3-HO-PCP - Hydroksyfencyklidyna

Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 85 Strona 3 z 9
Rejestracja: 2007
  • 2746 / 32 / 0

Dzisiaj ja degustuje. Mógłby mi ktoś tylko powiedzieć, czy faza będzie trwała godzinkę-dwie tak jak w przypadku MXE czy ketaminy, czy jest możliwe, że będzie to trwało dłużej ? Bo nawet takich informacji nigdzie nie znalazłem i nie wiem na co się przygotowywać.
Dobra znalazłem jakiś TR gdzie koleś idzie spać 4 h po ostatniej dawce komentując, że "już nie ma za bardzo o czym pisać" więc taki pewnie będzie max. Trochę zweryfikowałem też dawkowanie (on był słabo zadowolony z 3mg) więc walnę 5. A co mi tam, jak szaleć to szaleć. Oczywiście na after piwko i pakiet 256mg kody+250mg DHC :)
Rejestracja: 2011
  • 303 / 2 / 0

i jak test 3ho PCP?

Ayahuaska w leczeniu uzależnień

Dr Jacques Mabit jest założycielem i kierownikiem Takiwasi, centrum rehabilitacji uzależnionych od narkotyków i badań nad tradycyjną medycyną, znajdującego się w Tarapoto w prowincji San Martin w Peru. Jest także profesorem nadzwyczajnym, odpowiedzialnym za studia nad medycyną tradycyjną na Universidad Cientifica del Sur w Limie, Peru oraz został wyróżniony tytułem honorowego członka Peruwiańskiego Stowarzyszenia Psychologicznego. W 1996 roku wybrano go członkiem Ashoka Foundation. W niniejszym artykule opisuje terapeutyczny potencjał ayahuaski w zwalczaniu uzależnień.

Doktryna Wolnych Konopi

Czyn związany z medyczną koniecznością zażywania nielegalnej substancji (posiadanie, uprawa, wytwarzanie, udzielanie) zmierzający do poprawy zdrowia indywidualnego, nie może jednocześnie ani szkodzić społeczeństwu (art. 1 § 2 k.k.) ani stanowić bezprawnego ataku na zdrowie publiczne. Ta, zdaje się oczywista dla przeciętnie inteligentnego człowieka konstatacja, nie jest wcale oczywista dla sądów i prokuratur. W skrócie, skoro leczy, nie może jednocześnie szkodzić, gdyż dochodzimy do wewnętrznej sprzeczności.
Rejestracja: 2009
  • 1864 / 57 / 80

Podbijam pytanie jak po testach.

Troche nie rozumiem jeżeli opisują to jako 10% działania morfiny to jest to taki tramal z dysocjacyjnym zabarwieniem czy jak?

Na BL ktoś opisywał też pionierskie zwiększanie dawkowania, walił jak pamiętam 5-10-16mg ale też jakoś specjalnie sie nie wysilił żeby to dalej opisać.
Rejestracja: 2010
  • 743 / 6 / 0

Anon pisze:

Troche nie rozumiem jeżeli opisują to jako 10% działania morfiny to jest to taki tramal z dysocjacyjnym zabarwieniem czy jak?
Raczej milutka, cieplutka euforyczna dysocjacyjna dziura :*) . Taki bawełniany kokonik.
Ostatnio zmieniony 22 stycznia 2013 przez tomek219, łącznie zmieniany 1 raz.
Rejestracja: 2009
  • 1877 / 16 / 0

Jak gadałem ze znajomym to mówił ze ogólnie ta substancja ma kiepska biodostępność donosową i że wg niego jedyna słuszna droga administracji to iv/im lub oral. Zresztą Syn Boży też chyba walił donosowo i z tego co mi wiadomo doszedł nawet do 15 mg.
Rejestracja: 2010
  • 743 / 6 / 0

Jestem po pierwszych testach tej substancji wczoraj 5 mg dzisiaj 11 mg, po 5 mg euforia i burdel w głowie na przemian myśli typu "kopałem złoto i słoń wszystko rozjebał" :nuts: , cały czas opiatowe ciepełko, dzisiaj poszło 11 mg i mam tylko lekkie czysto opiatowe działanie euforyjka i ciepełko bez burdelu w głowie, muzyka fajnie wchodzi. Całe to działanie bardzo leciutkie, na granicy placebo, nawet zastanawiałem się czy nie zostałem oszukany ale ciepło jak po kodzie czuć ewidentnie. Wszystko przyjęte oralnie rozpuszczone w wódce i wypite. Wpadłem na pomysł skoro PCP można palić to może 3-ho-PCP też, wezmę 5 mg i zrobię maczane zobaczę co z tego wyjdzie. Co do samego 3-ho-PCP raczej szału nie ma, myślę że jakbym dorzucił do tego MXE to byłby całkiem spoko mix, jutro spróbuje 20mg i w najbliższym czasie zrobię tą maczane. Na koniec dodam że to że na mnie tak to podziałało nie znaczy że na kogoś innego takie dawki podziałają tak samo żeby sobie ktoś kuku nie zrobił po przeczytaniu tego.
Rejestracja: 2012
  • 1037 / 6 / 0

I jak efekty palenia? Były testy?
Rejestracja: 2010
Użytkownik zbanowany
  • 2399 / 64 / 0

O ile dobrze pamiętam to chyba Reez, wspominał coś o zajebistym 3-HO-PCP, a chodziło o sniffa na 100% ^_^ ale niech sam sie wypowie ;-)
Ktuś miał mi kiedyś to nałożyć na blottery ale kompletenie zapomniłem o tym :wall: ale gdzieś mam wpierdolonego jeszcze worka z iloscią kilkudzieięciu mg 3-HO-PCP ^_^
Rejestracja: 2011
  • 248 / / 0

Jak z trwałością tego związku w czym go rozpuścić? lepiej oral czy sniff? I czy próbował ktoś podawać im?
Rejestracja: 2006
  • 2312 / 10 / 0

Lenti pisze:
Jak z trwałością tego związku w czym go rozpuścić? lepiej oral czy sniff? I czy próbował ktoś podawać im?
Ja w przyszlym tygodniu stestuje podanie domiesniowe. Sprobuje 2,5 - 3mg i podziele sie wrazeniem.
Posty: 85 Strona 3 z 9
Wróć do „Arylcykloheksaminy”
Na czacie siedzi 1504 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości