Dział służący dyskusji nt. spraw, gdzie postawiony został zarzut z art. 62, 62b, lub 64 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.
Posty: 1 • Strona 1 z 1
  • 2 / / 0
Witam, miałem sprawe za posiadanie 1g marihuany, dsotałem warunkowe umorzenie na okres 2 lat, sąd wezwał mnie do zaprzestania zażywania takich srodków, 2000zł do zapłaty i kuratora (Gdy sędzina odczytywała wyrok, poweidziała ze bede mial wysylac co 4 msc pismo co u mnie.)
Nic nie przychodziło, i nagle dostałem wezwanie do stawienia się na pierwszym spotkaniu z kuratorem zawodowym, w celu złozenia wyjasnień dotyczących przebiegu okresu próby oraz realizacji nałożonych w wyroku obowiązków.

Czy kurator na takim pierwszym spotkaniu może zrobić mi testy? Zdarzyło mi się zapalić.
Jesli zrobi i wyjdą pozytywne to co? Anulują mi warunkowe umorzenie?
Posty: 1 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Japonia wprowadza zmiany w polityce dotyczącej konopi indyjskich

Japonia, znana z konserwatywnego podejścia do substancji kontrolowanych, wprowadza istotne zmiany w swojej polityce dotyczącej konopi indyjskich. Nowe regulacje wprowadzają zaostrzenie przepisów dotyczących rekreacyjnego używania marihuany, jednocześnie otwierając drogę do legalizacji produktów medycznych pochodzących z tej rośliny. Takie podejście odzwierciedla starania Japonii o zrównoważenie ochrony społeczeństwa przed nadużywaniem substancji z postępami w leczeniu medycznym.

[img]
Niemcy. Rośnie popularność klubów konopnych

Pół roku po częściowej legalizacji konopi, eksperci krytykują system jej dozowania. Ale kluby konopne przeżywają boom.

[img]
Palenie fajki wodnej wcale nie jest nieszkodliwe

Fajki wodne zyskują coraz większą popularność, szczególnie wśród młodych osób. Wiąże się to z powszechnym przekonaniem, że palenie sziszy jest nieszkodliwe dla zdrowia. Nic bardziej mylnego!