Oksykodon - wątek ogólny

Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.

Moderator: Opioidy

Posty: 3072 Strona 211 z 308
Rejestracja: 2016
  • 683 / 101 / 0

Każdy inaczej reaguje, ja też chyba tylko dlatego, że jestem dość wrażliwy na opio nie wyjebałem tolerki jeszcze bardziej. Pierwszym razem mnie tramal 50mg może nie upierdalał, ale czuć go było dość mocno, a przy tolerce na 400mg, 40mg oxy mnie uwaliło mocno, więc i 10mg może być dla kogoś mocne.
Rejestracja: 2018
Użytkownik nieaktywny
  • 1010 / 203 / 2

Jak dla mnie rzyganie pod siebie to już oznaka przedawkowania, albo co kto lubi.

Sam przeważnie zaczynałem od 40mg i było ok (tolerka na 450mg kody lub 25mg morfiny iv), po 60mg już było za mocno. Zależy też co ma się zamiar robić na fazie. Jak już wcześniej wspominano - Oxy jest świetne do przebywania z ludźmi, więc w tym wypadku niższe dawki się bardzo dobrze sprawdzają, żeby ogarniać co się dzieje i nie przysypiać. Osobie bez tolerki i doświadczenia w opio nie dałbym więcej niż 10mg na pierwszy raz. Jeżeli brała już kiedyś inne opio tego kalibru i zna reakcje swojego organizmu to wtedy śmiało może celować w 20mg. Więcej nie ma sensu (przy braku tolerki).

Zupełnie inna kwestia jak ktoś jest w ciągu, albo bierze opio powiedzmy raz w tygodniu. Wtedy oczywiście jakaś tolerancja już u niego występuje, więc trzeba kombinować metodą prób i błędów, ale też lepiej zacząć od najmniejszej i najwyżej dorzucić po jakimś czasie, niż od razu zajebać za wysoką dawkę i ryzykować przedawkowaniem. Przy Oxy dorzutki działają bez problemu, więc tym bardziej zalecam ostrożność na początku.

Czas zrozumieć, że Unia Europejska jest lata świetlne za Kanadą w kwestii marihuany

Legalizacja sprawiła, że kraj stał się z dnia na dzień oazą dla rozwijającego się przemysłu konopnego, który szybko skierował wzrok na rynek międzynarodowy. Jednak podbój Europy okazał się dla Kanadyjczyków o wiele większym problemem, niż się tego spodziewano, gdyż legalnego rynku w UE na dziś dzień po prostu nie ma!

Uratował kolegę, który chciał popełnić samobójstwo. Teraz może spędzić 10 lat w więzieniu

Policja, która przybyła na jedno z osiedli na warszawskim Mokotowie razem z pogotowiem ratunkowym, zatrzymała wybawcę - funkcjonariusze znaleźli w mieszkaniu 50 gramów grzybków halucynogennych.
Rejestracja: 2019
  • 12 / / 0

Aktualnie nie mam tolerancji, a też bez tolerki potrafię zjeść 450mg kody albo 600mg tramca (kiedyś po 60mg M doustnie, ale to kilka lat temu). Ważę teraz około 110kg, a połowa tabletki 20mg dała przyjemne uczucie, nie jakieś zajebanie ale lekkie o przyjemne. A myślałem, żeby od razu zarzucać 40mg, może kiedyś. Pierwszy raz z oxy.
Rejestracja: 2017
  • 11 / 1 / 0

Wiecie może jak oddzielić nalokson od reszty w oxyduo? Ewentualnie czy jest jakiś sens to snifowac z tym naloksonem w środku?
Rejestracja: 2018
  • 1199 / 95 / 0

Nalokson jest silnym antagonistą receptorów opioidowych
Nie da się chyba oddzielić , tak mi się wydaje. Po drugie-nalokson nie z mniejsza działania oksy ja nic takiego nie zauważyłem, nalokson powoduje działa nie przeciw-zaparciowe co często jest dużym plusem.
Rejestracja: 2017
  • 11 / 1 / 0

No właśnie przeraża mnie to, że jest silnym antagonistą i teraz zastanawia skoro nim jest to czemu nie zmniejsza działania?
Rejestracja: 2018
  • 76 / 3 / 0

Ja po piciu pst i majce iv majac już jakaś tam tolerancję wziąłem oksy na 1 raz 40 mg. I było spoko ale trochę mi brakowało więc po 2-3 razach przerzuciłem się na 80 mg i to dawało mega ujebanie i nieogar. Tak leciałem że 2 tygodnie i dopiero 120 mg dawało mi to co wcześniej 80 mg. Tolerka zakurwia niesamowicie na to.

Po takim miesiącu kiedy mi się kończyły tabsy a nie miałem jak załatwić to brałem 1 tabletkę rano 40 mg i do następnego poranka bez skręta plus przez pierwsze 2-3 godzinki coś tam nawet było czuć że jest przyjemnie. Skręt się szybko pojawia po oksy takie mam wrażenie.

A dziś będąc już 2 dzień bez oksy, na rozwijającym się skręcie - czułem się zle na żołądku i jelitach, ogarnąłem sobie i chciałem wziąć 2 tabsy, zmylem otoczkę, rozgryzam i jak poczułem ten ohydny smak to mnie strasznie zemdlilo ale jakoś to popilem z tym że po 10 sekundach wszystko zwróciłem. Nawet nie chce mówić jak strasznie się wkurwiłem..
Rejestracja: 2016
  • 683 / 101 / 0

Szybciej wchłoni się cała tabletka bez otoczki, czy przekrojona (z otoczką) na pół? Bo przy dzieleniu tabletek mechanizm przedłużonego uwalniania już zapewne nie działa mimo otoczki?
02 lutego 2019BlueGrey pisze:
Po takim miesiącu kiedy mi się kończyły tabsy a nie miałem jak załatwić to brałem 1 tabletkę rano 40 mg i do następnego poranka bez skręta plus przez pierwsze 2-3 godzinki coś tam nawet było czuć że jest przyjemnie. Skręt się szybko pojawia po oksy takie mam wrażenie.
Zgadza się, dlatego trzeba łykać całe tabsy, ewentualnie bez otoczki jak się tylko zalecza skręta. Ale mam wrażenie, że tolerancja na początku rośnie najszybciej i wraz ze wzrostem dawek trochę zwalnia.
Rejestracja: 2017
  • 1898 / 320 / 2

Zwrócić oksy, nieeeeee nie marnujcie tych tabletek. Co do tabletki bez otoczki vs. przekrojona tabletka z otoczką, wyjdzie pewnie +- na to samo, była tutaj informacja, że "uszkodzona" tabletka traci właściwości retardowe.
Rejestracja: 2018
  • 76 / 3 / 0

No co ty nie powiesz żeby nie marnować [emoji14] Są cenne jak złoto wiadomo i dlatego tragicznie się wkurwiłem. Mam nauczkę że trzeba na skręcie uważać z podawaniem czegokolwiek do żołądka.

Schodząc po 10 mg dziennie da radę przejść odstawienie bez jakiegoś skręta większego?
Posty: 3072 Strona 211 z 308
Wróć do „Pochodne morfiny”
Na czacie siedzi 779 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość