4-mma/4-fma vs metamfetamina

Dział poświęcony najprostszym pochodnym amfetaminy, oraz niej samej. To grupa stymulantów - oddziałują na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Użytkownik nieaktywny
  • 177 / / 0

Czesc,

ktora substancja 4-FMA czy 4-MMA jest najbardziej podobna do metamfetaminy?
  • 1864 / 57 / 80

Z tym 4-MMA to było sporo zamieszania, i generalnie nie jest i tak nigdzie dostępne. 4-FMA tylko trochę przypomina oryginał, nie można powiedzieć że jest "podobne".

Wkrótce zapalimy sobie legalnie zioło? Posłanka mówi, dlaczego tym razem to może się udać

"Jak to policeman przeszukuje mnie? Przecież mam prawo nosić to, co chcę" – możliwe, że już niedługo teza z piosenki Jamala stanie się rzeczywistością. Przynajmniej jeśli chodzi o słynną zieloną używkę. Powstał Parlamentarny Zespół ds. Legalizacji Marihuany, na którego czele stanęła posłanka Beata Maciejewska. W wywiadzie DLA natemat.pl opowiedziała, jak dekryminalizacja zioła miałaby wyglądać w praktyce.

W sklepie z deskorolkami sprzedawała także narkotyki

Ursynowscy policjanci zatrzymali 34-latkę prowadzącą sklep z deskorolkami, w którym sprzedawała marihuanę. Grozi jej do 10 lat więzienia.
Użytkownik nieaktywny
  • 177 / / 0

A orientujesz sie ktora w takim razie substancja najbardziej przypomina metamfetamine?
  • 1864 / 57 / 80

Nie ma żadnej legalnej substancji która by była podobna w działaniu.
  • 5373 / 316 / 10

Nie ma ze strony moderacji tolerancji na tematy "X vs Y". Nigdy nie dochodzą do konkluzji, bo są gusta i guściki. Porównania można toczyć w zwykłych wątkach.

Zamykam temat.
Wróć do „Amfetaminy”
Na czacie siedzi 1992 uczestników Wejdź na czata