Opłacalność wentylacji

uprawa w warunkach domowych przy użyciu sztucznego oświetlenia

Moderator: Konopia

• 2962 / 74 / 0

Do 1m3 bardziej opłaca się kupić komputerowe wentylatory czy już takie "zwykłe", droższe? I jak to cholerstwo zasilić?
  • 104 / 32 / 0

Komputerowe powinny wystarczyć do wentylacji, filtra już nie udźwigną. Do zasilenia zasilacz regulowany z allegro za 15pln. 1 zasilacz na 1 wiatrak.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

W torbie podróżnej miał 350 tabletek xtc

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału operacyjno-rozpoznawczego zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości substancji psychotropowych.
  • 63 / 10 / 0

23 września 2018mellowdude pisze:
. Do zasilenia zasilacz regulowany z allegro za 15pln. 1 zasilacz na 1 wiatrak.
niekoniecznie. mozna podlaczyc rownolegle i oszczedzasz 15zl na zasilaczu. Byle by natezenie (A) zasilacza bylo większe niż natęzenie wszystkich podlaczonych wentylatorow.
  • 2962 / 74 / 0

A takie coś czym się zasila? Jaki tam jest wtyk?

https://www.growbox.pl/product-pol-2745 ... O-100.html
  • 35 / 1 / 0

Prawdopodobnie żaden. Zasila się go normalnie z sieci 230V czyli "z gniazdka". Możliwe że będzie miał wystające blaszki, do którch należy przylutować przewód lub wsunąć na nie konektory(końcówki kablowe) zaciśnięte na przewodach.
  • 5744 / 453 / 0

Ja podczas indoora w ogóle nie używałem wentylacji, tyle ze grow box był trochę otwarty.
Sam sobie sklepałem ze starej szafki.Jako drzwi używałem dykty wiec trochę powietrza wlatywało.
Dodam, ze to nie był duży box.
  • 334 / 28 / 0

Krzaki lubia jak jest przewiew tak by sie listki ruszaly to raz a dwa ze w zaleznosni od nasilenia wentylacji mozna regulowac temp w boxie. Ja uzywalem wentylatora z procka na dole boxa i zasilalem zwyklym starym transformatorowym zasilaczem.
Wróć do „Indoor, czyli w domu”
Na czacie siedzi 50 uczestników Wejdź na czata