Opiaty - problemy z wypróżnianiem

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

akw

• 265 / 33 / 0

Wielkie dzięki, Panie Sajko. Dawno się tak nie uśmiałem. %-D

Stolec jest zaiste piękny. Kolorystyka, struktura, rozmiar - wszystko w nim zachwyca. Istna uczta dla oka. No, po prostu w dechę gówno. Gdyby jeszcze potrafiło wbić się w kostium kąpielowy i opowiedzieć o ratowaniu wielorybów, to śmiało mógłbyś to-to pchnąć na jakieś wybory Miss Universe.

<fap,fap,fap>

Tylko jedno "ale" - ja tam kamieni nie widzę. To może zapytam inaczej - czy rzekome kamienne opio-stolce są aż tak kamienne, że wydają stosowny dźwięk przy zderzeniu z muszlą klozetową? Czy może owa kamienność to jednak rodzaj hiperboli?

Pozdrawiam ciepło.
Ostatnio zmieniony 29 sierpnia 2013 przez akw, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 722 / 5 / 0

Moja rada na zaparcia jest taka: przed położeniem się spać i od razu po wstaniu z brałogu należy wypić szklankę wody. Mi taka praktyka naprawdę poprawia perystaltykę jelit. Kluczem do sukcesu jest tu regularność picia tej wody.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.
  • 133 / 1 / 0

Dobrym sposobem jest też po wstaniu zapalić fajkę i w międzyczasie napić się kawy. Chociaż jak ktoś jest newbie z opiatami, to jedynie przerwy mu pomogą, albo odpowiednie leki.
  • 40 / 1 / 0

Takie pytanie. Jade 3 dzień na dobrym PST (wcześniej raz w tygodniu około) i wiadomo zaparcia są, ale wypróżnić się wypróżnię. Nigdy nie miałem problemu z metabolizmem choć różnica po opio jest odczuwalna tak czy siak. Martwi mnie jednak ilość krwii której towarzyszy posiedzeniu na tronie. Dzisiaj to nawet trochę się wystraszyłem. Tak czy siak od jutra robie przerwę ale może ktoś wie co może być przyczyną? Jadam normalne, zdrowe posiłki, alko nie piję. Biorę też Depakine, czasem alpre ale nie powinno chyba na to mieć wpływu?
  • 133 / 1 / 0

Przesz na siłę i uszkadzasz w tym momencie odbyt (uszkadzasz nabłonek). Przestań ćpać, to przestanie Ci krew lecieć z dupeczki

akw

• 265 / 33 / 0

To w końcu dzwoni taka hard-opio-kamienna-kupa o porcelane, czy nie dzwoni?
  • 133 / 1 / 0

Nie dzwoni. Co najwyżej stuka :scared:

akw

• 265 / 33 / 0

Czyli okłamaliście mnie z tymi kamieniami? Kamień by tak raczej dzwonił, co nie? W takim razie do twardości czego można by się tu odnieść? Drewna? Poprosiłbym Cię, żebyś powrzucał do kibelka różne przedmioty i znalazł ten, który wydaje najbardziej zbliżony dźwięk. Ale nie dość, że i tak wychodzę już na popaprańca, to jeszcze pewnie zapchałbyś sobie wc.
  • 133 / 1 / 0

Nie martw się, dla Ciebie jestem w stanie taki eksperymenty wykonać. Też chcesz sweet focie? %-D

akw

• 265 / 33 / 0

Dobry z Ciebie chłopak :-)
W tym wypadku to w sumie bardziej jakieś nagranie audio by było na miejscu. Albo audio-video, ale tu już zrozumiem, jeśli uznasz to za przesadny ekshibicjonizm fekalny.
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata