Pierwszy raz z benzydaminą

Deliriant. Nazwy generyczne: Tantum Rosa, Tantum Verde, Difflam
Więcej informacji: Benzydamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 31 / 1 / 0

Czy pierwszy raz z benzą będzie lepszy w połączeniu z miksem mj, czy sama benza? :-)
  • 2941 / 283 / 0

Trawa może podbić halucynacje jak i wszelakie wkrętki po owym specyfiku.
Na pierwszy raz z nową substancją zawsze lepiej stestować ją solo, ażeby wiedzieć co dokładnie zrobi nam z mózgiem.
Ewentualnie możesz przez X czasu tripować sobie na samej benzie i jeśli będziesz czuł się na siłach to potem sobie dopalić.

e. Tysięczny post. Niesamowite :rolleyes:

Indyjskie Polowanie Na Charas

Do produkcji haszyszu można używać wielu metod, ale charakterystyką tego pochodzącego z Malany było to, że wycierało się go z rośliny wyłącznie rękami, bez użycia żadnych rozpuszczalników, ani zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Taki haszysz określa się właśnie jako charas. Ze względu na prostotę tej metody, charas zyskał w Indiach, Pakistanie i okolicznych regionach wielką popularność.

Ktoś ukrył na drzewie reklamówkę z dopalaczami. Szuka go policja

Na drzewie przy ul. Traktorowej w Łodzi policjanci znaleźli reklamówkę z 48 dawkami dopalaczy. Teraz szukają jej właściciela. Jeśli go znajdą, grozić mu mogą trzy lata więzienia.
  • 31 / 1 / 0

Dzięki za odpowiedź :-) Wczoraj walnąłem z 3,5 saszetki bez mixa jednak, oczywiście po wcześniejszej ekstrakcji, ale nie chwyciło mnie mocno :-/ Trochę się zawiodłem, więc myślę, że to był pierwszy i przedostatni raz ;D Po prostu spodziewałem się czegoś lepszego. Tak czy inaczej muszę wypróbować to w miksie. A jeżeli chodzi o dzisiejszy dzień, wszystkie prawie typowe objawy minęły, ale dzień się dłuży jak pojebany! %-D
  • 59 / / 0

Mój pierwszy raz z irygatorem to było miesiąc temu. 1g wyekstrahowany. Po zażyciu lekkie smugi, przesłyszenia, chwilowe stada nietoperzy wokół głowy, no i efekt stroboskopowy na obrzeżach pola widzenia. W zasadzie to był pierwszy efekt jaki dostrzegłem już po 10 minutach od zażyciu. Bardzo szybko się wchłonęła. benzę wymieszałem z bardzo mocną herbatą czerwoną. Dość dobrze zabiła okrutny smak benzy. Cała faza przypominała fazę po amfie, z tą jednak różnicą, że były efekty wzrokowe, słuchowe i nieznaczne problemy z równowagą. Po zamknięciu oczu zupełne nic, pustka, żadnych CEVów. Na sen też nie było co liczyć, dlatego posłuchałem muzyki i rozkminiałem nad sensem istnienia. Może na godzinkę zasnęłem Na drugi dzień kac gigant, jakbym z krowę chujowej wódy wypił i ogromna gastrofaza. Smugi i powidoki nadal się utrzymują, w dużo mniejszym stopniu, ale są. Ale akurat nie przeszkadza mi to.
Ostatnio zmieniony 16 lipca 2013 przez Grass2, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 7 / / 0

witaj!
na pierwszy raz zaserwowalem sobie 1.5grama na 80kg wagi mojego ciala,
tez nie bylo rewelacji, stroboskop na obrzezach pola widzenia, uczucie strachu, smugi po patrzeniu sie w zrodlo swiatla.

Ale juz za drugim razem walnalem 2.5g i ... bylo zajebiscie :D

w innym dziale mozesz przeczytac moje opowiadanie xd
Użytkownik zbanowany
  • 657 / 3 / 0

Ty SzynSzyl nie jestes czasem z podkarpacia?
  • 7 / / 0

Witaj Akodeen!

bardziej z polnocy jestem tak patrzac :)

Jak coś, to na priv takie sprawy, zią. :) - hip hip
  • 889 / 38 / 0

Witam, chciałem spróbować połączenia benzy z gałką muszkatołową, gałki zamierzam brać zwyczajowo 5-6 orzechów, co już samo w sobie skutkuje niezłą jazdą, więc ile saszetek benzy do tego, żeby troszkę podkręcić kurek, ale żeby nie przesadzić?
  • 2376 / 46 / 0

Proponowałbym do tego dorzucić skromną jedną saszetkę, aby poznać ten miks (którego, swoją drogą nie testeowałem - wiem, wiem, wstyd). Jak będzie ok, to na drugi raz z tym miksem dorzuć do gałki dwie saszetki.

A najlepiej zarzuć na pierwszy raz dwie saszetki samej benzy, bez dodatków aby poznać substancję. :)
  • 10 / / 0

Mój pierwszy raz z benzą był jakiś rok temu. Bardzo źle to wspominam. Wziąłem 8 saszetek, bo kumpel-ćpun mi tyle polecił (Tak wgl Psycho, idioto pozdrowienia dla Ciebie %-D). Po tym doświadczeniu moja psychika przez tydzień jak nie lepiej wracała do Siebie. W każdym bądź razie wiem jak substancja na mnie działa i zaliczam się do osób, które benza bardziej straszy niż obdarowuje wspaniałymi wizjami. Ot tyle w temacie mojego pierwszego razu :)
Wróć do „Benzydamina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata