Oceny serii maku z Bakalland Francja 2019

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

• 3661 / 452 / 0

Ktos pisal o 55 , ze jedne ok drugie 1/10? Wg mnie to nieklepacz.
Tak samo jak tureckie bakalnussy.
  • 22 / 1 / 0

01.2021
Bakalland
8H.1910.66
klepliwy, nie mam tolerki 250g mnie wczoraj ładnie porobiło

Amerykanie biorą coraz więcej LSD, czemu winne mogą być ponure prognozy dla świata

Fali przewodzą milenialsi i starsi, podczas gdy pokolenie Z się dystansuje.

Międzynarodowy Dzień Zapobiegania Narkomanii

26 czerwca przypada Międzynarodowy Dzień Zapobiegania Narkomanii ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne ONZ 7 grudnia 1987 roku, znany także jako Międzynarodowy Dzień Przeciwdziałania Nadużywaniu Środków Odurzających i ich Nielegalnemu Handlowi.
  • 6 / / 0

8H.19.10.66
01.2021
Francja
Ja również bez tolerki i 250g podziałało.
Nie wiem czy to coś zmienia ale kupiony w polskim sklepie w holandii.

lol

• 2828 / 300 / 0

Ja probowalem 76 jakis czas temu i zero. Moze 1/10
Juz ktos pisal zresztą, ale potwierdzam
  • 350 / 67 / 0

Bakalland .76 to takie 2-2,5/10. Słabszy niż niebieskie kerfy, ale nie jest aż tak tragiczny.

lol

• 2828 / 300 / 0

Kilogram mi nawet skreta dobrze nie zabil?
niebieskie oceniam na 2.5/10
  • 350 / 67 / 0

A mnie kilogram lekko robi, nie tylko mnie zresztą, wiadomo, że patrzysz przez pryzmat swojej tolerki. Ale większość nie ma takiej. I jak ta większość czyta Twoje wpisy, to może dojść do wniosku, że obecnie nic nie klepie. A to prawdą nie jest
  • 604 / 107 / 2

By się pozbyć niepotrzebnie kupionego B.76 zrobiłem przepłuczki z kilograma- ok. 2 litry. Wypicie takiej ilości jest niemożliwe, więc odparowałem tak że zostało ok 250 g. Proces odparowania wyszedł całkiem sprawnie, trwało to ok 30 min, użyłem dużego garnka o dużej średnicy.

lol

• 2828 / 300 / 0

@kodeinaddict

Nie, ale wcale tak nie jest, biorę to pod uwagę :) Jak ktos ma niska tolerkę to kerfy na pewno są bardzo dobre. Po prostu te baka 76 co probowalem z galerii mokotów byly naprawdę bardzo bardzo slabe nawet w porownaniu do kerfów. I inni znani userzy widzialem oceniali podobnie, juz nie pamietam kto. I nie jest to tylko moje zdanie, bo te maki zalegają tam do dzisiaj, tak ze nawet niskotolerkowcy ich nie ruszają ;) O 78 widzialem troche lepsze opinie.

Moglem trafic na slabsze. Bo probowalem ich tylko raz no i wiem, ze Bakalandy to byla loteria ostatnio. Tak jak 34 co pisalem wiele razy, ze od zupelnie niedzialających do bardzo dobrych.
76 ktore probowalem obklejaly paczki, ale nie mialy slomy w srodku i byly dosx suche. Biorę poprawkę na tolerkę.
Użytkownik zbanowany
  • 40 / 4 / 0

A nie brales tego przypadkiem w jakims miksie? ;-) Bo opinie byly raczej takie, ze zupelnie nie działa. Tylko na skręta ewentualnie. Helcoma 013 akurat nie probowalem, ale np. 023 helcom jest moim zdaniem ewidentnie mocniejszy niz te serie bakalandów 23/24.

Po helcomie 023 co prawda nic nie czuję, ale skręta spokojnie mi zabil, a 24 nawet na skręta mi nie działał.
Moze miales farta i trafiles na dosypkę ze starszych partii :-p albo masz zerową tolerkę
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 1329 uczestników Wejdź na czata