3-MeO-MPC

Substancje psychoaktywne, których działanie polega na osłabieniu transmisji bodźców zewnętrznych do mózgu.
Więcej informacji: Dysocjanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 1864 / 53 / 80

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]

Poprawiony obrazek cząsteczki

Inne Nazwy: 3-Methoxymethylcyclidine, 3-Metoksymetylocyklidyna
Molecular Formula: C14H26N2O2
IUPAC name: 1-(3-methoxymethyl)cyclohexyl]-piperidine
CAS number: 91164-58-9

Całkiem nowy dysocjant, praktycznie brak o nim informacji poza tym że to pochodna 3-MeO-PCP. Z budowy nie przypomina innych dysocjantów więc można sie spodziewać unikalnego działania. Na forum pojawiło się już o nim parę wzmianek więc trzeba mu założyć temat.
Czekam na więcej info, szczególnie raporty z testów.
Ostatnio zmieniony 22 października 2014 przez pilleater, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: http://i58.tinypic.com/6o0mep.png Stara cząsteczka. Link poprawiony po zgłoszeniu
Użytkownik nieaktywny
  • 396 / 11 / 0

chwile juz jest dostepny w polszy a na necie ani slucy ani dychu, to samo na zagranicznych forach .
ja tam sie boje testowac takie nowe wynalazki ;]

Ketamina może zmniejszyć chęć sięgnięcia po alkohol

Pojedyncza dawka ketaminy może pomóc osobom nadużywającym alkohol w zmniejszeniu jego spożycia – wynika z nowych badań.

Ktoś ukrył na drzewie reklamówkę z dopalaczami. Szuka go policja

Na drzewie przy ul. Traktorowej w Łodzi policjanci znaleźli reklamówkę z 48 dawkami dopalaczy. Teraz szukają jej właściciela. Jeśli go znajdą, grozić mu mogą trzy lata więzienia.

scr

Użytkownik nieaktywny
  • 1989 / 93 / 0

Też jestem ciekaw opisu i wydaje mi się, że mało kto jest chętny testować nowe wynalazki jako pierwszy. Wklejony tu wzór strukturalny jest błędny. Prawidłowy to będzie PCP z odciętą grupą fenylową i dodaną methylmethoxy na którejś pozycji. Substancja nie należy do grupy arylcykloheksylamin.
  • 1864 / 53 / 80

Wzór wziąłem ze strony vendora, możesz w takim razie wkleić właściwy wzór?

scr

Użytkownik nieaktywny
  • 1989 / 93 / 0

Nie wkleję, bo nie jestem chemikiem i nie wiem na której pozycji węgla będzie podstawienie. Nie mam też softu do rysowania takich rzeczy.

Scalone z

OK, udało mi się narysować :) To będzie coś takiego jak poniżej, z tą różnicą, że grupa methylmethoxy może być podstawiona na innej pozycji cyklidyny.
[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]

SMILES: C1CCCCN1C2CCCC(C2)COC
  • 1864 / 53 / 80

Dziwna sprawa. Vendor miałby wrzucić trefny wzór? Miałem już to pioniersko testować ale wstrzymam się aż sytuacja się jako tako wyklaruje.

scr

Użytkownik nieaktywny
  • 1989 / 93 / 0

Wielu vendorów myli wzory. Ja swój bazuję jedynie na nazwie chemicznej. Skoro to jest methylmethoxy-cyklidyna to wziąłem wzór cyklidyny i dodałem do niej grupę methylmethoxy -CH2-O-CH3 - czysta logika. Nie mam tylko pewności co do położenia tej grupy.

Również czekam na jakieś raporty z testowania. Ciekawe kto się pierwszy na świecie odważy, ludzie chyba są bardziej ostrożni niż parę lat temu.
  • 327 / 3 / 0

I co powaga ze nikt tego nie probowal ? Jak sie tak boicie to ja to opierdole. Pytanie tylko od jakich dawek zaczynac? Narazie poczekam na hajs, ale mysle ze tak okolo 15 bede po testach to zobacze z czym to sie je.
  • 1864 / 53 / 80

Nikt nie wie nic o dawkach bo i nikt nie wie na dobrą sprawe co to jest. Ja bym zaczynał od miligrama p.o. chociaż pewnie będzie niewyczuwalny. Miałem już to kupować i testować ale wyszło na to że jednak robie sobie przerwe od ćpania, dziś 16dzień, powodzenia w testach ;-)
  • 219 / 2 / 0

Testowane. Dawkowanie ustaliłem mniej więcej jak 3-MeO-PCP i tak też mniej więcej działało. Nie jestem starym wygą, jeśli chodzi o dysocjanty, więc pewnie nie zauważyłem wielu subtelnych różnic, ale jak dla mnie bardzo podobne. Po którymś z nich faza jest mniej przejrzysta, takie dyso ujebanie. Niestety ale za chiny nie jestem w stanie stwierdzić po którym, ot takie odczucie jak sobie teraz przypominam i próbuję porównać.
Wróć do „Dysocjanty”
Na czacie siedzi 173 uczestników Wejdź na czata