Owoc Mango wzmacnia trip?

Metodyka, przygotowanie, oraz logistyka gotowania, palenia, lub waporyzacji.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

• 110 / 1 / 0

Znalazł ktoś olejek mircenowy? Albo mircenowo-pinenowy? Albo najlepiej konopny?
  • 11 / / 0

Mango zdecydowanie działa, zwiększając intensywność fazy. Sprawdzone kilka razy i u kilku kumpli :-)

"Straszenie narkotykami nie przynosi efektów". Co przynosi, opowiada Piotr Tubylewicz z SIN

Społeczna Inicjatywa Narkopolityki (SIN) zajmuje się edukacją. SIN wychodzi z założenia, że lepiej uczyć, jak nie zrobić sobie krzywdy, niż zakładać, że ludzie przestaną ćpać od pogrożenia palcem.

Uwagę policji przykuł dziwny kształt jego włosów. Schował pod peruką pół kilo kokainy

Policja aresztowała 65-letniego mężczyznę z Kolumbii na lotnisku w Barcelonie podejrzanego o próbę przemycenia pół kilograma kokainy do Hiszpanii ukrytej... pod peruką.
  • 127 / / 0

Mango polecone przez dobrych przyjaciół na bazie własnych doświadczeń - dzisiaj będzie testowanie na sobie. Mam w sumie trzy rodzaje palenia i nie jestem pewna, które wybrać, ale chyba wezmę najlepsze i najmocniejsze.

Mango kupiłam na typowym bazarku, plus duży emigracji taki, że tutaj egzotyczne owoce zawsze są w dużej ilości i zazwyczaj już dojrzałe, bo im szybko schodzą. Moje mango było bardzo czerwone na skórce z jednej strony,z drugiej zielone, ale przy tym bardzo mięciutkie. W sumie pamiętam, jak kiedyś kupiłam mango w jakimś auchanie czy tesco w Polsze, to był dramat, polskie niedojrzałe mango to twardy gnojek, którego praktycznie pogryźć się nie da :P

Co z suszonymi mango? Tak jak rodzynki czy jakieś suszonki z bananów, można dostać w różnych supermarketach czy sklepach z egzotycznym żarciem suszone mango. Czy są szanse, żeby zachowało swoje właściwości magiczne? ;) Ktoś coś słyszał, ktoś coś wie? :) Mam plan to samej przetestować przy okazji, bo jeśli by dało radę z suszonymi, to może rozwiązać "polski problem" niedojrzałych owoców z supermarketów.
Użytkownik nieaktywny
  • 23 / / 0

@up nie ma wcale jakiegoś większego "polskiego problemu" ;-) Takie mango z marketu wystarczy potrzymać w papierowej torbie przez parę dni w jakieś szafce i będzie okej.

Żeby mango zresztą zadziałało musi być "przedojrzałe" więc tak czy inaczej takie z elementami zieleni nawet jeśli miękkie trzeba przez parę dni potrzymać w torbie. Wtedy na bank będą efekty. Pozdrawiam
  • 190 / 1 / 0

blood.luna pisze:
Mam w sumie trzy rodzaje palenia i nie jestem pewna, które wybrać, ale chyba wezmę najlepsze i najmocniejsze.
Weź najsłabsze.
trydzyk pisze:
z tego co czytałem chodzi o to, że mirecen ułatwia THC przekraczanie bariery krew-mózg. W lepszych odmianach marihuany występuje więcej mirecenu i działanie mango (podobno) jest niezauważalne. W gorszych odmianach mirecenu jest mniej i to one (znów: podobno) pokazują pazur po zjedzeniu mango.

Czytaj więcej na: http://talk.hyperreal.info/owoc-mango-w ... z2mLROu99C
I've determined when smoking high grade marijuana bud, you are less likely to feel any difference because the bud already contains a high amount of myrcene.

To discover the effect mangoes have on your weed high, smoke lower grade marijuana.
  • 801 / 3 / 0

Chętnym eksperymentowania z innymi terpenami polecam http://www.greenhouseseeds.nl/shop/stra ... files.html .

Oprócz mircenu mamy wpizdu substancji, które mogą wpływać na banię.
Tu lista z opisem działania. http://terpenes.weebly.com/
  • 5 / / 0

Gdyby kogoś to interesowało, organizuję ze znajomymi 3 testy w pt/sob/nd, Weźmie w nich udział 5 osób,
z czego 2 to grupa kontrolna (bez mango),
a pozostałe 3 - grupa testowa (z mangiem).

Dodam, że o efekcie mircenu z manga wiedzą 2 osoby z naszej piątki (ja i jeszcze jedna osoba która jest w przeciwnej grupie), reszta została poinformowana że
"chcemy coś sprawdzić".

Materiał sprawdzony w poprzedni weekend bez żadnych dodatków, więc wszyscy wiemy doskonale jak działa, poza tym warto nadmienić, że najniższy staż w naszej 'ekipie' to 3 lata.

Przebieg 'eksperymentu' z całą pewnością dokładnie opiszę i zamieszczę w tym poście. I proszę, nie zrażajcie się tym, że jestem 'świeżakiem' na forum. Od założenia konta czytałem, wgryzałem się w klimat i panujące tu pisane - i nie pisane zasady, żeby nie palnąć czegoś głupiego. Zatem pozdrawiam, i wyczekujcie raportu. ^_^

Eksperyment chyba się nie powiódł? :-D
  • 3 / / 0

pewnie ich za bardzo z butów wyrzuciło ;d
czytając cały artykuł pomyślałem sobie ' cholera, warto by było spróbować! ' , po czym przypomniałem sobie że składają mnie 3 buchy średniego stuffu, i chyba sobie odpuszczę :mrgreen:
  • 1527 / 14 / 0

http://dangerousminds.net/comments/does ... _marijuana
Spoiler:
Fajny art potwierdzający i wyjaśniający zjawisko. Co najlepsze twierdzi, że interesujący nas składnik słabo wchłania się jedzony, a dużo lepiej trzymany w ustach. Daje też pewne alternatywy do wypróbowania (trawa cytrynowa, lemoniada z pieprzem).

sorki z tel piszę,
pozdro
Wróć do „Sposoby konsumpcji”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata