Oksykodon - wątek ogólny

Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.

Moderator: Opioidy

Użytkownik nieaktywny
  • 279 / 21 / 0

Balkon/ świeże zimne powietrze
  • 900 / 165 / 2

Dorzuciłem jeszcze cetyryzyny i jakoś lepiej jest. 40mg łącznie, chyba mój rekord, jeżeli chodzi o antyhistaminy %-D
Dzięki za rady, ale prysznic w takim momencie nie jest dobrym pomysłem (niska wilgotność powietrza, ogrzewanie w mieszkaniu), bo skóra się jeszcze bardziej wysusza. Jednak latem to mogłoby być jakieś rozwiązanie. Niedługo pewnie wezmę znowu Oxy (wcześniej załatwię silniejsze antyhistaminy), wtedy się okaże, czy to rzeczywiście wina Sandoza czy po prostu mój organizm już jest przeczulony.

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Brytyjczycy łączą seks z narkotykami częściej niż reszta Europy i mieszkańcy USA

Zgodnie z nowymi badaniami, w ciągu ostatniego roku obywatele Wielkiej Brytanii częściej niż pozostali Europejczycy lub osoby mieszkające w Stanach Zjednoczonych zażywali przed seksem narkotyki takie jak MDMA i kokaina.
  • 1673 / 230 / 2

Po prostu weź mniejszą dawkę, tolerka na oksy częściowo spada nawet jak się bierze w międzyczasie słabsze opio, a Ty jak robisz całkowite oczyszczanie to winduje praktycznie do zera ;-) Spróbuj zacząć od 20 mg następnym razem i antyhistaminę przed. Później poprawka następnymi 20 mg.
  • 900 / 165 / 2

Tak właśnie zaczynałem - od 20mg, tyle że było za słabo więc dorzuciłem 10mg i potem znów 10mg i dopiero było ok. Histamina zaatakowała dopiero po 2h od ostatniej dorzutki. Ale teraz tak myślę, że to może przez pregabalinę braną rano, mogła nasilić skutki uboczne. O ile przy kodeinie jedynie wydłuża działanie, przy Oxy widocznie działa na niekorzyść w moim przypadku. Zapomniałem o tym, bo biorę ją regularnie od kilku miesięcy i nawet nie pomyślałem, żeby ją odstawić na ten jeden dzień. Następnym razem najpierw pomyślę, a później się naćpam.
  • 1673 / 230 / 2

A to prawda, interakcje z pregabaliną są niezbadane, wszystko się testuje empirycznie.
  • 2099 / 697 / 1

Co do histaminy. Przedwczoraj była u mnie koleżanka. Zarzuciła mix 40mg oxy i 60mg majki. Jest uczulona na sierśc zwierząt, przede wszystkim kotów. Zanim nie zarzuciła było ok, natomiast w ciągu 120 sekund od zakończenia strzała dostała takiego wyrzutu histaminy i reakcji alergicznej, że zaczeła sie dusić. Usta fioletowe, oczy czerwone. Cena biała, pot perlisty. Ostrość wyjebana i zawroty mocne. W ciągu 3 minut dostała 1mg clemastiny, 25mg hydroksyzyny.
W ciągu 30 minut przeszły efekty ostre, ale ok 2 godzin czuła się generalnie źle.

Tak potrafi histamina człowieka zajechać. Uważajcie. Szczególnie ci, co są uczuleni i są narażeni na bliskość alergenów.

PS. Na wyrzut histaminy jednak najlepszy jest corhydron. 100mg podane dożylnie znosi efekty w ciągu 3-5 sekund. Podskórne w ciągu 3 minut. Tylko ta cena. Ok 100zł za 5 fiolek. jednak jak ktoś jest uczulony lub ma tendencję to najlepsze rozwiązanie.
  • 94 / 2 / 0

Wielokrotnie brałem dawki kody 450/600 mg i zawsze brakowało mi tego czegoś, nigdy nie było za grubo. Czy 20 mg oksykodonu + 1 aviomarin doustnie nie będzie za dużo jak na pierwszy raz? Tolerancja będzie prawie wyzerowana tzn. około tydzień-dwa od ostatniej dawki kody.
  • 140 / 7 / 0

Z doświadczenia wiem, że po 20mg można czuć lekki niedosyt. Jeśli po 600mg kodeiny nie było za grubo to bym wrzucał 40mg.
  • 94 / 2 / 0

Są szanse na depresję oddechową? Mam pod ręką kofeinę w proszku i kokainę. Co jest lepsze w takim wypadku? Zdążę się tym uratować jeżeli będzie za grubo?
  • 140 / 7 / 0

Nie bałbym się o depresje oddechową przy takiej dawce, nie przesadzajmy.
Wróć do „Pochodne morfiny”
Na czacie siedzi 52 uczestników Wejdź na czata