Nieaktualne wątki z poprzednich lat.
ODPOWIEDZ
Posty: 168 • Strona 14 z 17
  • 23 / 4 / 0
U mnie sprawa wygląda podobnie TiJaz :/ Zaczęły się pojawiać pojedyncze białe włoski ale powoli to idzie, podejrzewam, że głównie przez to, że nie ma za dużo słońca u mnie ostatnio

Możesz wyjaśnić o co chodzi z folią? Zabezpieczenie przed niską temperaturą?
  • 43 / 2 / 0
[ external image ]
[ external image ]
[ external image ]
[ external image ]

Dostaly konskiej dawki nawozu i przez dzien widocznie napuchly ;)

Kolejne pytanie z serii dziwne.

Istnieje mozliwosc, ze wloski nie zBrazowieja a trochimy beda mlexzne?
Co wtedy? Ciac i zbrazowieja przy suszeniu? Nie mam lupy i mam kiepski aparat w tablecie.



Ile jeszcze zostqlo jej do harvestu? Mniej niz 2 tygodnie?
Ja po wloskach mysle, ze zostalo jej jeszcze sporo hp hehe.

Wsadzilem palucha w topka i ma piekny cytrusowy,naturalny zapaszek..

Ps caly czas dostaja mix od biobizza na flowering i na grow
Uwaga! Użytkownik PLNL nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 43 / 2 / 0
Przyznajcie, ze wyglada smakowicie :p
Uwaga! Użytkownik PLNL nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 12454 / 2421 / 0
Piękne są. Do harvestu w 2 tygodnie... hmm... po zdjęciach ciężko precyzyjnie określić, jak bardzo zaawansowane są kwiaty. 2 tygodnie to chyba absolutne minimum.
  • 43 / 2 / 0
Absolutnie nigdzie mimsie nie spieszy, bojensientylko plechy, ostatnio w 3 dni zjadla mi z 15-20% kwiatow. Zapobiegawczo stosuje canna cure (zadnej chemii) ale niby mialo radzic se tez z insektami, ale dupa, dziesiatki robakow siedza mo na plancie i opoerdalaja se go.
Ostatnio zabilem chybankrolowa zemskrzydlami a dzis chyba ubilem krola hehe, wielki wnchuj wielkosci mrowki.

Na pozostalych plantach mialem juz problemy z nalotem, ale tu canna 2 miare se poki co radzi, choc dzis wydupilem dwa całe odrosty, z rosliny gdziemto sie zaczelo i bylo tego najwięcej..

Nigdy nie zoatawiajcie planta w tekturowej doniczce przy przesadzaniu... to byl moj w chuj najwiekszy blad i czuje. Ze gdyby nie to to moja laska na miekko bylaby ze 3x wieksza.
Uwaga! Użytkownik PLNL nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3 / / 0
[mention]kordylier67[/mention]

Pewnie ochrona przed deszczami. Deszcz + zbite topy , odpowiednia temp. = pleśń.
  • 12454 / 2421 / 0
Dlaczego myślisz, że to przez tekturową doniczkę?
Ja tam wczoraj zrobiłem oprysk chemią (na pleśń). Wszelkie robactwo, jakie tam urzędowało zapewne już padło : P
  • 43 / 2 / 0
Bo sie korzenie nie mogly przez nia przebic.... przy przesadzaniu zostawilem je w tej tekturze i zamjakis czas dziabalem i wyciagalem ta doniczke i wtedy rosliny ruszyly. Yslalem, ze karton sie rozpusci podczas podlewania ale ni chuja.

Dzis zajebalem fryzjeramdwom szczytom, musialem wyciac dwa topki bo byly na okolo ojebane pajeczyna a w srodku byly jakies owady.

Co jakis czasmpojawia mi sie bialy nalot, ale jesli samto lisciemto je usuwama jesli nam lodydzemto pryskam canna cure (konczy sie :( ).
Na lst myslalem, ze bedzie max 5gram, ale wyglada, ze bedzie wiecej bo topkiladnie popuchly.
Z kolei jak wyfryzyrzylem dwa szczty to okazalo sie, ze to taki kozak nie jest wcale.


No i moja nowa gwiazda, sweet tooth od barney, ma juz 60 cm, jest w doncy 11l i jako jedynego insekty go omijaja chuj wie dlaczemu.

Zdjecia

Komplet
[ external image ]

Z lewej lst a po prawej moja gwiazda sweet tooth

[ external image ]

Eeee

[ external image ]

[ external image ]

Lewa lst prawa sweet tooth
[ external image ]


Pozdrowki ogrodnicy
Uwaga! Użytkownik PLNL nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 43 / 2 / 0
Prosze o scalenie

Dwa szczyty lst
[ external image ]


Dwa szczyty

[ external image ]

Lst

[ external image ]
Uwaga! Użytkownik PLNL nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 863 / 122 / 5
No i widzisz, bardzo ładnie :)
Jednak opłaciło się późne sadzenie ;)
Prośba - nie usuwaj zdjęć i zrób konkretną fotorelację z uprawy.

U mnie tak to wygląda , 1.6m , ale już widać , że zaczyna zwalniać i będą się kwiaty tworzyły.
Muszę tylko coś na flo kupić, bo jednemu baranowi zaufałem , pożyczyłem nawozy i musiałbym mu łapki poukręcać za bycie fałszywą kurwą - ale lepiej zostawić. Karma wróci.

PS:
Na szybko montuje boxa i wrzucam maleństwo.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
[ external image ]
ODPOWIEDZ
Posty: 168 • Strona 14 z 17
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Londyn: Ostrzeżenie przed supermocnym narkotykiem. Może być 500 razy silniejszy niż heroina

Londyńskie kluby nocne ostrzegają swoich bywalców przed niebezpiecznymi niebieskimi i zielonymi tabletkami sprzedawanymi jako ecstasy po tym, jak dwie osoby zmarły w zeszłym miesiącu po zażyciu tej substancji. Groźny syntetyczny opioid jest niezwykle silny i może być śmiertelny.

[img]
18-letni diler zakopał narkotyki w lesie. Po zatrzymaniu grzecznie zaprowadził tam policjantów

Za posiadanie i udzielanie narkotyków odpowie 18-latek zatrzymany przez lipskich kryminalnych. Policjanci zabezpieczyli środki odurzające oraz wagi, a część narkotyków podejrzany ukrywał w słoiku zakopanym w ziemi. Młodemu mężczyźnie grozi kara nawet do 10 lat więzienia.

[img]
1 na 50 przewoźników był karany za narkotyki – nietypowe badanie z Holandii

Holenderski urząd statystyczny CBS (Centraal Bureau voor de Statistiek) opublikował wyniki nietypowego badania, mogącego wskazywać na powiązania między branża narkotykową a innymi, legalnymi sektorami gospodarki. Skupiono się przy tym na właścicielach firm oraz prezesach, a na szczycie rankingu pojawili się między innymi przewoźnicy.