4-MMA

Dział poświęcony najprostszym pochodnym amfetaminy, oraz niej samej. To grupa stymulantów - oddziałują na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 319 Strona 29 z 32
Rejestracja: 2010
  • 3036 / 108 / 0

Substancja jest głównie dopaminergiczna czy serotoninergiczna?
Rejestracja: 2011
  • 1923 / 95 / 127

sero

29 krajów. 49 modeli dekryminalizacji narkotyków. Jedno praktyczne narzędzie internetowe

Nowe narzędzie internetowe uruchomione w tym miesiącu pokazuje, że 49 krajów i jurysdykcji na całym świecie przyjęło pewną formę dekryminalizacji za używanie i posiadanie narkotyków na własny użytek. Eksperci twierdzą, że liczba jurysdykcji zwracających się w kierunku tej opcji polityki prawdopodobnie wzrośnie w nadchodzących latach.

„Beton” 10 tysięcy razy silniejszy niż morfina. Pojawił się nowy narkotyk „szara śmierć”

Policja w Luizjanie ostrzegła przed nowym narkotykiem o nazwie „szara śmierć” - mieszanką najsilniejszych opioidów, która jest 10 tysięcy razy silniejsza od morfiny.
Rejestracja: 2009
  • 1864 / 54 / 80

Ja bym powiedział że bardziej dopa. Za to noradrenalina tylko w znikomym stopniu bo jestem bardzo wyczulony na jej negatywne efekty.

 

Rejestracja: 2013
  • 387 / 9 / 0

Hmm, ciężko powiedzieć, czujesz się bardzo przyjemnie, ale nie potrafił bym powiedzieć czego więcej, ja bym powiedział że po równo mniej więcej :-P też źle na mnie działają substancje noradrenalinowe, ani alfa, ani EPH nie dawał mi nic pozytywnego tylko wkręcanie ryja z nerwów, tutaj nic takiego nie ma.
Rejestracja: 2013
  • 1359 / 44 / 0

A mnie ciągle zastanawia jakim cudem substancja z grupy amfetamin może mieć tak krótki czas działania...
Rejestracja: 2012
Użytkownik zbanowany
  • 63 / 1 / 0

Słowem wstępu - jakiś czas temu w związku z planem ograniczenia ćpania i poświęcenia więcej czasu życiu niewirtualnemu zablokowałem sobie hajpa. Po dwutygodniej przerwie wszedłem na chwilę sprawdzić czy może kochany dostawca w końcu ogarnął dmara, oczywiście nie wierząc w to ani trochę. No i po 3min miałem zaklepanego sampla, pierwszy raz mi się to udało.

Tolerki w zasadzie brak, 2tyg temu 6apb+25c.

Dostałem 150mg prochu, a bardziej lepiących się mini-igiełek. (tutaj mój opis działania kryształu - klik. Jebłem 80-90mg sniff i po ok. 20min druga część. Na pytanie czy jest mocniejszy od kryształu ciężko mi odpowiedzieć, bo dzisiaj inaczej (lepiej) rozplanowałem dawkowanie i substancja pokazała pazurek. Bez jarania i bez alko odczuwałem dużą, nawet bardzo stymulację, jak przestawałem ją rozbijać czymkolwiek to była wręcz za mocna (wolę się rozpływać i mieć chęć do działania, a nie przymus jak to tutaj wyglada). Euforia nie wypierdalająca, ale bardzo przyjemna, dobry nastrój utrzymuje się do teraz (minęły trzy godziny), stymulacja słabnie, ogólnie ciągle jest ok. Wcześniej widziałem potencjał, ale nie zachwyciło mnie jakoś szczególnie. Po tym razie zamówię chyba jedyneczkę i myśle, że dobrze sprawdzi się w klubowych realiach :D

Źrenice w normie, ale jest mega wytrzeszcz i ciągła potrzeba ruszania wszystkim czym się da, łażenia w kółko. Szczękościsk mało uciążliwy. Momentami czuć tylko przyspieszone bicie serca. Fazie towarzyszy niewielki nieogar spowodowany nadmierna stymulacją. Samoocena leci w górę jak pojebana, ale unikalnego god-mode nie uświadczyłem.

Niestety nie testowałem miksu z 5mmda, nie mogłem sobie na to pozwolić. Testy tej substancji będę musiał odłożyć.

Polecam, substancja się wyróżnia na rynku rc i na pewno posmyra wiele stymulantowych nosków (bardzo przyjemnie -bezboleśnie :*) ). Możecie wziąć delikatna poprawkę na mój stan - piszę tego posta jeszcze dobrze wyjebany, a kryształ opisywałem dzień po. Mimo to, że zjazdu po tym wtedy nie uświadczyłem, światopoglad w tym momencie jest bardzo, bardzo "inny" ^_^

bbk

Rejestracja: 2012
  • 315 / 13 / 2

Uwaga fenomen - 4-MMA będąc amfetaminą nie wychodzi w testach na amfetaminę. Dlaczego?
Rejestracja: 2011
  • 1923 / 95 / 127

Wiesz dostawca tego 4mma mial w ofercie jeden produkt, o ktorym nie bylo kszty informacji w internecie i tez nie mial prawa byc tym czym go nazwano (4MCZ). Bardzo mozliwe, ze 4mma tez nie jest 4mma przydalo by sie wyslac to do laba tak jak i (4MCZ) coby miec pewnosc co cpiemy :old:

bbk

Rejestracja: 2012
  • 315 / 13 / 2

Zrobiłem dwa testy (jeden potwierdzający drugi), bo chodziły mi po głowie już zanim dostałem 4-MMA, żeby mieć namiastkę pewności, że to 4-MMA. Trochę wątpliwości się pojawiło, dodając do tego poprzednie, np. wyjątkowo krótki czas działania jak na amfetaminę...
Rejestracja: 2013
  • 581 / 84 / 6

W sumie to może się jeszcze okazać jakimś egzotycznym analogiem kokainy. Czas działania, euforia, stymulacja, sniff>>>oral, dobre dorzutki i vendor zapowiadał wprowadzenie analogów koksu... Prawie wszystko pyka.
Posty: 319 Strona 29 z 32
Wróć do „Amfetaminy”
Na czacie siedzi 807 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości