Pierwszy projekt na 2009

Moderator: Konopia

• 755 / 9 / 0

nie ma chuja we wsi, u mnie w sezonie 09 tez bedzie passion. nie bede kombinowau tylko pojde w mase :-D

• 910 / 2 / 0

Mnichu11 pisze:
passion
popieram, popieram! w 2009 chce pasiona i może jakąś czystą satiwke, i chciałbym kupić ze 5 LR tak do sprubowania, przynajmniej latem będzie conieco :-D

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Sejm wymierza cios w dopalacze

Parlament ma przyjąć "nowatorskie" przepisy, w zamierzeniu eliminujące sklepy z substancjami psychoaktywnymi z ulic polskich miast.

• 307 / 18 / 0

O kurna, forum żyje..! :D:D hehe
Według mnie też najlepiej będzie bez tunelu, daj tylko dobrą ziemię. Nasłonecznienie będziesz miał dobre skoro te krzaki obok nie są aż takie wysokie.. Jeżeli dojdzie Ci plant w miarę wcześnie to tak jak powiedział rysiek nie powinieneś martwić się raczej o pleśń.. A co do odmian to ja na '09 planuję małą różnorodność.. :P hehe nie będę się do jednej odmiany ograniczał, ale Passiona nie pominę na 100%.. Duża, wytrzymała i mocna odmiana.. :D Dwa lata temu miałem cały las tego i może to i dobrze, że mi to zajebali bo palił bym to do dziś pewnie i nie chciało by mi się nowych sadzić, a przy okazji się trochę tym doświadczyłem na następne sezony.. W każdym razie powodzenia i nie masz co się martwić, myślę że do sezonu jest tyle czasu, że wszystkiego zdążysz się dowiedzieć.. :D

• 13 / / 0

Dzięki Lukas, planuje sadzić jeszcze w 2miejscach i myślę co by tu jeszcze poza passionkami dobrać. Jakie wasze typy?

• 455 / 1 / 0

chciałbym kupić ze 5 LR tak do sprubowania, przynajmniej latem będzie conieco :-D
Nie ździw się, jeśli Cie nioe dfojdą hłehłe hłe hee

• 910 / 2 / 0

Pan Jah pisze:
chciałbym kupić ze 5 LR tak do sprubowania, przynajmniej latem będzie conieco ]

Nie ździw się, jeśli Cie nioe dfojdą hłehłe hłe hee
aż mnie przeszedł dreszczyk strachu... :-D
a jak nawed dojdą pod koniec lata to nic złego sie nie stanie...

• 318 / / 0

a mi się śniło że na outa 2009 posadziłem 12 x rudealis skunk

• 910 / 2 / 0

nie śkreślaj przeznaczenia tylko to zasadź, no i może jesze cos niecoś... :D:D:D

doc

Użytkownik nieaktywny
  • 16 / / 0

Z góry odradzam wszystkim uprawę, z nasionek innych niż sprawdzone F1, najlepiej żeńskie. Swego czasu wykiełkowałem 500 pestek F2 (zapłaciłem chyba po 2 zł za sztukę), a towaru było z tego tyle co z 10 nasionek z http://cannabis.fr.pl/.

• 307 / 18 / 0

a mi się śniło że na outa 2009 posadziłem 12 x rudealis skunk
:D :D mi się ostatnio śniło pole passionów... Ale ja mam w miarę często takie sny.. :) widać przeznaczenie :D
Wróć do „Uprawa w szklarni lub pod osłonami”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata