Plan na 08

uprawa na dworze lub w szklarni poprzez użycie specjalnych technik

Moderator: Konopia

• 10 / / 0

a moj plan na 08 to jest taki:

przeorac spoty, bedzie ich conajmniej 6
zakupic pelno nasion - tylko lowridery (i teraz pytanko, ktore sa najlepsze jesli chodzi o moc towaru, no i standardowe pytanie poczatkujacego, w ktorym najlepiej kupic seedy, koszty nie maja znaczenia?), bo warunki atm nie pozwola mi na nic innego
no i znowu pytanie, bo bede sadzic w miejscu gdzie teraz jest skraj łaki, juz raz przekopalem, teraz chce dodac kurzaka i ponownie przekopac, podobno kurze gowno jest mocne w zwiazku z tym czy mozna to przedawkowac?? ile dac na metr 2,
zobaczymy za rok, albo bede jarac swoj staff albo bede ryczal ...

• 910 / 2 / 0

to moze to od tych kór daj w tej jeśienie i przekop no nie?
pzrzynajmniej będziesz miał większą pewność że nic się złego nie stanie konopiom, a krowiego czy końskiego nie masz?

ja chce kupić "purple power" i "easy sativa" samiczek po 4 nasionka czyli 8 sionek zastosuje fim zobacze jak to będzie...? może już będe mieszkał w holandii?? %-D

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Dilerka w dobie brexitu

Wyprodukowany przez Netflix serial „Top Boy” to kolejna opowieść o ludzkiej twarzy handlu narkotykami. Ale napisana i zrealizowana tak dobrze, że wybija się na tle podobnych produkcji.

• 521 / / 0

Ja to zamierzam posadzić czystą sative, czystą indyjkę i pół na pół sative z indyjką. Może coś mi polecicie.
Wróć do „Outdoor, czyli na dworze lub w szklarni”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata