pFPP

Heterocykliczne substancje psychoaktywne, m.in. 4-MAR i BZP.

Moderator: Stymulanty

• 23 / / 0

Dzień dobry , pytanko , strasznie mi godzine od przyjęcia serducho napiepszało
niszcząc całą przyjemnosc z fazy , z czym mogę połączyć żeby zapobiec temu następnym razem?
jest sens to łączyć z małymi dawkami zolpidemu?( :-D )pozdrawiam.

scalono - surveilled

mogę użyć do tego chloroprotiksenu??
  • 4940 / 171 / 8

Kombinacja chlorprotiksenu z pFPP obetnie trochę psychodelicznych efektów piperazyny, gdyż chlorprotiksen działa w przeciwny sposób na receptory serotoninowe 5-HT2.[1] Przyspieszone bicie Twojego serca także mogło wynikać z tego połączenia (podejrzewam, że chlorprotiksen stosujesz codziennie), gdyż podniesiony przez pFPP poziom noradrenaliny, w tych okolicznościach, może powodować tachykardię i niedociśnienie.[1]

Przypisy:
  1. Artykuł Chlorprothixene z en.wikipedia.org, z dnia 2011/03/01.

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Zgłosił się na policję, by przetestowała jego metamfetaminę - obecnie jest poszukiwany

Mieszkaniec Flodydy, który przyjechał na posterunek policji, by przetestować posiadaną przez siebie metamfetaminę, jest obecnie poszukiwany.
  • 23 / / 0

Nie biorę regularnie chloroprotiksenu , piperazyny nie łączyłem z niczym wtedy , myślałem ze chloro jako lek uspokajający mógłby pomóc pozbyć się tego ''efektu ubocznego'' a wychodzi na to ze było by jeszcze gorzej jeśli chodzi o pracę serca.Dzięki za odp
Użytkownik nieaktywny
  • 3007 / 3 / 0

No na pewno było by gorzej, jedno Ci delikatnie "spowalnia" pracę serca a drugie przyspiesza, zły mix. Nie przejmuj się tym biciem serca, to normalne
  • 71 / 3 / 0

Uważajcie z zażywaniem pFPP przy ciągach Gblowych. Objawy iście grypowe na szczęście przeszły po ledwo przespanej nocy.
Użytkownik nieaktywny
  • 3007 / 3 / 0

Po pFPP i tak są objawy grypowe, większość osób się tak czuje
  • 142 / / 0

Po odstawieniu większości używek i RC na jakiś czas, grypopodobne objawy i dyskomfort pFPP znikają a substancja znowu działa. Podobnie jest z innymi piperazynami.
Użytkownik nieaktywny
  • 3007 / 3 / 0

Czyli że jeśli przestane ćpać na jakiś czas i po tym czasie wezmę daną dawkę pFPP to pokaże mi swój urok?
  • 989 / 15 / 0

Mi na bodyloadzie zawsze jakieś wchodzą objawy grypowe. W większym lub mniejszym stopniu. A od czego to zależy to nie mam pojęcia.
Użytkownik nieaktywny
  • 3007 / 3 / 0

To pFPP to naprawdę działa jak chce, na każdego inaczej. Ja byłem w stanie wykonać 3 dni ciągu ale nigdy więcej tego nie zrobię
Wróć do „Oksazole, piperazyny”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata