Okap w boxie ?

...czyli jak domowym sposobem zrobić: boks, HPS, lampę, wentylację itp.

Moderator: Konopia

• 96 / 6 / 0

A jakby tak dac okap do boxa ? Ma dwa wejscia na zarowki, wentylator.... Sprawdzi sie ?
  • 872 / 58 / 0

Powinien się sprawdzić, nie podałeś info czy ma to być uprawa typu stealth czy na luzie gdzieś uprawiasz bez przypału.

Po raz, będzie to widoczne, dwa - nie wiem czy będziesz montował filtr węglowy , żeby zneutralizować do minimum zapach - "okapowe" went mogą nie dać rady.

Żarówki będą za słabe , żeby sensownie przeprowadzić uprawę pod takim okapem. Chyba, że masz okap z balastem i wejściem na HPS\MH :)
Także musiałbyś dołożyć ( kupić ) balast razem z HPS - wtedy by to miało jakiś sens.

pzdr

Byłem żołnierzem i nie znosiłem narkotyków. Na emeryturze zacząłem leczyć się psychodelikami

Mike Cooley leczy się z PTSD psychodelikami. Rozmowa Jerzego Afanasjewa z bohaterem filmu dokumentalnego „Wyzwolenie”, który można było obejrzeć na festiwalu WatchDOC w Warszawie.

L4 dla alkoholika. Polacy spędzili milion dni na zwolnieniu chorobowym przez picie

L4 jest coraz częściej wydawane osobom, które mają problem ze spożywaniem alkoholu. Polacy spędzili na L4 ponad milion dni w 2018 roku z powodu zaburzeń związanych z piciem alkoholu. Za trzy pierwsze kwartały 2019 roku ta liczba wyniosła ok. 580 tysięcy - informuje “Gazeta Wyborcza”.
Wróć do „Młody technik”
Na czacie siedzi 616 uczestników Wejdź na czata