Pejotl - Wątek Ogólny

Wszystko o kaktusach - metody przyrządzania, uprawa, odmiany, opisy działania

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

Użytkownik nieaktywny
  • 1 / / 0

ja myślałem że to sie nie sadzi tylko jakoś szczepi alco coś innego... hihihi

Użytkownik nieaktywny
  • 850 / 17 / 0

Nie kupuj nasion Peyotla, tylko San Pedro (trichocereus pachanoi) . Peyotl chodowany w chłodnym klimacie zawiera bardzo mało meskaliny, a dużo lofoforyny i innych trucizn. Poza tym meskalinę zaczyna wytwarzać gdy ma minimum kilkanaście lat. San Pedro rośnie szybko i już kilkuletni nadaje się do spożycia. Tak więc do eksperymentów z meskaliną lepiej wybrać San Pedro, a Peyotl fajnie wygląda na oknie.

Czas zrozumieć, że Unia Europejska jest lata świetlne za Kanadą w kwestii marihuany

Legalizacja sprawiła, że kraj stał się z dnia na dzień oazą dla rozwijającego się przemysłu konopnego, który szybko skierował wzrok na rynek międzynarodowy. Jednak podbój Europy okazał się dla Kanadyjczyków o wiele większym problemem, niż się tego spodziewano, gdyż legalnego rynku w UE na dziś dzień po prostu nie ma!

"Zero zero zero", czyli jak kokaina napędza świat – recenzja premiery nowego serialu twórców "Gomor

Chcąc opowiedzieć historię o tym, jak narkotyki rządzą światem, niezbędny jest rozmach. "Zero zero zero" niewątpliwie go posiada, ale czy może pochwalić się czymś jeszcze?

• 115 / / 0

ja rowniez interesuje sie tymi dwoma kaktusami. mozna je legalnie nabyc w legalnym sklepie internetowym Pana Hinza (najwiekszego kolekcjonera i chodowcy kaktusow w Polsce). Hinz choduje te kaktusy w szklarniach wiec wydaje mi sie ze warunki tam panuja dobre (twierdzi ze nie nadaja sie do tripowania bo maja bardzo malo meskaliny, ale mi sie wydaje ze tak mowi tylko dlatego ze mial juz troche wlaman z ich powodu). Teraz moje pytanie, czy ktos juz kupowal peyotla albo san pedro u tego Pana? jesli tak to prosze o informacje, co jest lepsze i czy nadaja sie one od razu do spozycia (rosliny sa minimum 2-letnie).

• 15 / / 0

Apollo możesz podać jakiś link do tego sklepu?

• 146 / 4 / 0

http://www.kaktusy.interkar.pl/
o ile sie nei myle to chodzi o to ;]

• 115 / / 0

tak o ten sklep mi chodzilo. tu jest link do cennika http://www.kaktus.interkar.pl/sklep/cennik.php
  • 75 / / 0

ciekawi mnie efekt wywolany przez meskalinke musze sprubowac tego duchowego przezycia kiedys
  • 2 / / 0

mam kaktusa ktory podobny jest do pejotla tylko moj ma kolce nie mam zdjec tylko kamere -pomozcie
jestem ciekawa czy to pejotl kaktusik ktory mam rosnie juz sobie dosc dlugo jak jest ktos zorientowany prosze o pomoc anarrchia@wp.pl :cheesy:
Ostatnio zmieniony 06 listopada 2007 przez Kurwik, łącznie zmieniany 1 raz.

Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 2244 / 11 / 0

Pejotl nie ma kolców.
Wróć do „Kaktusy”
Na czacie siedzi 613 uczestników Wejdź na czata