Dział poświęcony przede wszystkim chorobom i nadzwyczajnym skutkom kombinacji tychże z substancjami psychoaktywnymi.
Regulamin forum
Uwaga! Dział zawiera wątki na temat chorób, gdzie osoby dotknięte daną chorobą mogą dyskutować o szczególnych dla siebie problemach!
Nie jest to dział, w którym właściwe są wątki "czy XYZ powoduje ABC-emię" – takie pytania należy kierować do działu/wątku o substancji XYZ!
ODPOWIEDZ
Posty: 7 • Strona 1 z 1
  • 2895 / 251 / 0
Witam. Czy mając tę przypadłość jaką jest częstoskurcz napadowy można stosować jakieś używki prócz marihuany? Stymulanty i alkohol wiadomo odpadają, ale czy coś można?
  • 868 / 17 / 0
Jezus Maria jak Ci serce siada to nie cpaj.

Jakiej rady oczekujesz od cpunow? ''Spoko, tutaj masz liste 50 srodkow do cpania. Jak zrobisz sobie krzywde, w razie czego bedziesz miec pretensje do nas, a nie do samego siebie''.

Jest na forum temat o tym, co mozna cpac na lekach SSRI. Teoretycznie nic nie mozna. Temat ma ponad 100 stron. Cpuny cpaja wszystko - nawet leki, ktorych polaczenie grozi smiercia.

Czesto udaje sie im polaczyc rozne leki w rozych chorobach i zyja, tylko tak naprawde nie wiadomo, jaki rozpierdol robia sobie w swojej glowie i swoim zyciu.
Uwaga! Użytkownik extraviado nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 577 / 36 / 0
Mając jakąkolwiek chorobę serca, w ogolę bym nie ryzykował. Bo co jeśli to mój ostatni trip ?
Możliwe ze mógłbym żyć jeszcze te 20 lat i był by to radośniejszy czas niż ta jedna chwila ;-)

Ps : psychodeliki/dysocjaty tez odpadają złapiesz bad tripa i serce napierdala jak szalone
Coś z depresantow benzo , GBL itp ale tobie polecam kakao %-D
  • 315 / 14 / 2
Nieprzeczytany post autor: bbk »
Jedyne co mi przychodzi do głowy to właśnie GBL, chyba jednorazowe dawki nie zrobiłyby totalnie nic złego, chyba, że planujesz ciąg, to po odstawieniu wolałbym nie widzieć co by się z Tobą działo :s
  • 2895 / 251 / 0
Nie chodziło konkretnie o mnie, w każdym razie dziękuję za odpowiedzi.
  • 2895 / 251 / 0
odkopię temat, bo sytuacja jest trochę dziwna. otóż koleżanka szuka używki dla siebie (to nie jakiś przykład patologii, więc darujcie sobie teksty niech nie ćpa, bo to się źle skończy itd., to uwzględnię przy każdej konkretnej poleconej używce) - ostatnio (niestety) wzięła parę razy tramal, który został jej po jakichś tam bólach - pisząc niestety chodzi o to, że niestety jej się spodobało. spodziewam się, że zaraz przyjdą opiatowcy i zaczną mi cisnąć, że opiaty w porównaniu do stymulantów są zajebiste, bla bla bla, niestety swoje zdanie mam i na szczęście te kilka razy z kodeiną parę lat temu nie wpłynęły na moje życie, bo po prostu mi to nie podeszło. problem jak w temacie, jeżeli chodzi o zioło to po indyjkach jest źle, po sativach mówi że jest bardzo ok. GHB też jak najbardziej biorę pod uwagę ze względu na małą szkodliwość. czy naprawdę nic więcej bezpiecznie nie może zażyć? odpadają opiaty i benzodiazepiny ze względu na potworne uzależnienie, stymulanty z wiadomych względów też. proszę oszczędzić wykładów o zachowaniu trzeźwości, proszę tylko o pomoc kompetentne osoby

jeżeli to pomoże to krótkie podsumowanie - po ziole mówi że czuje się zazwyczaj źle i serce jej za mocno bije, ale to niemal na pewno wynika z tego, że paliła zazwyczaj zioło z ulicy, czyli to są praktycznie zawsze indyjki. ogarnąłem jej konkretną odmianę, w większości sativę, paliła to kilkanaście razie i narzekała tylko raz jak zapaliła więcej niż zawsze;
po alkoholu na samej fazie chyba nic się nei dzieje, natomiast na kacu serce potrafi strasznie dziwnie wariować
GBL piła parę razy i czuła raz efekty uboczne, ale nie były one związane z sercem
no i tramal - niby dawki to 100 mg, ale w wypowiedziach widać było fascynację, żadnych narzekań, wszystko super :/

chcę jej za wszelką cenę wybić z głowy opiaty, GHB opisując jej jako coś bardzo podobnego do GBL-a w porównaniu do tego Tramalu jej nie zadowala :|
  • 512 / 56 / 0
To wygląda na jakąś nerwice.
ODPOWIEDZ
Posty: 7 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.