Wentylacja boxa.

Moderator: Konopia

• 33 / / 0

Kostek pisze:
Nie mija się z celem. Stężenie CO2 nie musi być aż takie duże.
a jesli jednak chciałbym mieć dosyć duże stężenie? po wykresach fotosyntezy względem natężenia co2 bardzo chciałbym, żeby roślinka miała czym oddychać :P

• 25 / / 0

mam pytanie jakgłośny jest komputerowy wiatraczek. Mam boxa tajniaka w ktorym jest troche za gorąco (30 stopni). Jakie są najbardzej ciche . Chcę go zamontować do lampy żeby wysysał gorące powietrze z pod żarówek.

W Warszawie wszyscy biorą dopalacze. Ale często myślą, że to koks

Tu był. Tu ćpał. Tu pił. Jaś Kapela o tym, jak się bawił (i jak zgonował) po dopalaczach.

Większa kontrola sprzedaży marihuany. Rząd chce zlikwidować szarą strefę

Projekt „Eksperymentu zamkniętego łańcucha coffee shopów” został przesłany do obu izb holenderskiego parlamentu. Ma na celu usunięcie szarej strefy między sprzedażą marihuany w coffee shopach, a jej nielegalną uprawą i zaopatrzeniem.

• 463 / / 0

mialem wiatrak komputerowy, nie jest glosny, mialem boxa za biurkiem i lekko go bylo slychac, ale przy wlaczonym kompie wcale. zalezy co masz na mysli mowiac glosny, czy wogole go nei slychac czy nie rzucajacy sie w ucho ;)

• 25 / / 0

Rastuch pisze:
zalezy co masz na mysli mowiac glosny, czy wogole go nei slychac czy nie rzucajacy sie w ucho ;)
Czy nie jest głośny wcale. Zależy mi na bezgłośnym. Tak się zkłada że światło pali się w boxie w nocy kiedy cisze zaklucaja tylko gady w terarium.

• 19 / 1 / 0

Uwierz mi, będziesz miał wystarczające natężenie CO2.

• 463 / / 0

Czy nie jest głośny wcale. Zależy mi na bezgłośnym. Tak się zkłada że światło pali się w boxie w nocy kiedy cisze zaklucaja tylko gady w terarium.
kompletnie cichy to on nie jest. chcesz zamontowac jeden? przy szczelnym boxie MOZE go nie byc slychac, ale to zalezy od akustyki pokoju, materialu z jakiego box wykonany itp. takze sprobuj poprostu, te wiatraczki kosztuja grosze. zrob test jak bedzie slychac to masz dola.

• 262 / / 0

zawsze mozesz dac 3 wentylatorki lub 1 wiekszy, tyle ze na obnizonych obrotach.

• 25 / / 0

wiatraczek zakupiony. Na razie przy dzialajacym kompie w 2 pokoju nic nie słychac. W ciszy lekie buczenie. Zobacze jaka będzie teraz temp. w boxie (ostatecznie była 35 stopni). Jeślli wszystko bedzie ok podłącze go do słabszego zasilacza żeby troche zwolnil na obrotach.

• 262 / / 0

jak masz fundusze to mozesz za niecale 10 zet kupic regulator obrotow i podlaczyc pod niego wszystkie wentylatorki.
Wróć do „Wentylacja”
Na czacie siedzi 61 uczestników Wejdź na czata