Oksykodon - wątek ogólny

Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.

Moderator: Opioidy

Posty: 2631 Strona 210 z 264
Rejestracja: 2017
  • 109 / 7 / 0


Hejka ludziki proszę pomóżcie dobrać mi dawkę , olsów nie jadłem dawno majka ostatnio jakoś 2 tyg temu w ilości 50 mg mnie satysfakcjonowala (iv oczywiście) od tego czasu cały czas hel ćwiartka (taki średni z +) starcza mi na dwa dni fajnego ugrzania Noddy złapałem dziś po jakiś 2/3 max 3/4 ćw. Jutro nie będę miał helupy bo dil się zbuntował : ( za to sprawię sobie ox80 i chciał bym to rozłożyć możliwie najlepiej. Chcę jeden raz się zajebac konkretnie, jeden dzień chciał bym przeżyć bez skręt na tym, a jeśli się uda to może dwa. Jakieś propozycje co do rozłożenia tego, drogi podania i kolejności (zajebac się najpierw czy na koniec)? :tabletki: :tabletki: :tabletki:
Rejestracja: 2018
  • 1034 / 269 / 0


Jak chcesz skręta zabić i przeżyć to podziel na 4 części i wrzucaj jak będzie schodzić. Oczywiście do mordy, nie w kanał bo może ci nie wystarczyć takto, czas działania, straty przy przeróbce, chęć dostrzelenia - tyle to chyba sam wiesz przecież. Grejprfuty mogą przedłużyć działanie, w razie czego możesz się ratować kodą od biedy. Jak hel był dobry to na dwa dni ci to raczej nie starczy niestety, tak coś czuję.
A jak chcesz pojutrze srać wodą i latać z gilem to wrzucaj to 80 naraz.

Redukcja szkód? Po twoim trupie

Dopalacze zostały w Polsce zrównane z narkotykami. Skutek? Co dwa dni ktoś umiera w związku z użyciem nowych substancji psychoaktywnych.

Odkryto mechanizm syntezy związków przeciwbólowych przez konopie!

Zespół naukowców z Uniwersytetu w Guelph w Ontario jako pierwszy odkrył mechanizm syntezy dwóch flawonoidów przez konopie: kannaflawiny A i B. Obydwa związki posiadają naturalne właściwości antyzapalne i przeciwbólowe, silniejsze 30 razy od zwykłej aspiryny.
Rejestracja: 2018
  • 281 / 42 / 0


@Czlowieklufka@ jak Cię 2 tygodnie temu 50 majki satysfakcjonowało, a na dodatek cały czas leciałeś, to ta 80 to jest na max 2 średnie strzały. zresztą moje doświadczenie każe mi traktować 80 oksy jako równoważnik 100 majki strzelanej, nie więcej. więc musisz wybrac, raz się ujebiesz fest, dwa razy średnio lub raz średnio i coś tam Ci zostanie na zaleczenie, niewiele
ej, czemu po mention zmienia się kolor tekstu? muszę recznie zmieniać albo świecić na czerwono jak debil
Rejestracja: 2009
  • 1033 / 44 / 0


Z taką tolerką to w celu mocnego ugrzania powinno starczyc 3/4 IV, ale po max dwóch, trzech godzinach i tak będziesz czuł niedosyt. Skręt mimo to nadejdzie dopiero następnego dnia (mówię to oczywiście bazując na swoich doświadczeniaich), w dzień zajebunku co najwyżej poleci Ci trochę z nosa i oczu. Pozostała 1/4 spokojnie zabije skręta następnego dnia.

e: @Czlowieklufka, dopiero teraz patrzę na datę posta i widzę, że jest post factum. Przyznaj się, wystrzelałeś wszystko pierwszego dnia? %-D
Rejestracja: 2017
  • 1382 / 225 / 0


mnie w bardzo przyjemny stan wprowadzało już 10/20 mg z niską tolerancją. sposób podania doustny, bo bardzo dobrze się wchłania. nie trzeba tego brać dożylnie.

także podsumowując, według mnie idealna dawka bez lub z niską tolerancją to 20 mg. oczywiście mówię o efektach po złamaniu mechanizmu XR.
Rejestracja: 2009
  • 1033 / 44 / 0


25 stycznia 2019przodownik pisze:
(...)
także podsumowując, według mnie idealna dawka bez lub z niską tolerancją to 20 mg. oczywiście mówię o efektach po złamaniu mechanizmu XR.
To spoko dawka jeśli ważysz do 40 kg i jesz opio trzeci raz w życiu
Rejestracja: 2018
  • 1034 / 269 / 0


O jezu, już się zaczęło mierzenie długości kutasa na podstawie tego kto bardziej tolerkę rozjebał. Po trzech latach nieregularnego brania kody po 300-450mg z różnymi podbijaczami też 20mg mi wystarczyło.
Rejestracja: 2017
  • 1382 / 225 / 0


mnie tam taka niska dawka zadowalała mimo normalnej, raczej zdrowej wagi. wiadomo, że jak tolerancja jest ogromna to taka dawka może wydać się śmieszna.

ja z opiatami znam się już dłuższy czas, ale biorę okazjonalnie czy rekreacyjnie. nie pozwalam sobie wpadać w ciągi czy brać zbyt wiele. chociażby z powodu kosztów. to moje ulubione substancje i raczej rarytasy. oksykodon brałem jedynie kilka razy i dawka 10-20 mg spokojnie pozwolała mi odczuć jego działanie.

ale pewnie wszystko do czasu, bo kiedyś przyjdzie moment w którym okazjonalne branie przerodzi się w nałóg. na obecną chwilę nie przewiduję tego jeszcze.


Rejestracja: 2009
  • 1033 / 44 / 0


25 stycznia 2019WrakCzlowieka pisze:
O jezu, już się zaczęło mierzenie długości kutasa na podstawie tego kto bardziej tolerkę rozjebał. Po trzech latach nieregularnego brania kody po 300-450mg z różnymi podbijaczami też 20mg mi wystarczyło.
Ale mi nie o to chodzi! Ja mając tzw. niską tolerkę czułęm niedosyt po połówce wziętej oralnie. Mając niemal ZEROWĄ tolerkę (2-3 razy wzięta bupra, wcześniej też z 2-3 próby z kodeiną, która nie działała) dzieliliśmy 80mg oxa na trzech i nie było to jakieś mocne ugrzanie z tego co pamiętam. Moi towarzysze też raczej nie rzygali pod siebie noddując. Stąd wysnułem wniosek, że 10 mg nie ma prawa być dawką na "mocne ugrzanie"...
Rejestracja: 2017
  • 1382 / 225 / 0


trzeba brać pod uwagę to, że każdy jest inny i na każdego może różnie zadziałać. 10 mg w moim przypadku jest spokojnie odczuwalne. lekkie efekty występują, czuć wyraźnie środek, ale bez tych miłych przysypek i klasycznego otumanienia. po 20 mg raczej było jak trzeba już i czułem mocno. 10 mg idealne jak dla mnie do funkcjonowania wśród ludzi, sam oksykodon jest do tego idealny. więcej już konkretnie celem odurzenia.
Posty: 2631 Strona 210 z 264
Wróć do „Pochodne morfiny”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości