Pierwszy projekt na 2009

Moderator: Konopia

• 463 / / 0

na 2009 planuje 10 passionów na out i może jakiegoś durbana

• 307 / 18 / 0

No ja wiem na 100% ze passion musi być.. I może dacie jakieś swoje typy, co proponujecie, bo zastanawiam się nad innymi odmianami tylko nie wiem na co się zdecydować.. Więc jak macie jakieś swoje pewniaki to podawajcie... :D
Pozdro

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Fałszywe recepty na lek z narkotykiem dostępne w internecie

Norbert P. kupował w internecie fałszywe recepty, wypisywał na nich oksykodon i wysyłał swoją dziewczynę do aptek.

• 1239 / 20 / 0

Ja chyba zainwestuję w Easy Sativa.
Jak myślicie da rade? :o)

• 325 / 1 / 0

Fugol980 pisze:
a mi się śniło że na outa 2009 posadziłem 12 x rudealis skunk
polecam

• 318 / / 0

mówisz że dobry ten rudealis skun ??

• 910 / 47 / 0

.LukAs. pisze:
No ja wiem na 100% ze passion musi być.. I może dacie jakieś swoje typy, co proponujecie, bo zastanawiam się nad innymi odmianami tylko nie wiem na co się zdecydować.. Więc jak macie jakieś swoje pewniaki to podawajcie... :D
Pozdro
maroc, top44, hawaii x skunk1

• 307 / 18 / 0

No właśnie nad Top44 i Rudealis'em myślałem.. A ten Maroc i Hawaii nie będą miały jakiś większych problemów z dojściem? I jak z mocą tych odmian?

• 910 / 47 / 0

Top44, Maroc, Hawaii dla mnie są to odmiany bardzo mocne, hawaii - kiler :) ale jednym dochodził innym nie.. nie wiem od czego to zależy, może breeder sie za bardzo nie postarał. Maroc dojdzie bez problemu, o to sie niemartw.

• 307 / 18 / 0

No własnie nad nim się też zastanawiałem.. :) no w każdym razie dzięki.. ;P Jakoś się ukierunkowałem na ten sezon :)

• 325 / 1 / 0

Fugol980 pisze:
mówisz że dobry ten rudealis skun ??
jasne. no mistrz :-D i nasionka tanie. jak będziesz zamawiał to polecam sklep www.thc-thc.prv.pl
Wróć do „Uprawa w szklarni lub pod osłonami”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata