Dział poświęcony przede wszystkim chorobom i nadzwyczajnym skutkom kombinacji tychże z substancjami psychoaktywnymi.
Regulamin forum
Uwaga! Dział zawiera wątki na temat chorób, gdzie osoby dotknięte daną chorobą mogą dyskutować o szczególnych dla siebie problemach!
Nie jest to dział, w którym właściwe są wątki "czy XYZ powoduje ABC-emię" – takie pytania należy kierować do działu/wątku o substancji XYZ!
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
  • 79 / 6 / 0
Siema! Wcześniej zawzięcie czytałem hypka, ale się nie udzielałem. Chciałbym, żeby mój pierwszy post wyglądał inaczej, ale różne scenariusze pisze życie :old: :-D. Czeka mnie przeszczep nerki, to raczej nieuniknione. Kiedy to nastąpi to kwestia sposobu bycia, więc na pewno jeszcze z wami troszkę posiedzę. Potrzebuję rady jakiegoś dobrego dietetyka, co będę mógł wpierniczać jak już będzie po wszystkim, jeśli przeszczep się przyjmie i leki immunosupresyjne zostaną ograniczone do minimum. Na czym będzie opierać się moja dieta? Jestem raczej okazjonalnym ćpunkiem, nałogowo palę hehehuanę, czasem obalam carat. Przeważnie sięgam po psychodeliki, głównie tryptaminy, ale do fenetylamin też mam sentyment :D mowa tu o MDMA, 2c i planuję jeszcze ożreć się pejotlu jak dzika locha. Znajdzie się jakiś dobry stymulant (może być pochodzenia roślinnego) nie siejący spustoszenia w organizmie?
Uwaga! Użytkownik FidelGastro nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 79 / 6 / 0
a no i jak z benzo? :P
@offtop nie da się edytować postów?
Uwaga! Użytkownik FidelGastro nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1229 / 118 / 8
hmm.. to ciężko powiedzieć co będziesz mógł a czego nie. na pewno nie zażywaj stymulantów bo podnoszą ciśnienie krwi czego nerki nie lubią i bardzo wysuszają organizm. hehehuana i jakieś inne psychodeliki mogą raczej zostać w zestawie :-)
Używaj @cbsz jeżeli chcesz bym odpisał

"This body holding me, reminds me of my own mortality
Embrace this moment, remember
We are eternal
All this pain is an illusion"
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.