Pierwszy raz z benzydaminą

Deliriant. Nazwy generyczne: Tantum Rosa, Tantum Verde, Difflam
Więcej informacji: Benzydamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 110 / 1 / 0

Siema
Wczoraj po raz pierwszy wziąłem 2 saszetki cipacza. Wziąłem o godzinie 21, bez ekstrakcji w kapsułkach po kreatynie. Faza zaczęła się po 22. Całą noc nie spałem. Ok. godziny 5 rano strasznie bolała mnie głowa z tyłu w miejscu gdzie zaczyna się czaszka, chciało mi się też pić. przez cały dzień gdy wstawałem z łóżka kręciło mi się w głowie. Czy ktoś jeszcze odczuwał taki ból głowy po benzie i miał zawroty??

• 5305 / 61 / 0

Dobrze Ci tak :]

Tylko się nie podłamuj, że najprzekurwistyczniezajebisty narkotyk w całek galaktyce tak Cię sponiewierał !

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Setki kilogramów marihuany jechały do Polski z Czech. Międzynarodowa akcja o kryptonimie Timur

Polscy i czescy policjanci rozbili gang dostarczający do Polski marihuanę w hurtowych ilościach – poinformowała w Ostrawie policja kraju morawsko-śląskiego. Po obu stronach granicy zatrzymano 10 osób.

Użytkownik zbanowany
  • 213 / 1 / 0

Masz przesrane, te objawy to dopiero początek. Lepiej śmigaj na pogotowie jak chcesz skosztować jeszcze w życiu innych substancji.
Jak nie masz jak dotrzeć do szpitala, to wymocz duży palec lewej nogi w wodzie z octem. To pomaga.

Użytkownik zbanowany
  • 1474 / 8 / 0

I jak tu na tym forum można sie czegoś dowiedzieć i uzyskać jakąś rade %-D

• 110 / 1 / 0

Mundziel czego objawy??
Dzisiaj czuję się lepiej troszeczkę głowa mnie boli i nic więcej ciśnienie mam normalne a i temperaturę mam troszkę podwyższoną.

Użytkownik zbanowany
  • 213 / 1 / 0

Qlimax 89 pisze:
I jak tu na tym forum można sie czegoś dowiedzieć i uzyskać jakąś rade %-D
Moje rady są dobre!
mail od myszka1390 pisze:
Siema
Założyłem temat o bólu głowy po benzie, napisałeś że to początek objaw i żebym jechał do szpitala. O co ci w tym chodziło jakich objaw?? Na serio mam wymoczyć palec w occie??

:wall:

Nie, jaja sobie robiłem.

Użytkownik nieaktywny
  • 1720 / 5 / 0

Benza rozpierdala watrobe, nerki i polowe reszty organizmu, a on sie pyta czy bol glowy po benzie to normalny objaw %-D.

myszka - jak pojdziesz do szpitala i powiesz ze wpierdalales srodek do irygacji cipy to zamkna cie w osrodku dla pojebanych, ale przynajmniej klony bedziesz mial za free, wiec sobie pocpasz.

• 110 / 1 / 0

Czyli są to normalne objawy po benzie(ból głowy), ja w dodatku nie robiłem ekstkracji. Ale dla pewności wymoczę ten palec, nie powinno mnie to zabić. Będę pisał co się dzieje.
Ostatnio zmieniony 13 lutego 2010 przez myszka1390, łącznie zmieniany 1 raz.

• 331 / / 0

Pierwsze objawy...
Nie czytałeś że od cipacza może aktywować się tętniak?
Nawet jeśli całe życie nie miałeś, o jego istnieniu pojęcia.
Jeśli jeszcze się nie rozwinął będzie można go usunąć operacyjnie.
A jeśli jest zbyt duży...
Jeśli tętniak pęknie (nawet wzrost ciśnienia może do tego prowadzić) to kaplica.
Zgłoś się jak najszybciej na pogotowie, myślę że jeszcze zdążą Ci pomóc.

Użytkownik nieaktywny
  • 25 / / 0

No i po co Ci to bylo? Nie dosc ze nie wiesz co robisz i czego sie spodziewac to jeszcze ignorujesz zdrowy rozsadek i nie obrabiasz substancji.... :/
Masz pojecie ile soli przyjales w ten sposob? Niech Cie nie dziwi ze tak sie potem czules.

Know your Body. Know your Mind. Know your Substance. Know your Source.

I cholera jasna mysl!
Wróć do „Benzydamina”
Na czacie siedzi 58 uczestników Wejdź na czata