Najbardziej/najmniej ryjący B-k

Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 2-amino-1-arylopropan-1-on.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 114 Strona 2 z 12
Rejestracja: 2006
  • 63 / / 0

Kej Cy pisze:
Nie cpie juz od 3 tygodni. I jakos mnie nie ciagnie ... chyba ze jakies pixy na mdma ;d
Zniszczyłeś system xD

bbk

Rejestracja: 2012
  • 315 / 14 / 2

artur019 pisze:
Po środku jest gdzieś [...] pentedron. ^_^

Czy aby na pewno? :listen:

Psychodeliki a świadomość

Psychodeliki wywołują radykalnie odmienne doświadczenia i wglądy w porównaniu z naszym codziennym postrzeganiem siebie i rzeczywistości. Sama etymologia nazwy złożona z greckich słów psyche i delos, co tłumaczy się jako manifestujące umysł i co z miejsca przekierowuje nas w stronę tego, co rozumiemy przez świadomość. Powstaje zatem podstawowe pytanie: co rozumiemy przez termin świadomość, szczególnie w kontekście badań nad psychodelikami i z zastosowaniem psychodelików?

Znamy wyniki największego europejskiego raportu o narkotykach

Rynki narkotykowe błyskawicznie dostosowały się do pandemicznych obostrzeń, kokainy konfiskuje się więcej niż kiedykolwiek wcześniej, a haszysz ma niebezpiecznie dużo THC. To niektóre z wniosków z najnowszego Europejskiego Raportu Narkotykowego.
Rejestracja: 2007
  • 4006 / 310 / 940

Według mnie β-karoten.

Rekomendacje klientów poświadczone badaniami naukowymi zachęcają:
β-karoten jest bezpieczną odmianą karotenu, gdyż organizm przetwarza tylko taką jego ilość, jaka jest mu potrzebna. Przyczynia się między innymi do ochrony przed drobnoustrojami. Ma działanie antyoksydacyjne, a także korzystnie wpływa na funkcjonowanie wzroku, systemu immunologicznego.
Rejestracja: 2012
  • 4822 / 253 / 0

Mądrego dobrze poczytać, zresztą ludzie tonący w narkotykowym bagnie i tak mają zrytą psychikę, nie rozumiem czym się przejmować c'nie?

Zawsze jednak można nadrabiać pozytywnym nastawieniem do życia :-D
Rejestracja: 2009
  • 2464 / 18 / 0

No, ale przynajmniej wiesz ile mniej wiecej pociągniesz ćpając to czy tamto.
Patrz przyszłościowo. %-D
Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
  • 30 / / 0

Pokaż mi beta-keton, który nie ryje czerepu. Ja nie spotkałem :) Sęk w tym, że jeśli walniesz alfę/Penta w weekend to pewnie będzie spoko, ale w przypadku maratonów na teoretycznie "lżejszym: 3-MMC może być różnie.
Rejestracja: 2013
  • 180 / 4 / 0

3-MMC normalnie nie ryje, można po nim normalnie funkcjonować, zasnąć. I tu jest problem. Zamiast snów są koszmary, które gwałcą psychikę niemiłosiernie.
Rejestracja: 2012
  • 1829 / 163 / 0

hornet pisze:
Pokaż mi beta-keton, który nie ryje czerepu. Ja nie spotkałem :) Sęk w tym, że jeśli walniesz Alfę/Penta w weekend to pewnie będzie spoko, ale w przypadku maratonów na teoretycznie "lżejszym: 3-MMC może być różnie.
2-FMC i Thiothinone, hłe hłe hłe! Trza być niezłym pojebem by to ładować oporowo, takie to kiepskie. A może jeszcze etylon... na który szybko rośnie tolerka i nie ma pizdy więi nie ma sensu bać się porycia. 3,4-DMMC tu mam spostrzeżenie: ziom kupił sporo tego w lipnym sorcie i obrazowo mówił że "łyżkami to żarli i ni chuja nie klepie" : no więc chyba i dimefedron, a z drugiej strony chodzi fama że gdzieś kiedyś był ten PRAWDZIWY dający ostrą pizdę i zero kardiozwały sort, więc tu nie skreślam jako beretoryjca trzyczwórki. Choć krajowy też robił mi uboki, trochę pikawa nie teges, jakieś powidoki, schizoidalna podejrzliwość, no zdrowy sort w kraju raczej nie krąży tak że teges.
Rejestracja: 2013
Użytkownik nieaktywny
  • 791 / 16 / 0

alfa-PVP w moim przypadku.
Nigdy nie miałam żadnych problemach z psychozami, nawet w trakcie ciągów.
W przypadku alfy doświadczyłam pierwszy raz omamów na wszystkich płaszczyznach.
Czułam się jak gówno, cały czas wszyscy mnie obserwowali nie polecam najgorszemu wrogowi.

Najlżejszy ? EFLEA - gdyż praktycznie nie dający żadnych efektów.
Rejestracja: 2011
  • 676 / 1 / 0

@up: EFLEA to nie keton.

Imho najbardziej ryją te ketony, które działają mocno na dopaminę vide pentedron czy wspomniana wyżej alfa. Co do najmniej szkodliwego to tak na prawdę nie mam zielonego pojęcia. Wszystkie mi się wydają toksycznym ścierwem, które w parę miesięcy wypalają połowę mózgu.
Posty: 114 Strona 2 z 12
Wróć do „Katynony (β-ketony)”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości