4-AcO-DALT; Dalcetyna

Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 75 / / 0

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]

Vendorzy zaczynaja to sprzedawac zwlaszcza owa substancja moze cieszyc sie popularnoscia w krajach w ktorych 4-ACO-DMT i 4-HO-MET sa nielegalne, 4-ACO-DALT jest chyba legalne poki co wszedzie, na necie malo info, ale substancja jest do kupienia na ta chwile u kilku vendorow np. w UK.
  • 3831 / 140 / 13

Czy to nie jest ta tryptamina zniekształcająca dzwięk? Czy to był 4-ho-DiPT?

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

O co chodzi z aferą wokół LimeBands? Ofeminin pyta eksperta ze Społecznej Inicjatywy Narkopolityki.

Jerzy Afanasjew ze Społecznej Inicjatywy Narkopolityki zaalarmował, że informacja na stronie dystrybutora daje fałszywe poczucie bezpieczeństwa. Na czym dokładnie polega problem?

BS

Użytkownik nieaktywny
  • 2775 / 14 / 0

Właściwie to DiPT, 4-podstawione w niewielkim stopniu zniekształcają dźwięk
  • 344 / 4 / 0

Obok 4-HO-DET najbardziej 'kwasopodobna' tryptamina jakiej próbowałem... Do tego długi czas działania ~8-10h
Ostatnio zmieniony 02 września 2013 przez qlimatajox, łącznie zmieniany 1 raz.

BS

Użytkownik nieaktywny
  • 2775 / 14 / 0

Chyba z inhibitorem.
O ile nie liczysz ewentualnej bezsenności/stymulacji do działania, jak np miałem ja po 4-HO-DET (główne efekty około 5-6 godzin i drugie tyle stymulacji nie pozwalającej zasnąć)
Ostatnio zmieniony 02 września 2013 przez BS, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 344 / 4 / 0

Miałem na myśli główne efekty... Utrzymały się one właśnie blisko 8h choć nie były zbyt intensywne. Ile minęło zanim zasnąłem to już nie pamiętam jadłem te tryptaminke jakieś 3 lata wstecz. I troche za mało swoją drogą...
  • 333 / 12 / 0

Właśnie przeczytałem trzy raporty o tym 4-Aco-DALT na erowidzie i naprawdę bardzo zachęcające opisy wrażeń. Minusem (dla niektórych może plusem) stosunkowo krótki czas działania i dość spora dawka jaką należy spożyć. Doświadczony w psychodelikach koleś, który zażył 100mg i było dla niego w sam raz dla innych proponuje dawkę startową 50-70mg. Mam nadzieję, że odbije się to na cenie u vendorów, powinno być taniej niż inne tryptaminy.
Wróć do „Tryptaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata