Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala
Nie chce sobie anusa spalić.
Żeby nie mieć strat w materiale najlepiej przed tym nie jeść minimum 6 godzin, dobrze się wypróżnić. Przed podaniem samej substancji musisz też zrobić kilka lewatyw. Rozrabiasz wodę z mydłem, wpuszczasz 15 centów, aplikujesz. Po 15 minutach idziesz do WC. Zapętlasz czynności 2 razy. Kolejno po 10 i 5 minut. Jeśli zostaje już sama woda z mydłem - możesz aplikować. Jeśli nie, to płukaj po 5 minut do skutku.
Teraz możesz przejść do części właściwiej. Rozpuszczasz substancję w 8-10 centach wody (możesz w mniejszej ilości, ale to ryzykowne). Możesz nawilżyć czymś odbyt (wazelina, krem Nivea) i powoli podajesz, nogi trzymasz oparte o ścianę, żeby nic nie wyciekło (powinieneś złapać wprawę przy lewatywach). Po około 5-10 minutach możesz położyć się normalnie, nic już nie powinno wyciekać.
Ps. Zmień płeć w ustawieniach profilu.
Muszą zapamiętać słowa starego narkomana - zawsze możesz wziąć więcej, ale nigdy mniej.
~Michael Linnel Odpisuję tylko na GG i e-mail.
To ealne na poczatku p. r., zobacze jak bedzie, a pozniej tradycyjnie pojade sniffem utarty w mozdziezu sprzet. I tak do rana... Juz nie moge sie doczekac na przesyłkę. Pzdr.
No jak kto chce. Jak chcesz mieć straty w materiale wsiąkniętym przez masę kałową, to możesz nie robić lewatyw.
Tutaj masz temat w którym jest to szerzej opisane.
aplikacja-per-rectum-t28076-10.html#p1777804
Muszą zapamiętać słowa starego narkomana - zawsze możesz wziąć więcej, ale nigdy mniej.
~Michael Linnel Odpisuję tylko na GG i e-mail.
pletzturra pisze:Dlatego następnym razem proszę, używaj wyszukiwarki.
No jak kto chce. Jak chcesz mieć straty w materiale wsiąkniętym przez masę kałową, to możesz nie robić lewatyw.
Tutaj masz temat w którym jest to szerzej opisane.
aplikacja-per-rectum-t28076-10.html#p1777804
Wale okolo 300mg w 10ml soli fizjologicznej i mysle ze bedzie siiii. Jak bedzie konkret to powtorze p.r., a jak uznam ze cos nie tak to standard - pokazny sniffff.
Po wszystkim zdam relacje - czyli jakis czwartek lub piatek.
Pozdrawiam wszystkich spragnionych nowych doswiadczen.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/aptekadyzurna.jpg)
Rewolucja w receptach na opioidy przyniosła skutek? Przepisy miały uderzyć w receptomaty
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/zrzut.jpg)
Biały popiół vs. czarny popiół: Prawda o wskaźnikach jakości konopi
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/medmjaustralia.jpg)
Medyczna marihuana długoterminowo poprawia jakość życia pacjentów
Australijscy medycy mówią, że pacjenci, którym przepisano medyczną marihuanę, mogli liczyć na poprawę ogólnej jakości życia związanej ze zdrowiem, a także zmniejszenie zmęczenia i zaburzeń snu przez okres jednego roku. Lęk, depresja, bezsenność i ból również ulegały osłabieniu.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/robert-rutkowski00.jpg)
Terapeuta uzależnień: Zielsko ma konsekwencje w następnym pokoleniu
Na oczach Roberta Rutkowskiego, terapeuty uzależnień, zmieniła się rzeczywistość wokół substancji psychoaktywnych w Polsce. Ekspert opowiedział, co działo się za kulisami tej zmiany. - To miało swoją cenę, która mnie wtedy przeraziła - powiedział wprost.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/168-123636.jpg)
„Co potrzeba?” - zapytał 16-latek policjantów, których następnie próbował przekupić
„Co potrzeba?” - takimi słowami zwrócił się 16-latek do policjantów ze stołecznego Wydziału Wywiadowczo-Patrolowego. Wtedy jeszcze nie wiedział, że mówi do nieumundurowanych policjantów. Okazało się, że miał przy sobie kilka porcji narkotyków.