Benzodiazepiny donosowo?

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 185 Strona 15 z 19
Rejestracja: 2011
  • 606 / 6 / 0

esta porabia nosem, bardzo szybko wchodzi i ma inny profil działania niż orally :D
od siebie dodam lorafen 2,5mg w klamkę- po zmyciu cukrowej otoczki bardzo szybko działa :D niestety tylko część czuć od razu bo resztę robi spływ
Rejestracja: 2014
  • 3 / / 0

Witam Ludziska.

Benzo biorę coś od około 6 lat na moje psycho ataki.
Sześć odwyków szpitalnych za mną bo łączyłam z alkoholem.
Powiem tak odlot po połączeniu benzo z alko to coś podobnego do kopa z heleny ale trzeba uważać. Tak, herę też miałam okazję brać tylko nie dożylnie a w nos.
Z herą jest koniec ale benzo biorę dalej. Aktualnie 3mg na dobę.
Co do wciągania nosem. Działa!.
alpra wchodzi najlepiej a zwłaszcza Zomiren bo super się kruszy na błogi śnieżek.
klony strasznie pieką w nosku ale kop z 2mg jest natychmiastowy.
Wcześniej przydałoby się nawilżyć śluzówkę nosa żeby szybciej się wchłaniało.
Czemu wciągam a nie łykam?
Bo odkryłam, że po sztachnięciu się tą oto substancją jest o wiele, wiele lepiej.
O i na marginesie ostrzegam przed codziennym zażywaniu benzo bo uzależnia szybko. Bardzo szybko a odwyk to masakra. Heroiniści lepiej przechodzą odwyk od benzosów. Piszę bo widziałam i przebywałam.
No to co ludzie jak coś wciągać i cieszyć się życiem :cheesy:

Politycy i prezydenci przeciwni marihuanie, którzy nie mogli oprzeć się jej urokowi

Niesprawiedliwa delegalizacja konopi indyjskich to temat, który jednoczy użytkowników marihuany na całym świecie. Być może, najbardziej irytujące zachowanie przejawiają przywódcy polityczni, którzy utrzymują swój sprzeciw wobec marihuany, mimo że sami z niej korzystają.

Niezwykłe laboratorium pod Warszawą. Tutaj sprawdzają narkotyki przemytników

Najmniejszy szczegół nie umknie ich uwagi, mają świetny sprzęt, który wykryje wszystko, co nielegalne. Mazowiecka Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) ma metody, żeby nic, co nie powinno, nie znalazło się w Polsce. Przejęte na granicach dopalacze, narkotyki czy kubki pełne toksycznych substancji.
Rejestracja: 2014
  • 3 / / 0

alpra w nos działa ewidentnie. Jakąś godzinę temu połknęłam 0,5mg i tak jakoś nie tak więc się wkurzyłam i następne 0,5mg w nos. Dużo pyłku ale dałam radę. Nie liczyłam sekund ale kop natychmiastowy więc usiadłam z fajką w zębach i spaliłam papierosa. Ocknęłam się jak cały wypalił się sam. Więc donosowo BOMBA. Działa! Na 100%. Ja mam Zomiren, kruszy się idealnie na idealny pyłek. Polecam gorąco!

ffa

Rejestracja: 2009
  • 57 / 2 / 0

Również jestem wielkim zwolennikiem alpry w nos. Ostatnio dostałem słabiutkie tabletki 0,25 i nie pozostało nic innego jak skruszyć. Choć to już straszna kupa prochu z wypełniaczy... Pod język też jest ok, ale ten gorzki smak. Polecam osobom próbującym zejść z dawki, bo ja czuje już połowę tabletki 0,25 a połknięta cała, niekiedy dwie (łącznie 0,5), jest odczuwalna tylko w stresowej sytuacji i nie daje tej wspaniałej sedacji przez pierwsze 20min pod fuknięciu.
Rejestracja: 2012
  • 521 / 2 / 0

alpra w nos działa, nie wiem czy to psycha czy rzeczywiste działanie, ale ta metoda się sprawdza. Co do klona mam wątpliwości, ale chyba też coś w tym jest.
Rejestracja: 2013
  • 952 / 2 / 0

co do klona nie ma watpliwosci, poniewaz sa opublikowane badania chyba na dzieciach w indi jak pamietam, klony byly podawane iv oral i w kife, i w nosa dzialalo najmocniej tak jak iv. Sam wiem po sobie ze jak bylem wjebany w klony to pozniej codziennie wciagalem po 8 mg, szybsze mocniejsze wejscie itd. Ale nie wiem czy nie szkoda nosa na takie blache rzeczy, w koncu to nie kox

luminal_100

  • / / 0

Racja klony w nos walą dużo mocniej niż pod język . Ją jak walne w klame to czuć nawet coś jak wejście i pół głowy nie czuje jak bym walił fete
Rejestracja: 2013
  • 952 / 2 / 0

mam to samo szkoda tylko ze po czasie ogarnia mul i spiaczka
Rejestracja: 2012
  • 521 / 2 / 0

Opłaca się walić pół tabletki 0,5 mg czy za dużo wypełniaczy, a za mało substancji czynnej? Lepiej było pewnie walnąć ćwiartkę 2 mg?
Rejestracja: 2011
  • 606 / 6 / 0

estazolam nosem działa podobnie jak klon jeśli chodzi o szybkość wejścia i moc działania :D nie ogarnia tak szybko senność, a jak już ogarnia to z tym przyjemnym przeciwlękowym efektem kołderki, tylko leżeć i słuchać muzyki
Posty: 185 Strona 15 z 19
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 591 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Oxen11 i 0 gości