Dział służący dyskusji ws. postępowań o ubezwłasnowolnienie (art. 16 Kodeksu cywilnego).
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
  • 3 / / 0
Jesli ktos wyladowal kiedys przez stuff na oddziale zamknietym niech opisze swoja historie.Chodzi mi o procedure...Np cpam co i ile?Cos sie ze mma dzieje,co konkretnie?Trafiam tam,jak ... itd.

Jesli ktos cpa i zglasza sie do psychiatry,ten stiwerdza np psychoze amfetaminowa to posyla do psychiatryka?Jesli tak to natepuje pozniej przymusowe leczenie detoksykacyje?Sa jakies prawne skutki tego np jesttes pozniej traktowany jako cpun ktory ma jakis wyrok?

Prosze o wszystko w tym temacie,Dzieki
Ostatnio zmieniony 15 stycznia 2010 przez pilleater, łącznie zmieniany 1 raz.
Uwaga! Użytkownik dejwidos nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 100 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: Władek »
Jak nie jesteś nieletni, to bez Twojej zgody nie zamkną cie w ośrodku. No chyba, że zaczniesz coś odpierdalać i będziesz groźny dla innych lub dla siebie. Ale najpierw musi się wypowiedzieć psychiatra.
  • 44 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Eczek20 »
tak po prostu cie nie mogą na zamknięty dać
jedynie jak rodzina zgłosi to przymusowe leczenie na pół otwartych
żeby iść na zamknięty to musi cie zwinąć policja np gdy jesteś agresywny lub coś w tym stylu
ew jak jesteś strasznie niedobry to rodzina może cie ubezwłasnowolniać na czas leczenia czyli mama będzie decydować z lekarzem kiedy wyjdziesz
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.