Pomoc w znalezieniu odczynnika

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 2 / / 0

Szukam czegoś podobnego do fetki ale działa następujące po małej rajce ale bardzo bardzo małej latasz 2 dni masz mega słowotok oraz wiele wiele pomysłów na naprawianie usprawnianie urządzeń itd. Ciężko oderwać się od tego czym się zajmiesz brak uczucia snu itd. Pełne skupienie na wykonywanej rzeczy. Przy rozmowie nie wiesz kiedy skończyłeś poruszyłeś tysiąc tematów pobocznych zanim skończyłeś pierwszy. Czas płynie zajebiscie szybko. I co najlepsze nie ma żadnego zjazdu nic. Co to jest bo u vendora się skoczyło i nie idzie nigdzie dostac

na razie to zaakceptowałem jako poboczny temat, po prostu tylko i wyłącznie po to żeby autor dostał "może" szybką odpowiedź, ale potem to TRZEBA przenieść do tematu "Wątek diagnostyczny" w którym dogłębnie się zastanawiamy nad tym co my właściwie ćpamy, dodaję sobie do zakładki, potem posprzątam - JSC
  • 4760 / 640 / 0

Hexen.
Na fenidaty za dlugo dziala.

O tym, jak wojna z narkotykami niszczy kultury tubylcze

W cieniu globalnej wojny z narkotykami rozgrywa się nieustająca i niedostatecznie nagłośniona tragedia ludów tubylczych, których prawa są notorycznie gwałcone.

Legalizacja marihuany w Illinois – czy to dobry pomysł?

Legalizacja tzw. rekreacyjnej marihuany w Illinois jest jedną z obietnic wyborczych gubernatora J.B. Pritzkera oraz sposobem na wydobycie Illinois z budżetowego dołka. Wiele wskazuje na to, że od przyszłego roku Illinois stanie się 12. stanem, w którym zapalenie trawki będzie legalne.
  • 2 / / 0

Bardziej przypomina konsystencja masło już lekko podszuszone a nie igly
  • 2854 / 214 / 0

Konsystencja masła? dziwne te prochy teraz robią :<
  • 201 / 62 / 0

[mention]SnietyM3[/mention] napisz prosze, ze wyglada troche jak chrzan. To by mialo sens i taki temat lata.
  • 2971 / 77 / 0

• 50 / 9 / 0

Po meth miałem takie loty, właśnie w konsystencji baardzo mokrych i lepkich kryształków. Swoje pierwsze razy ze stimami miałem właśnie z tym cudem, i po szczurze 50mg latałem dobre kilkanaście godzin
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 62 uczestników Wejdź na czata