Pierwszy projekt na 2009

Moderator: Konopia

• 13 / / 0

Podnoszę temat.
Co sądzicie żeby posadzić Rudealisa i Marokańczyka?
Budować ten tunel foliowy?

• 361 / 1 / 0

elefantek pisze:
Budować ten tunel foliowy?
na to pytanie znajdziesz odpowiedz w "szklarnia/tunel foliowy"
Maroc dochodzi wiec ten pomysł zalicza sie do dobrych co do ruderalisa to ci co mieli raczej chwalą,
A co do pytania sie w 2 roznych tematach o praktycznie to samo to... przestan tak robic.

Redukcja szkód? Po twoim trupie

Dopalacze zostały w Polsce zrównane z narkotykami. Skutek? Co dwa dni ktoś umiera w związku z użyciem nowych substancji psychoaktywnych.

Sejm wymierza cios w dopalacze

Parlament ma przyjąć "nowatorskie" przepisy, w zamierzeniu eliminujące sklepy z substancjami psychoaktywnymi z ulic polskich miast.

Użytkownik nieaktywny
  • 222 / / 0

a ja zjebałem i nie przygotowałem się zawczasu więc jeśli będzie jakiś outdoora to opóźniony ze względu na brak kasy,
pewnie pójdzie 5 feminizowanych passionów z cannabis.fr.pl
choć metoda: nasiona od razu do ziemi, na dodatek zaczęta gdzieś w połowie kwietnia dużych zbiorów nie wróży..

• 905 / 45 / 0

nie polecam kiełkowania tych passionów femi od razu na spocie. szkoda pestek

• 910 / 2 / 0

narcotic_dream pisze:
nie polecam kiełkowania tych passionów femi od razu na spocie. szkoda pestek
potwierdzam, i to nie chodzi tylko o passiony... nawed jak byśmy taki kiełek dali orazu na spota, to musimy pamiętać, że ziemia na obszczarze 1cm wyschnie do końca dnia (tak nawed wiosną) i by trzabyło 2 razy dziennie przychodzić na spota, aby lekko nawilżyć, ziemie, więc wygodnie jest w domu na parapecie, a dopiero potem na spota, ja już postanowiłaem co do odmian, i już tu pare razy pisałem...

• 13 / / 0

Posadziłem Rudealisa, z jednego krzaczka wyszło ok 300g pomidorów, w następnym sezonie planuje udoskonalić uprawę w innym miejscu, oraz planuje zastosować LST. Jak załatwię kabelek do telefonu to wrzucę foto. Pozdro!

• 463 / / 0

elefantek wrzuć jakieś foty suszu
  • 75 / / 0

ja wole indor jednak duzo bardziej niz outdor, jakos ten smak i klimat inny jakis taki bardziej hardkor
Wróć do „Uprawa w szklarni lub pod osłonami”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata