Napój o działaniu psychodelicznym, zawierający DMT – sposoby przyrządzania, opisy rytuałów, rady i wątpliwości.
Więcej informacji: Ayahuaska w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 125 • Strona 11 z 13
  • 44 / 2 / 0
Podbijam do pytania, poszukuje aktualnie dobrego sklepu z wysyłką do pl
Psychodela :yay:
  • 17 / 2 / 0
Dostałem wiadomość od maya, że nie wysyłają chalipongi i acacii do pl bo celnicy to przejmą. Mogą sobie tak wszystko przejmować czy po prostu goście z maya boją się o swoje tyłki?
vinsvalkox pisze:
Podbijam do pytania, poszukuje aktualnie dobrego sklepu z wysyłką do pl
Dobrych sklepów z wysyłką do pl teoretycznie jest mnóstwo. Tylko że później się okazuje że albo jednak nie wysyłają bo nie, albo nie wysyłają bo im się wydaje że nie legalne, albo trzeba płacić jakimiś dziwnymi metodami albo kupić od razu 10 kg itp. itd. etc. Wydaje mi się że azarius do w miare dobra opcja.
Tak czy inaczej jeżeli ktoś może sobie to otworzyć i zatrzymać tylko dlatego że to jakieś liście lub korzonki to nie ma znaczenia sklep, bo i tak nie ma gwarancji że to dojdzie.
Anywayz jeżeli ktoś niedawno coś zamawiał to niech da znać.
  • 2 / / 0
Dostępnosc do magicznych składników jest ciężkim tematem na czasy w jakich przyszło nam żyć. A w naszym kochanym kraju prawo robi z nasz przestępców, a nawet zorganizowane grupy przestępcze. To jakaś jebana parodia i dramat zarazem :wall: . Przecież z aya jest tak, że nikt nikogo do ćpania nie namawia - no właśnie, jakiego kur.. ćpania :kotz: .

Wielu użytkowników tego forum jest obcykana w źródłach, ale nie mogą się nimi dzielić, bo szybko wyschną - i to jest jak najbardziej zrozumiałe. Jednak jakiś trop napewno będzie pomocny.

I jeszcze jakby ktoś się nie domyślił, to właśnie czekam na taki trop na priv.

Pozdrawiam i życzę wam i przede wszystkim sobie - dostępności!

Aha i jeszcze mi tak wpadło na koniec pomiędzy uszy. Jak ktoś zamawiał paczki z zagranicy ze składem, to jak sprawa ma się z jakimś przypałem. Jeśli komuś doszła, to proszę się podzielić. Jeśli nie, to również. I jakie mogą być konsekwencje za zamówienie korzonków, czy kory na podsypkę pod borówkę. No wiecie, żeby ziemia była bardziej kwaśna.

Także piszcie, oby dużo na ten temat.
  • 17 / 2 / 0
Do mnie doszla przesyłka z akacją ze sklepu w nl. Jeżeli chodzi o to co mogą ci zrobić to nie uważam żeby mogli ci coś zrobić po zamówieniu przez ciebie legalnych roślin, ja nawet podałem prawdziwe dane.
  • 13 / 2 / 0
Trochę późno ale odpiszę... W ostatnio cały czas bez przypałów
  • 1 / / 0
Czy ktoś może polecić jakiś sklep wysyłający bez problemu do pl?
Piona!
  • 111 / 4 / 0
Siema, co myślicie o zamawianiu składników z iBeja ? Jest duże prawdopodobieństwo przechwycenia przesyłki ?

Czy może lepszym rozwiązaniem jest darkmarket ?
Uwaga! Użytkownik Montebur nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 371 / 101 / 16
Składniki z ebaya uk ( ayahuasca i ruta, nie wiem jak liście ) są dobrej jakości.
Uwaga! Użytkownik Banzi nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 111 / 4 / 0
A jak bardzo przypałowe jest zamawianie w taki sposób ?
Uwaga! Użytkownik Montebur nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 371 / 101 / 16
Na ebayu płascisz paypalem a na darkach...sam wiesz. Podejrzewam, że kwestia stealth będą takie same, podobnie jak jakość.
Uwaga! Użytkownik Banzi nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 125 • Strona 11 z 13
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.