Pochodne dwuazepiny, które nie są dostępne w obiegu medyczno-farmaceutycznym.
ODPOWIEDZ
Posty: 1221 • Strona 1 z 123
  • 987 / 8 / 0
Flubromazepam

[ external image ]

IUPAC: 5-(2-Bromophenyl)-7-fluoro-1,3-dihydro-2H-1,4-benzodiazepin-2-one

Wzór sumaryczny: C15H10BrFN2O
Masa molowa: 331.996 g/mol

Analog Bromazepamu. Typowe dawkowanie waha się w przedziale 4-8 mg. Ma bardzo długi okres połowicznego rozpadu, wynoszący 24-36 godzin.

Wikipedia: http://en.wikipedia.org/wiki/Flubromazepam
Bluelight: http://www.bluelight.ru/vb/threads/654337-Flubromazepam
Drugs-forum: http://www.drugs-forum.com/forum/showth ... p?t=201649

Niedawno zapowiedziano wprowadzenie tej benzodiazepiny do oferty kilku zagranicznych sklepów RC. Ma ktoś więcej informacji o tym związku?
Uwaga! Użytkownik greenwave nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 791 / 7 / 0
dziala jak przecietne polskie benzo (no oprocz alpra, tetra i klonow...) ja w sumie nie potrafie dostrzec w jaki sposob roznia sie benzyny dzialaniem miedzy soba, heh (tzn. nie liczac ww.)
jesli w detalu kosztuje wiecej niz 15zl za 100mg to wole przejsc sie do lekarza po klony :D nie no, naprawde nieoplacalne
4-8mg to w sumie medyczna dawka bromazepamu, tak wiec cudow nie wroze
Knowledge itself is power, for wisely used knowledge is the most lethal of weapons
So as the shots sing out like a piper, everyones scared of the neighbourhood sniper!
  • 2518 / 27 / 0
Przeciętne bezno? Jeśli miałoby to działać jak np. bromazepam, to Ja jestem zainteresowany.
Uwaga! Użytkownik Dzielnicowy nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 987 / 8 / 0
Podobno bardziej "funowe" od bromazepamu, jak to określili na zagranicznych forach. Ogólnie określają to na mocniejszy odpowiednik brommka.

Przetłumaczyłem jeden z trip raportów użytkownika @benzoholic z bluelight:
Now onto the trip report!

(I'm not as tolerant towards benzos as my nick suggests, keep that in mind )

Took one 4mg cap and waited for about forty min. Started noticing some sedating effects, but not that much so I took two more (12 mg total). Then things started happening, got a very nice anxiolytic feel that increased steadily to about two hours in.

I gotta say this is a really nice substance. The anxiolytic effect was strongest, with some muscle relaxing and not too much brainfog like on Phenazepam. Better than etizolam, and much more long lasting; I can still feel it more than 24 hours later. It also has a pleasant mood-lifting effect like some of my fav benzos. Didn't notice any unpleasant side effects either, no Phenazepam blackout or anything like that, though I haven't tried super high doses yet. The only bad part was that onset was pretty slow, over an hour to really feel good.

So Flubromazepam gets a thumbs up from me.
Wrzucam trip raport.

Nie mam zbyt wysokiej tolerancji na benzodiazepiny. Mimo, iż mój nick może to sugerować.

Zarzuciłem jedną kapsułkę 4 mg. Po około 40 minutach rozpoczęło się działanie. Zacząłem odczuwać lekkie uspokojenie. Wziąłem więc jeszcze dwie kapsułki (12 mg łącznie). Pojawiło się lepsze samopoczucie oraz wyczułem znaczne działanie przeciwlękowe. Efekty narastały stopniowo przez kolejne 2 godziny.

Muszę przyznać, że substancja ma bardzo miłe działanie. Efekt przeciwlękowy jest najsilniejszy, nieco słabiej rozluźnia mięśnie, nie powodując zbytnio benzodiazepinowego efektu naćpania, tak jak Fenazepam. Jest też lepszy od Etizolamu, jeśli chodzi o czas działania. Po upływie 24 godzin, nadal czuję efekty. Fajnie podnosi również samopoczucie. Nie zauważyłem żadnych negatywnych efektów, jak na przykład "zamulony" umysł w przypadku Fenazepamu. Chcę jednak zaznaczyć, że nie próbowałem jeszcze jakiś wysokich dawek. Mały minus za to, że przez ponad godzinę rozkręcało się działanie.

Podsumowując, Flubromazepam otrzymuje ode mnie rekomendację.
Ostatnio zmieniony 20 stycznia 2013 przez greenwave, łącznie zmieniany 3 razy.
Uwaga! Użytkownik greenwave nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1743 / 25 / 0
Z broma miałem do czynienia raz (lexotan trójki te różowe Roche) i jeżeli jest to związane z działaniem nie typowo anksjolitycznym jak alpra tylko przyjemnym broma, co wielu zachwala podobnie byłbym tym zainteresowany ^_^
Non omnis moriar.
  • 987 / 8 / 0
Ja również. Tylko sklepy RC teraz mają jakąś dziwną dystrybucję. Wszystkie benzo sprzedają w postaci ampułek. Najpierw Eti, później Pyrazolam, teraz Flubromek.

Na razie muszę zostać przy Etli, który dostanie się u nas w postaci pudru.
Uwaga! Użytkownik greenwave nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1951 / 14 / 0
Ampułek?! Takich do wstrzykiwań?!
Uwaga! Użytkownik 69plateau jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 992 / 24 / 0
raczej chodzi mu o roztwory w małych buteleczkach.
  • 987 / 8 / 0
Chodzi o ampułki z proszkiem, lub ewentualnie tabletki.
Uwaga! Użytkownik greenwave nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1485 / 18 / 0
Czekamy więc na rozwój sytuacji - ja osobiście byłbym bardzo zainteresowany. Skończyłby się mój problem z wiecznym niedoborem Bromazepamu.
Jeśli ta benzodiazepina działa choćby w połowie tak dobrze rozluźniająco i euforycznie jak Bromazepam, to jest warta uwagi.
Czekam niecierpliwie. Jeśli się pojawi w jakimś ze sklepów, dajcie znać, zamówię jako królik doświadczalny, a jak się obudzę, to Wam napiszę co i jak ;)
ODPOWIEDZ
Posty: 1221 • Strona 1 z 123
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.