1. NIKOGO NIE SPRZEDALEM
2. NIE WYNAJMOWALEM ZADNEGO ADWOKATA
3. NIE PISALEM ZADNYCH PISM Z OKOLICZNOSCIAMI LAGODZACYMI ITP
Dostalem wlasnie dzis wyrok (za udostepnianie i udzielanie).
Przez 7 nastepnych miesiecy bede musial robic prace spoleczne przez 20h miesiecznie (czyli razem 140h roboty).
Czy da sie to zamienic na pieniadze ze im zaplace?
Od wyroku moge sie jeszcze odwolac?
Czy warto sie odwolywac?
Czy jak sie odwolam to moze sie sytuacja pogorszyc?
Czy bede mial swiadectwo niekaralnosci czy juz niestety nie?
Wyrok trafil mi sie chyba bardzo lagodny :)
I jeszcze ostatnie pytanie: czy jak mnie teraz z czyms zlapia to mnie zawijaja na puche od razu czy dostane tylko zawiasy + jakies pierdoly, grzywny itp)
Pilzenzeit, pilzenzeit, pilzenzeit...
Powiem wam chlopaki tak, nie jest tak zle.[...]
Czy bede mial swiadectwo niekaralnosci czy juz niestety nie?
Wyrok trafil mi sie chyba bardzo lagodny ]
Podziwiam optymizm. O świstku niekaranego możesz zapomnieć, jestes skazańcem. Jak Cię znowu powiną to już tak łagodnego wyroku nie otrzymasz jak znowu się przyznasz. Możesz wystąpić o zamiane godzin na pieniądzei, ale oni z tego co wiem sporo sobie liczą. Zresztą 140h na 7 miesięcy to nie znowu tak dużo, pewnie się uczysz jeszcze, nie?
unknown pisze: "przyznałem się" - to zamyka sprawę. największa głupota jaką można wymyślić, to 100% ułatwić zadanie wymiarowi niesprawiedliwości. przez swoją głupotę masz teraz pewny zawias i wpis w rejestrze skazanych na długie lata, co wiąże się z dokładnym trzepaniem przez każdy napotkany patrol przez najbliższe piętnaście lat.
nic nie możemy ci teraz pomóc, skoro się przyznałeś. weź adwokata i spróbuj to odkręcić.
Młodzież i marihuana w Polsce – jak realnie minimalizować ryzyko?
Jeden na dziesięciu trzydziestolatków pracuje pod wpływem. Naukowcy biją na alarm
Narkotykowy krajobraz Europy. Nowy trendy na czarnym rynku
Złagodzony wyrok za przemyt narkotyków. „To od pana zależy, czy skorzysta z tej szansy”
Półtora roku więzienia za przemyt trzech kilogramów narkotyków z Holandii do Polski. W kwietniu tego roku w mieszkaniu Tomasza M. z Lęborka znaleziono duże ilości różnego rodzaju środków odurzających. Sąd Okręgowy w Słupsku zdecydował się na złagodzenie kary dla 37-latka.
Kartele przemycają narkotyki na statkach z chorym i martwym bydłem
Kartele narkotykowe wykorzystują statki wypełnione chorym i padłym bydłem do przemytu ogromnych ilości kokainy trafiającej ostatecznie do Europy – informuje „The Telegraph”, powołując się na źródła wywiadowcze.
Fatalna pomyłka - myślał, że to klienci i wręczył narkotyki nieumundurowanym policjantom
Policjanci z Wydziału Wywiadowczego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie zatrzymali mężczyznę, który podczas kontroli klatki schodowej… sam podał funkcjonariuszowi woreczek z suszem roślinnym. Interwencja doprowadziła do zabezpieczenia większej ilości narkotyków.
