozostac przy u47 radze sie ogarnac.
Po fali zgonow chyba nie jest dziwne, ze lab ida w strone u49.
Kwestia czasu jest ban na u47.
Uwaga! Użytkownik randomuser118 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 721 / 68 / 0
Jak pobanuja i tak w miare bezpieczne (ze spora jak na opioidy tolerancją błędu) u47 czy to u49 (tu nie wiem jak sprawy z dawkowaniem sie maja, nie probowalem), to wroca ns rynek zjebane i cholernie niebezpieczne analogi fentanylu, jak furanyl-fentanyl, ktory obecnie lata w maczankach, kupowanych przez nieswiadomych ryzyka ludzi, chcacych osiagnac high jak po mj. Jezeli w PL dojdzie do kolejnej fali zgonow, to ok, stawiam na u47 lub inne synth opio.
BKiHKAL - Beta Ketones I Have Known And Loved: Fuck You α-PVP %-D
  • 11 / / 0
gowno nie działa wcale
  • 1761 / 97 / 0
EKSUDIPRODZEKTU pisze:
Jak pobanuja i tak w miare bezpieczne (ze spora jak na opioidy tolerancją błędu) u47 czy to u49 (tu nie wiem jak sprawy z dawkowaniem sie maja, nie probowalem), to wroca ns rynek zjebane i cholernie niebezpieczne analogi fentanylu, jak furanyl-fentanyl,
to one zniknely ?
W europie normalnie kupisz pochodne fentanylu.
raczej po zniknieciu u47 pojawi sie u 49 sensownej czystosci.

Sory za ot.
Uwaga! Użytkownik randomuser118 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 38 / 4 / 0
Uwaga z tym!
Probka dostarczona z demonicznch piekiel wywołala silne piszczenie w uszach ktore utrzymywalo sie kilka dobrych dni. Juz pojawial sie strach ze sluch zostal trawe uszkodzony.
Te wszystki opinie o uszkodzonych plucach, nerwach czy sluchu nie wziely sie znikad.
Gowno jakich malo.
Uwaga! Użytkownik BR3VIRA nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 721 / 68 / 0
Oczywiscie ze analogi fentanylu wciaz sa dostepne w zagranicznych sklepach. Jednak widac, iz polscy vendorzy nie chca sie babrac w gownie, ktore odmierza sie czsem w mikrogramach
BKiHKAL - Beta Ketones I Have Known And Loved: Fuck You α-PVP %-D
ODPOWIEDZ
Posty: 38 • Strona 3 z 4
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.