Plan delegalizacji/nowelizacji ustawy 2014 Kwestie formalne

Dział służący informacji na temat zmian w prawie – proponowanych, jak i wprowadzonych w życie.

Moderator: Prawo

• 1 / / 0

Witam wszystkich,

czytając listę środków, które mają zostać zdelegalizowane 1 lipca 2015 roku, zauważyłem, że brak na nich 3-CMC ( Metaklefedron ) oraz 4-CMC ( Klefedron ),

więc wnioskuję, iż powinny za niedługo pojawić się u naszych Vendorów.

Jeżeli i tym razem szanowny moderator nie zaakceptuje mojego postu to ŁASKAWIE prosiłbym chociaż o wpisanie powodu.
Zanim zaczniesz psioczyć sprawdź maila. Powód został szczegółowo opisany przeze mnie. Fuko
pozdrawiam
  • 4823 / 245 / 0

Po pierwsze zaakceptowałem żebyś przestał płakać.

Po drugie, te substancje są na rynku od miesięcy, sprzedawało je lub nadal sprzedaje wielu vendorów. Na forum są wątki o tych substancjach. Sugeruję żebyś ŁASKAWIE poczytał zanim zaczniesz zadawać pytania.

Jak depenalizacja marihuany może pomóc w walce z koronawirusem

Trudno polemizować ze stwierdzeniem, że spożywanie marihuany stwarza znacznie niższe zagrożenie dla bezpieczeństwa publicznego, niż Covid-19. Utrzymanie nieskutecznej prohibicji stanowi bezdyskusyjny koszt dla budżetu państwa, który pokrywa pracę policji, prokuratury, laboratoriów, sądów, zakładów karnych i ośrodków odwykowych .

Belgia: Dron transportujący narkotyki rozbił się na dziedzińcu więzienia

Prawdopodobnie dron był zbyt mocno obciążony, co doprowadziło do upadku.

scr

Użytkownik nieaktywny
  • 1989 / 94 / 0

Czy lista środków wypisana w pierwszym poście tego wątku była aktualizowana i zawiera pełną listę środków, które dziś są jeszcze legalne, a od jutra już nie?
Jeśli nie to gdzie znajdę taką listę? Dobrze by było uaktualnić pierwszy post.

Aiz

Użytkownik nieaktywny
  • 211 / 11 / 0

scr pisze:
Czy lista środków wypisana w pierwszym poście tego wątku była aktualizowana i zawiera pełną listę środków, które dziś są jeszcze legalne, a od jutra już nie?
Jeśli nie to gdzie znajdę taką listę? Dobrze by było uaktualnić pierwszy post.
http://lmgtfy.com/?q=nowelizacja+ustawy ... narkomanii

scr

Użytkownik nieaktywny
  • 1989 / 94 / 0

Gugiel guglem, po to jest forum by były tu konkretne informacje. Więc pytam, czy lista z pierwszej strony obejmuje wszystkie substancje które będą od jutra zbanowane.
  • 258 / 36 / 0

Dopisali kilka rzeczy w porównaniu z tym co jest na pierwszej stronie.

scr

Użytkownik nieaktywny
  • 1989 / 94 / 0

OK zatem konkretne pytanie:
Gdzie znajdę pełną listę rzeczy które od jutra wchodzą na listę?
  • 237 / 14 / 0

Kurde to ja już nic nie rozumiem.
4-ho-mipt wchodiz nvvliste?
  • 258 / 36 / 0

scr

Użytkownik nieaktywny
  • 1989 / 94 / 0

OK, dzięki. Chodzi mi o listę tego co wchodzi, a dotychczas tam nie było.
Tak po prostu dla przeciętnego Polaka lista taka jak na pierwszej stronie, tylko aktualna.
Wróć do „Zmiany stanu prawnego”
Na czacie siedzi 1073 uczestników Wejdź na czata