Oksykodon - wątek ogólny

Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.

Moderator: Opioidy

• 129 / 6 / 0

Zawsze kminie czy to tylko ja po opio mam zawsze jakieś takie schizy słuchowe i słyszę coś co w ogóle nie ma miejsca jakieś piski albo kryzki ewentualnie jakby urywki rozmów Xd niestraszne czy coś po prostu tak mam za każdym razem jak grzeje i mnie zastanawia haha
  • 40 / 4 / 0

Jak zaczynałam jeść tramal, to miałam takie wyciszenie, jakby łagodził jakość słyszalnych dźwięków, zmiękczał je, czasami po klonie ale to ostrym zajebaniu tak mam. A co do pisków i krzyków - dzisiaj 8:00 zajebałam i.v oksykodon z morfiną, weszło. Siedzę i słyszę, że sąsiad na półpiętrze nie wyłączył czajnika i gwizdek pieje niemiłosiernie. No, ale kurwa, mija 30min dochodzę do wniosku że ten dźwięk to tylko wytwór mojej głowy. Swoją drogą morph czy oksy bardzo uwrażliwia u mnie zmysł słuchu, od razu zlatuje parę miejsc w dół dźwięku na kompie.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Sto tysięcy hektarów konopi na Syberii

Rosjanie mają ambitne plany odzyskania statusu największego światowego producenta konopi. Właśnie ogłosili "konopną pięciolatkę", na którą chcą przeznaczyć 2 miliardy dolarów.
  • 19 / 1 / 0

Hej, jestem już po kolejnym teście, tak jak napisaliście 20 mg w nos.
Poczułem lekkie i subtelne działanie amfetaminy. Na pewno nie MDMA, szybkie dociagniecie kolejnych 20 mg lekko podbilo działanie. Po nie całej godzinie kolejne 20 mg w nos, brak reakcji więc dorzucilem 60 mg p.o do tych 60 sniffem, brak większej reakcji. Coś się nie możemy polubić z oxy mimo braku tolerki. Widzę że dorzutki U mnie sensu nie.mają, ostatni test 80 mg na raz, a jak nie to się wkurwie i ogarne tramadol: )
  • 1476 / 274 / 0

Oxy to taki ni opioid, ni stim. Niby powinien być wchust euforyczny zwłaszcza sniffem, ale... nie do końca. Za to podanie IV jest bardziej jak dyso. Nie przepadam. Spisuje się tylko z mają w jednej pompce, ale wybija tolerkę szybciej niż ćpuny wykupują teraz ostatki francuskiego maku.

Ale z tym tramalem to fuj, najgorsze "opio". %-D
  • 19 / 1 / 0

Na chwilę obecną mam dostęp do.prawie całego aptecznego opio ale ja nie z tych co po kablach dają więc wybór mam ograniczony. Oksy mnie nie lubi a tramadol kiedyś mnie zgrzal więc co za wybór mi został? :) poza tym czemu fuuj? Co jest złego w tramadolu raz na parę tygodni?
  • 5250 / 506 / 0

Możesz jeszcze spróbować z DHC (dużo lepsze niż Tramal moim zdaniem) oraz Buprenorfiną (choć tu działanie, mimo że dość mocne, to mało atrakcyjne w porównaniu do innych opio).
  • 40 / 4 / 0

Heh, 'jak zaczynałam z tramalem i czytałam wpisy ludzi, którzy woleli o wiele bardziej działanie kody - i takie wtf? Po dłuugim ciągu, a właściwie to jak juz tolerka weszła sądzę absolutnie tak samo. Kody nie brałam jakieś 4 miesiące (bo tram, bo morph, oksy). I dla mnie z wymienionych oczywiście morfina ponad wszystko, ale kodeinę postawiłabym obok - najbardziej zbliżone grzanie i ciepełko.
Obecnie mam zupełnie takie samo zdanie - że tram to syf bardzo specyficzny syf. Ale jak się napieprza w ciągu to wszystko staje się syfem.
  • 1624 / 216 / 2

Bupra na 99 % mu nie przypasuje. Dhc jest cudowne, ale żeby docenić jego wartość chyba trzeba już jednak trochę znać opio, początkujący mogą być zawiedzieni brakiem pluszowości jak przy kodzie. Rozwiązaniem jest miks koda + dhc, fajna sprawa (roztwór z antka + rozpuszczone w wodzie dhc, fajna bomba).

Jest jeszcze majka, petydyna, na heroinę i fentanyl jest dużo za wczesnie, zresztą większość nawet wjebanych w opio powinna się trzymać od nich z daleka. Ale ja bym dalej kombinował z oksy, większość osób która zna to opio je ubóstwia w tym ja. Totalny namber łan, gdyby nie skakała tolerka i miałbym nieograniczony dostęp nie wiem czy bym kiedyś z tego zszedł
Użytkownik nieaktywny
  • 477 / 70 / 0

Oksykodon jest śmieszny jeżeli chodzi o zjawisko tolerancji. Spada tak samo szybko jak rośnie i jeszcze szybciej z powrotem rośnie. Waląc oksy potrafiłem (aktualnie jestem już całkiem "sporo" czasu czysty) zajebać jednorazowo 300 mg, które prawie nie działało. Przemeczyć się 2-3 dni na skręcie po czym dawka 100 mg grzała mnie super.

Grunt to nie walić w ciągu, nawet ten głupi jeden dzień przerwy robi dużą różnice, a biorąc załóżmy raz w tygodniu myślę, że spokojnie mozemy czuc magie tego unikatowego ugrzania i to w rozsądnych dawkach.
  • 19 / 1 / 0

Biorę rzadziej niż raz w tygodniu. Piszesz o rozsądnych dawkach, ale żeby całować już w 80 mg oksy na początku zabawy to chyba trochę za dużo, do dhc niby dostęp mam ale musiałbym hurtem załatwić a wygodnie zrobię bo nie wiem czy w ogóle mi to podejdzie. Do trampka podchodzę ze sentymentem, pierwszy i śmiało ostatni raz czułem się zgrzany właśnie po nim
Wróć do „Pochodne morfiny”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata