Poppy Seed Tea - FotoHowTo

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

• 81 / 6 / 0

Ja dziś użyłam spiralnej trzepaczki (takiej do jajek) którą najpierw porządnie wytrzepałam mak na sucho w szerokim plastikowym naczyniu (ok 10 minut, do momentu aż zaczął się elektryzować i wyskakiwać na zewnątrz), po czym zalałam chłodną wodą, chwilę pomieszałam i odcisnęłam na szmacie. Mam wrażenie, że dzięki trzepaniu na sucho więcej dobroci się wydobywa, a samo płukanie trwa znacznie krócej, dzięki czemu mniej wody wsiąka w ziarna i ogólnie jest o wiele wydajniej niż w butelce.

Kolejna obserwacja - wszystkie odpowiedzi ze strony żołądka były chyba powodowane kwaskiem (sprawdziłam jedną serię raz zakwaszoną, raz nie), bez niego znacznie lepiej mi wchodzi, łatwiej wypić i nie wykręca mi kiszek po każdym łyku.
Użytkownik nieaktywny
  • 117 / 7 / 0

Właśnie mógłby ktoś wyedytować ten pierwszy post Sonena i dodać info, że kwasek nic nie daje, a przepłuczkę lepiej pić po lekkim posiłku i nie trzeba czekać 2h, wystarczy 20-30 min.

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Narkotyki na festiwalu w Cieszanowie. Zatrzymano 7 osób

"Jeden z nich - 36-latek przyznał, że w lufce, którą trzymał w ręce, znajduje się należąca do niego marihuana i tylko częstował nią kolegę. Podczas przeszukania tego mężczyzny policjanci ujawnili także woreczek z białym proszkiem."

lol

• 2521 / 218 / 0

Przy dawnych klepaczach to nawet 10minut od wypicia i juz bylo bardzo konkretnie
Po helcomach 20-30min od wypicia pierwsze delikatne efekty. Ale zeby tak cos mocniej to 40-1h.
  • 1724 / 389 / 0

Po około 20 minutach, przy działającym maku, już czuć specyficzne wrażenie w nogach (trochę podobne do morfinowego odcięcia, tylko słabszego) i dreszcze w żołądku, potem wchodzi ciężkość mięśni karku i ich takie rozluźnienie.
  • 213 / 12 / 0

Wypróbuję dzisiaj sposób z garnkiem. Tylko cholera zostało mi mało maku, a ten sklep, w którym się zaopatruję już zamknięty. No trudno, najwyżej nie poklepie. Ale jeżeli uważacie, że metoda z garnkiem lepsza niż ta z butelką to mooże coś powinno podziałać.
  • 201 / 62 / 0

Jak masz 250 g maku to szkoda brudzić garnka... serio. Zwlaszcza z taka jakoscia maku jaka jest teraz.
Lepiej dokupić wincej. Tak do kg i wtedy sobie robisz w garnku i robisz poncz.

Ja najpierw badam serio z butelki czy klepie i dopiero mysle o garach i mikserach.

Teraz serio taka chujnia na rynku jest ze nie ma czego bardzo płukać.

TIP: W Janie Niezbędnym można kupić te duże strunówki do płukania maku. Płuczemu miętosząc mak w palcach a potem dziurawimi róg i przelewamy.
Użytkownik nieaktywny
  • 303 / 21 / 0

Do strunówki trzeba wlać najpierw mało gorącej wody- tak by powstała gęsta maź , którą można ugniatać, po ugniataniu dolewamy więcej wody. A przy testach można nawet zalewać wrzątkiem i wymieszać (przy tym szlag trafi kodę, której i tak tam prawie nie ma), szkoda czasu na jakieś specjalne zabiegi- i tak jest niewielkie prawdopodobieństwo że zadziała.

lol

• 2521 / 218 / 0

Tej kody jest tak malo, ze bez znaczenia.
Użytkownik nieaktywny
  • 52 / 3 / 0

Nie ugrzałem się nigdy makiem, choć prób miałem z dziesięć. Często: swędzenie i zamułka, chęć na rzyganie. Nigdy ugrzania. Lepiej kupić kodeinę z Kambodży- haa właśnie znalazłem takie ogłoszenie. Już bym wolał czystą morfinę niż tym zapaskudzać żołądek.

lol

• 2521 / 218 / 0

A jakiego próbowałeś? Pewnie za mała ilość albo za słaby mak, ale dziwne bo nawet te slabsze sa wyraznie lepsze od kody.
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata