1.lampa mala narazie 150 watt
[ external image ]
2.System Hydro
[ external image ]
[ external image ]
[ external image ]
3.Scala szafa
[ external image ]
[ external image ]
A teraz foto moich roslinek juz w szafeczce
1.[ external image ]
2.[ external image ]
Ocencie czy sie poprawilem bo ostatnim razem to za dobrze to nie wyglądalo!!! CZEKAM NA OPINIE Z GORY POZDRO
ale co to jest za system hydro?
opisz go tak troszeczkę dokładniej, poniewaz jak widze jest to DIY hydroponika
Pan Jah pisze: ale co to jest za system hydro?
opisz go tak troszeczkę dokładniej, poniewaz jak widze jest to DIY hydroponika
[IMG]http]
możesz dać jeszcze jedną pompke napowietrzającą na dnie twojego systemu, bedziesz mial wtedy tzw "bubblera"
ktory napowietrzy dodatkowo korzenie
Dodatkowo pamietaj ze stezenie nawozów w wodzie musi byc odpowiednie tak samo jak ph wody (kranowka ma za duze) i o tym ze wode musisz co jakis czas wymienic.
pozdro
naoz jakiego uzywa to advanced hydroponics of holland 1 grow a na flow mam GHE bio bloom
Pan Jah pisze: A sprawdzales czy działa ;)
odzowli
Pamiętaj że do hydro najlepiej lać wode demineralizowaną. Po drugie nawozisz rosliny praktycznie jak tylko beda jakies inne liscie oprócz liścieni ale lejesz naprawde srogo rozcieńczone nawozy w małych stężeniach.
Nie przesadzaj z nawozami ale nie oszczedzaj ich też ;)
Zobaczymy jak to bedzie rosło, ja jestem dobrej myśli!
Pozdro
czekam na foty to asie dowiesz ocb :)
Czechy luzują prawo konopne. Duży krok naprzód, ale z gwiazdką
Śmierć na zamówienie. Z dostawą na oddział psychiatryczny
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
Mentzen radzi młodym, by pili alkohol i palili. "Nie piją (...), nie ma z tego dzieci"
Zdaniem Sławomira Mentzena młodzi ludzie powinni robić tylko trzy rzeczy: uczyć się, pracować i... pić alkohol. Swoimi przemyśleniami prezes Nowej Nadziei i lider Konfederacji podzielił się w środę, 20 maja, podczas spotkania z mieszkańcami Świebodzina.
Alkohol wciąż na czele uzależnień w Holandii
Alkohol pozostaje najczęstszą przyczyną leczenia uzależnień w Holandii i odpowiada za 43 procent wszystkich przypadków terapii. Tak wynika z najnowszych danych krajowego systemu monitorowania problemów związanych z alkoholem i narkotykami za 2025 rok.
Badanie: użytkownicy psychodelików mogą inaczej przetwarzać emocje
...czyli raz jeszcze na temat ostatnio omawiamy.
