Pochodne katynonu, zawierające w strukturze atom z grupy fluorowców, nie pasujące do powyższych kategorii.
ODPOWIEDZ
Posty: 209 • Strona 16 z 21
  • 101 / / 0
kolor biały tj puch, ciężko kreskę zrobić, raczej bez zapachu.
  • 39 / 1 / 0
Jak wyżej, tylko że nie mixowany. Lekkie "rozjaśnienie" myślenia, stymulacji zbyt dużej nie uświadczyłem. Podnosi tętno od pierwszej ściechy :P Następna próba z większą dawką bądź inną drogą podania.
  • 247 / 1 / 0
Próbował ktoś od razu 250mg lub więcej?
  • 101 / / 0
u mnie 2 kreska bylo cos ok 200, takze bez szalu.
  • 39 / 1 / 0
Dziś próbowałem więcej na start. Efekty się pojawiają, ale dla tych którzy poznali różowy sort z tamtych lat ;p, to nie ma podejścia. Ostatnia próba oral a nóż mnie zaskoczy.
  • 247 / 1 / 0
Da się to jakoś porównać z NEBem?
Pamiętam, że Flefedron dobrze działał.
  • 4807 / 267 / 0
flufedron działał dobrze, ale różowy. Biały to lipa, na mnie można powiedzieć nie działa.
Ja otchłań tęcz, a płakałbym nad sobą
jak zimny wiatr na zwiędłych stawu trzcinach
jam błysk wulkanów, a w błotnych nizinach
idę jak pogrzeb z nudą i żałobą.
Na harfach morze gra, kłębi się rajów pożoga
i słońce, mój wróg słońce! wschodzi wielbiąc Boga.
  • 1107 / 51 / 0
Kiedy ostatnio probowales różowego ?? Może się przećpałeś od tamtego czasu ??
Chuj na kaczych łapach
  • 1167 / 13 / 0
wydaje mi sie ze rozowy byl dostepny dwa lata temu i byl naprawde dobry
  • 479 / 15 / 0
The Light pisze:
Biały to lipa, na mnie można powiedzieć nie działa.
Potwierdzam.
sniff 100 + 50 + 100 2-FMC + 100 w ciagu godziny = dzialanie lekko powyzej placebo.
4h po udalo sie zasnac bez zadnych problemów.
(tolerka mała do średniej).

edit:
dodam, jeszcze, że substancja ma jeden wielki plus: brak dzialania = brak zjazdu :)
Ostatnio zmieniony 23 marca 2013 przez testerr, łącznie zmieniany 1 raz.
Król Jest Tylko Jeden
ODPOWIEDZ
Posty: 209 • Strona 16 z 21
Newsy
[img]
Używanie marihuany znacznie zwiększa ryzyko śmierci. „Byli młodzi i nie mieli wcześniejszych chorób

Regularne używanie marihuany może niemal podwoić ryzyko śmierci z powodu chorób sercowo-naczyniowych – wynika z najnowszej metaanalizy danych medycznych obejmujących blisko 200 milionów osób w wieku od 19 do 59 lat. Niepokoi fakt, że dotyczy ono również młodych osób, które do tej pory uważano za mniej narażone na takie zagrożenia.

[img]
Palenie papierosów uszkadza cement. W zębach pozostają trwałe ślady po nałogu

Zęby składają się z trzech zasadniczych warstw: szkliwa, zębiny i cementu. Ten ostatni pokrywa korzeń i budową przypomina kość. Układa się on w charakterystyczne pierścienie, podobne do pierścieni drzew, które rosną z każdym rokiem. Naukowcy z Northumbria University chcieli sprawdzić, czy cement można wykorzystać w medycynie sądowej, na przykład do określania wieku ofiar przestępstw lub katastrof. I odkryli, że palenie papierosów pozostawia w cemencie trwałe ślady.

[img]
Kurier Uber Eats myślał, że wiezie burrito. W środku była marihuana

Wyobraź sobie, że realizujesz zwykłe zamówienie jako kurier. Odbierasz paczkę z jedzeniem i ruszasz w drogę. Nagle czujesz dziwny, bardzo intensywny zapach marihuany. Dokładnie to spotkało kuriera Uber Eats w New Jersey, który zamiast meksykańskiego przysmaku, nieświadomie transportował zioło.