Poppy Seed Tea - FotoHowTo

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

Posty: 170 Strona 16 z 17
Rejestracja: 2016
  • 81 / 6 / 0


Ja dziś użyłam spiralnej trzepaczki (takiej do jajek) którą najpierw porządnie wytrzepałam mak na sucho w szerokim plastikowym naczyniu (ok 10 minut, do momentu aż zaczął się elektryzować i wyskakiwać na zewnątrz), po czym zalałam chłodną wodą, chwilę pomieszałam i odcisnęłam na szmacie. Mam wrażenie, że dzięki trzepaniu na sucho więcej dobroci się wydobywa, a samo płukanie trwa znacznie krócej, dzięki czemu mniej wody wsiąka w ziarna i ogólnie jest o wiele wydajniej niż w butelce.

Kolejna obserwacja - wszystkie odpowiedzi ze strony żołądka były chyba powodowane kwaskiem (sprawdziłam jedną serię raz zakwaszoną, raz nie), bez niego znacznie lepiej mi wchodzi, łatwiej wypić i nie wykręca mi kiszek po każdym łyku.
Rejestracja: 2017
Użytkownik nieaktywny
  • 117 / 7 / 0


Właśnie mógłby ktoś wyedytować ten pierwszy post Sonena i dodać info, że kwasek nic nie daje, a przepłuczkę lepiej pić po lekkim posiłku i nie trzeba czekać 2h, wystarczy 20-30 min.

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Narkotyki na festiwalu w Cieszanowie. Zatrzymano 7 osób

"Jeden z nich - 36-latek przyznał, że w lufce, którą trzymał w ręce, znajduje się należąca do niego marihuana i tylko częstował nią kolegę. Podczas przeszukania tego mężczyzny policjanci ujawnili także woreczek z białym proszkiem."

lol

Rejestracja: 2006
  • 2521 / 218 / 0


Przy dawnych klepaczach to nawet 10minut od wypicia i juz bylo bardzo konkretnie
Po helcomach 20-30min od wypicia pierwsze delikatne efekty. Ale zeby tak cos mocniej to 40-1h.
Rejestracja: 2014
  • 1724 / 389 / 0


Po około 20 minutach, przy działającym maku, już czuć specyficzne wrażenie w nogach (trochę podobne do morfinowego odcięcia, tylko słabszego) i dreszcze w żołądku, potem wchodzi ciężkość mięśni karku i ich takie rozluźnienie.
Rejestracja: 2017
  • 213 / 12 / 0


Wypróbuję dzisiaj sposób z garnkiem. Tylko cholera zostało mi mało maku, a ten sklep, w którym się zaopatruję już zamknięty. No trudno, najwyżej nie poklepie. Ale jeżeli uważacie, że metoda z garnkiem lepsza niż ta z butelką to mooże coś powinno podziałać.
Rejestracja: 2017
  • 201 / 62 / 0


Jak masz 250 g maku to szkoda brudzić garnka... serio. Zwlaszcza z taka jakoscia maku jaka jest teraz.
Lepiej dokupić wincej. Tak do kg i wtedy sobie robisz w garnku i robisz poncz.

Ja najpierw badam serio z butelki czy klepie i dopiero mysle o garach i mikserach.

Teraz serio taka chujnia na rynku jest ze nie ma czego bardzo płukać.

TIP: W Janie Niezbędnym można kupić te duże strunówki do płukania maku. Płuczemu miętosząc mak w palcach a potem dziurawimi róg i przelewamy.
Rejestracja: 2014
Użytkownik nieaktywny
  • 303 / 21 / 0


Do strunówki trzeba wlać najpierw mało gorącej wody- tak by powstała gęsta maź , którą można ugniatać, po ugniataniu dolewamy więcej wody. A przy testach można nawet zalewać wrzątkiem i wymieszać (przy tym szlag trafi kodę, której i tak tam prawie nie ma), szkoda czasu na jakieś specjalne zabiegi- i tak jest niewielkie prawdopodobieństwo że zadziała.

lol

Rejestracja: 2006
  • 2521 / 218 / 0


Tej kody jest tak malo, ze bez znaczenia.
Rejestracja: 2018
Użytkownik nieaktywny
  • 52 / 3 / 0


Nie ugrzałem się nigdy makiem, choć prób miałem z dziesięć. Często: swędzenie i zamułka, chęć na rzyganie. Nigdy ugrzania. Lepiej kupić kodeinę z Kambodży- haa właśnie znalazłem takie ogłoszenie. Już bym wolał czystą morfinę niż tym zapaskudzać żołądek.

lol

Rejestracja: 2006
  • 2521 / 218 / 0


A jakiego próbowałeś? Pewnie za mała ilość albo za słaby mak, ale dziwne bo nawet te slabsze sa wyraznie lepsze od kody.
Posty: 170 Strona 16 z 17
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bushaido i 1 gość