Napój o działaniu psychodelicznym, zawierający DMT – sposoby przyrządzania, opisy rytuałów, rady i wątpliwości.
Więcej informacji: Ayahuaska w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
  • 9 / / 0
Ostatnio przy porządkach znalazłem składniki do ayahuaski, które mi zostały jeszcze z 2009 roku kiedy je kupiłem. Sądzicie że po zrobieniu będzie jeszcze działać? Albo chociaż samo MAOI?
  • 38 / 9 / 0
Alkaloidy w ziołach są podobno w postaci soli (a konkretnie winianów), więc jest to bardzo trwała postać. Jeśli tylko surowiec nie został zawilgocony to powinien być w 100% skuteczny.
Mój publiczny klucz PGP
  • 9 / / 0
Wielkie dzięki za odpowiedź! :) Nawet nie wiesz jak mnie teraz rozochociłeś do spróbowania w Nowym Roku ;)
  • 9 / / 0
Jeszcze jedna rzecz. Samego MAOi mam mało. Czy to da się w Polsce gdzieś kupić? Przy czym nie mam na myśli roślinnego, tylko takiego aptecznego choćby.
  • 1 / / 0
Witam serdecznie. Znalazłem stare składniki, jednak nie są podpisane. Czy ktoś z was kochani jest w stanie ocenić jakie to są liście?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Belgia: Rozbito gang przemytników kokainy

Policja rozbiła dużą grupę kokainową działającą w Belgii. Przemytnicy przywozili narkotyki z Ghany i Dominikany przez lotnisko w Brukseli. Następnie, przez port w Antwerpii, narkotyki były wysyłane za granicę. Niektórzy podejrzani spotykali się regularnie w barze shisha w Vilvoorde (Brabancja Flamandzka), aby omawiać swoje interesy.

[img]
W miesiąc zarabiają milion złotych. Gangi porzucają narkotyki dla papierosów

Gangi znowu wchodzą w papierosy, znowu jest to żyła złota, a ryzyko dużo mniejsze niż przy handlu narkotykami - donosi we wtorek "Gazeta Wyborcza". W miesiąc bez żadnego problemu zarabiają milion złotych.

[img]
Używanie marihuany znacznie zwiększa ryzyko śmierci. „Byli młodzi i nie mieli wcześniejszych chorób

Regularne używanie marihuany może niemal podwoić ryzyko śmierci z powodu chorób sercowo-naczyniowych – wynika z najnowszej metaanalizy danych medycznych obejmujących blisko 200 milionów osób w wieku od 19 do 59 lat. Niepokoi fakt, że dotyczy ono również młodych osób, które do tej pory uważano za mniej narażone na takie zagrożenia.