---------------------
Lekarz zmniejszył mi dawkę olanzapiny do 2.5 mg na wieczór. Czy przy tak niewielkiej dawce można próbować 4 HO-MET?
Scalono. taurinnn
skrzynkaprzodownik@protonmail.com
with regards, przodownik
******
Minęło pięć dni i absolutnie nie żałuję, że wykupiłem Olanzapinę w postaci leku Olpinat i Aripiprazol w postaci Apry. Trafiłem do apteki, gdzie dostają rzut leków po 30zł. więc za całość zapłaciłem 60zł.
Po Olci śpię i zasypiam jak dziecko. Nie zamula tak jak Lerivon. Czyli po godzinie nadajesz się tylko do spania. Ona działa w tle. Idę spać nie zamulony, a i tak zasypiam po 10min. Wstaję po kilkunastu godzinach wypoczęty.
Cieszę się, że dałem temu lekowi drugą szansę. Biorę na noc 10mg i to w zupełności wystarcza do spokojnego zaśnięcia. Dodam że Levomepromazinum(Tisercin) nie działał na mnie wcale nasennie. Aripiprazol ponoć działa dobrze na funkcje poznawcze i z nim też póki co nie chcę się rozstawać.
Przepraszam za post pod postem i proszę o scalenie. Dziękuję
Scalono./ misspill
Przeczytałem prawie każdy wpis odnośnie i mam taki problem co to był już tu omawiany ,ale moim zdaniem nie do końca.
Chodzi o używki, mianowicie brałem (od msc juz nie) olanzapinę, biorę depakine i lit.
Mój problem polega na tym że uwielbiam(uwielbiałem) sobie przyćpać. Aktualnie nie działają na mnie:
-koks-nic kompletnie
-alkohol-10 piw i nic kompletnie(jakbym pił wodę)
-MDMA-coś jakby lekko szumi w głowie, ale to tyle
-speed-daj pan spokój
-mj-Coś niby, ale to nie to co kiedyś
-grzyby(końska dawka i nic kompletnie)
-kodeina-450mg-NIC
-Benzo-dawka śmiertelna-NIC
Błagam czy to się kiedyś skończy?
Miał ktoś z Was aż tak???
Pozdrawiam
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cbd_0.jpg)
Legalne, ale traktowane jak podejrzane. Nowy biznes tonie w absurdach przepisów i kontroli
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/cannababcia.png)
Marihuana? Nie taka straszna, jak ją malowali.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/aptekadyzurna.jpg)
Rewolucja w receptach na opioidy przyniosła skutek? Przepisy miały uderzyć w receptomaty
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/passingjoint.jpg)
Do 3 gramów marihuany bez recepty? Poszło pismo z Sejmu do rządu
Legalizacja posiadania marihuany na własny użytek w ilości do 3 gramów - taka propozycja wpłynęła do sejmowej Komisji do spraw petycji. - Obowiązujące przepisy penalizują za posiadanie nawet niewielkiej ilości marihuany. Nie odpowiadają one współczesnym realiom społecznym i ustaleniom naukowym - argumentuje autor.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/legalizacjaogranicznaproblematyczneuzywanie.jpg)
Legalizacja marihuany ogranicza problematyczne używanie i poprawia kondycję psychiczną
Badacze analizują, jak legalny dostęp do marihuany wpływa na konsumpcję i zdrowie psychiczne uczestników. W pierwszej akademickiej publikacji zespół badawczy przedstawił bezpośrednie porównanie legalnego i nielegalnego pozyskiwania tej substancji. Badanie rozpoczęto w styczniu 2023 r. jako wspólne przedsięwzięcie Departamentu Uzależnień w Bazylei, Uniwersytetu w Bazylei, Uniwersyteckiej Kliniki Psychiatrycznej w Bazylei (UPK) oraz Służb Psychiatrycznych Aargau.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mz_chce_zakazac_sprzedazy_e-papierosow.jpg)
Nowelizacja ustawy tytoniowej. MZ chce zakazać sprzedaży jednorazowych e-papierosów
Ministerstwo Zdrowia opublikowało projekt nowelizacji ustawy o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych. Jednym z jego głównych założeń jest całkowity zakaz sprzedaży jednorazowych e-papierosów, zarówno tych z nikotyną, jak i bez niej.