Oksykodon - wątek ogólny

Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.

Moderator: Opioidy

• 109 / 7 / 0

Hejka ludziki proszę pomóżcie dobrać mi dawkę , olsów nie jadłem dawno majka ostatnio jakoś 2 tyg temu w ilości 50 mg mnie satysfakcjonowala (iv oczywiście) od tego czasu cały czas hel ćwiartka (taki średni z +) starcza mi na dwa dni fajnego ugrzania Noddy złapałem dziś po jakiś 2/3 max 3/4 ćw. Jutro nie będę miał helupy bo dil się zbuntował : ( za to sprawię sobie ox80 i chciał bym to rozłożyć możliwie najlepiej. Chcę jeden raz się zajebac konkretnie, jeden dzień chciał bym przeżyć bez skręt na tym, a jeśli się uda to może dwa. Jakieś propozycje co do rozłożenia tego, drogi podania i kolejności (zajebac się najpierw czy na koniec)? :tabletki: :tabletki: :tabletki:
  • 1034 / 269 / 0

Jak chcesz skręta zabić i przeżyć to podziel na 4 części i wrzucaj jak będzie schodzić. Oczywiście do mordy, nie w kanał bo może ci nie wystarczyć takto, czas działania, straty przy przeróbce, chęć dostrzelenia - tyle to chyba sam wiesz przecież. Grejprfuty mogą przedłużyć działanie, w razie czego możesz się ratować kodą od biedy. Jak hel był dobry to na dwa dni ci to raczej nie starczy niestety, tak coś czuję.
A jak chcesz pojutrze srać wodą i latać z gilem to wrzucaj to 80 naraz.

Redukcja szkód? Po twoim trupie

Dopalacze zostały w Polsce zrównane z narkotykami. Skutek? Co dwa dni ktoś umiera w związku z użyciem nowych substancji psychoaktywnych.

Odkryto mechanizm syntezy związków przeciwbólowych przez konopie!

Zespół naukowców z Uniwersytetu w Guelph w Ontario jako pierwszy odkrył mechanizm syntezy dwóch flawonoidów przez konopie: kannaflawiny A i B. Obydwa związki posiadają naturalne właściwości antyzapalne i przeciwbólowe, silniejsze 30 razy od zwykłej aspiryny.
  • 281 / 42 / 0

@Czlowieklufka@ jak Cię 2 tygodnie temu 50 majki satysfakcjonowało, a na dodatek cały czas leciałeś, to ta 80 to jest na max 2 średnie strzały. zresztą moje doświadczenie każe mi traktować 80 oksy jako równoważnik 100 majki strzelanej, nie więcej. więc musisz wybrac, raz się ujebiesz fest, dwa razy średnio lub raz średnio i coś tam Ci zostanie na zaleczenie, niewiele
ej, czemu po mention zmienia się kolor tekstu? muszę recznie zmieniać albo świecić na czerwono jak debil
  • 1033 / 44 / 0

Z taką tolerką to w celu mocnego ugrzania powinno starczyc 3/4 IV, ale po max dwóch, trzech godzinach i tak będziesz czuł niedosyt. Skręt mimo to nadejdzie dopiero następnego dnia (mówię to oczywiście bazując na swoich doświadczeniaich), w dzień zajebunku co najwyżej poleci Ci trochę z nosa i oczu. Pozostała 1/4 spokojnie zabije skręta następnego dnia.

e: @Czlowieklufka, dopiero teraz patrzę na datę posta i widzę, że jest post factum. Przyznaj się, wystrzelałeś wszystko pierwszego dnia? %-D
  • 1382 / 225 / 0

mnie w bardzo przyjemny stan wprowadzało już 10/20 mg z niską tolerancją. sposób podania doustny, bo bardzo dobrze się wchłania. nie trzeba tego brać dożylnie.

także podsumowując, według mnie idealna dawka bez lub z niską tolerancją to 20 mg. oczywiście mówię o efektach po złamaniu mechanizmu XR.
  • 1033 / 44 / 0

25 stycznia 2019przodownik pisze:
(...)
także podsumowując, według mnie idealna dawka bez lub z niską tolerancją to 20 mg. oczywiście mówię o efektach po złamaniu mechanizmu XR.
To spoko dawka jeśli ważysz do 40 kg i jesz opio trzeci raz w życiu
  • 1034 / 269 / 0

O jezu, już się zaczęło mierzenie długości kutasa na podstawie tego kto bardziej tolerkę rozjebał. Po trzech latach nieregularnego brania kody po 300-450mg z różnymi podbijaczami też 20mg mi wystarczyło.
  • 1382 / 225 / 0

mnie tam taka niska dawka zadowalała mimo normalnej, raczej zdrowej wagi. wiadomo, że jak tolerancja jest ogromna to taka dawka może wydać się śmieszna.

ja z opiatami znam się już dłuższy czas, ale biorę okazjonalnie czy rekreacyjnie. nie pozwalam sobie wpadać w ciągi czy brać zbyt wiele. chociażby z powodu kosztów. to moje ulubione substancje i raczej rarytasy. oksykodon brałem jedynie kilka razy i dawka 10-20 mg spokojnie pozwolała mi odczuć jego działanie.

ale pewnie wszystko do czasu, bo kiedyś przyjdzie moment w którym okazjonalne branie przerodzi się w nałóg. na obecną chwilę nie przewiduję tego jeszcze.

• 1033 / 44 / 0

25 stycznia 2019WrakCzlowieka pisze:
O jezu, już się zaczęło mierzenie długości kutasa na podstawie tego kto bardziej tolerkę rozjebał. Po trzech latach nieregularnego brania kody po 300-450mg z różnymi podbijaczami też 20mg mi wystarczyło.
Ale mi nie o to chodzi! Ja mając tzw. niską tolerkę czułęm niedosyt po połówce wziętej oralnie. Mając niemal ZEROWĄ tolerkę (2-3 razy wzięta bupra, wcześniej też z 2-3 próby z kodeiną, która nie działała) dzieliliśmy 80mg oxa na trzech i nie było to jakieś mocne ugrzanie z tego co pamiętam. Moi towarzysze też raczej nie rzygali pod siebie noddując. Stąd wysnułem wniosek, że 10 mg nie ma prawa być dawką na "mocne ugrzanie"...
  • 1382 / 225 / 0

trzeba brać pod uwagę to, że każdy jest inny i na każdego może różnie zadziałać. 10 mg w moim przypadku jest spokojnie odczuwalne. lekkie efekty występują, czuć wyraźnie środek, ale bez tych miłych przysypek i klasycznego otumanienia. po 20 mg raczej było jak trzeba już i czułem mocno. 10 mg idealne jak dla mnie do funkcjonowania wśród ludzi, sam oksykodon jest do tego idealny. więcej już konkretnie celem odurzenia.
Wróć do „Pochodne morfiny”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata