N-oxy-DMT

Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Posty: 25 Strona 2 z 3
Rejestracja: 2010
  • 14 / / 0


Parathormon pisze:
Moje n oxy jest przezroczyste. Zrobione świadomie, a nie na zasadzie, że zdegradowało mi DMT. Macie chłopaki chujowy sort
A jakie dawki w przypadku palenia i orala polecasz dla n-oxy-dmt?
Wczoraj w końcu zwaporyzowałem tak między 30 a 35mg tego brązowo-kakaowego proszku owej substancji i albo było za mało, albo coś spierniczyłem waporyzując ( co bardzo możliwe, bo ta droga administracji jest mi póki co obca i trochę mam z nią jeszcze problemów :P )
Naczytałem się dużo o DMT, więc coś tam w głowie mi kołacze jak powiniem mniej, więcej wyglądać lot po tym, a to co doświadczyłem wczoraj kompletnie nie przypomina pełnego lotu DMT.
Fakt, po wypuszczeniu dymu wgniotło, czy wręcz wbiło mnie z taką mocą, że nie wiedziałem co się dzieje dookoła %-) Od strony wizualnej, miałem wręcz potężny koktail kolorowej papki, ale po kilku minutach wszystko ustało i bezproblemu wróciłem.
Mam dość skromne doświadczenie w psychodelikach póki co ( od niecałego roku kilkanaście sesji 4-aco-dmt i z 10 4-ho-met, oraz kilkanaście lat temu ze 2-3 razy LSD i z 5 sesji z łysiczką ) ale wydaje mi się, że to co było z tym n-oxy-dmt to tak jakbym doświadczył tylko ładowania. Tak jakbym pędził jakąś rakietą i w momencie w którym powinno mnie po prostu wyjebać z tego wymiaru :-D wszystko ucichło, taka to moja filozofia :)
Więc pytanko, jakie dawki dla palenia i do buzi ( z iMAO oczywiście ) dla n-oxy-dmt?
Rejestracja: 2010
  • 827 / 2 / 0


Bo to było ładowanie się i nic poza tym. Nie przebiłeś się, popracuj nad techniką waporyzacji, troszkę o tym tutaj było mówione (temat DMT). Machine albo bongo z podkładem. Btw. po 30-35 mg powinno być już dość daaaaaleko... ;-)

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Wiózł narkotyki warte fortunę. Wpadł, bo uderzył w radiowóz

28-letni Australijczyk uderzył furgonetką w zaparkowany radiowóz. W aucie mężczyzny znaleziono narkotyki warte ponad pół miliarda złotych.
Rejestracja: 2008
  • 3129 / 10 / 0


Polecam waporke w "kanapce", tj cybuch bonga nabic caapi, na to 50-60mg n-oxide i na to znowu caapi. Przy dobrym spaleniu przebicie gwarantowane, nawet przy nie do końca czystym materiale.
Rejestracja: 2006
  • 3491 / 27 / 0


Co w tym godnego polecenia skoro trzeba dwa razy więcej niż przy wydajniejszych metodach wapo?
Rejestracja: 2010
  • 3831 / 140 / 13


Bo mała szansa zjebania waporyzacji...

Ja bym powiedział, że n,n-oxy-DMT jest tak wydajne jak DMT, zatem okolice 30mg powinny dać przebicie. Polecam waporyzację z VaporGenie + dobra zapalniczka żarowa. Najpierw najlepiej poćwiczyć waporyzację np na 5-MeO-DMT i będziesz wiedział co i jak... Do VG polecam wepchnąć koło 10 screenów
Rejestracja: 2008
  • 3129 / 10 / 0


Kurwik pisze:
Co w tym godnego polecenia skoro trzeba dwa razy więcej niż przy wydajniejszych metodach wapo?
Raz, że mała szansa na zjebanie waporki, a dwa, że caapi nadaje swój charakter doświadczeniu, co według mnie znacząco wzbogaca działanie samego dmt-n-oxide.
Rejestracja: 2012
  • 81 / 3 / 0


Ktoś coś więcej już wie o brązowym sorcie N-Oxy-DMT?
Prośba do modka: Może wyizolujcie z wątku fragmenty dotyczące N-Oxy-DMT - jest to jedna substancja, a nie mieszanina substancji (Jungle DMT).
Rejestracja: 2009
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 1952 / 5 / 0


Wydzielone z wątku o Jungle DMT
Rejestracja: 2010
  • 10 / / 0


Wg mnie brązowe n-oxy jest troche mniej wydajne niż białe DMT. Plusem natomiast fakt, że trudniej zmarnować temat, jest mniej podatne na temperaturę i nie ulatnia się tak szybko. Można spokojnie z jakimś podkładem nabić do bonga.
Rejestracja: 2010
  • 3831 / 140 / 13


Ale nie zakładaj a priori, że brązowy sort to n-oxy - prędzej jest to produkt po nieudacznej ekstrakcji;

Powtarzam: n-oxy-DMT jest przezroczystym olejem, o lekkim odcieniu żółtawym. Klepie okrutnie - moim zdaniem tak samo jak nieutleniona forma, aczkolwiek fazy wydają się trochę różnić, co już opisałem i ja i inni.
Posty: 25 Strona 2 z 3
Wróć do „Tryptaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości