Dział poświęcony przede wszystkim chorobom i nadzwyczajnym skutkom kombinacji tychże z substancjami psychoaktywnymi.
Regulamin forum
Uwaga! Dział zawiera wątki na temat chorób, gdzie osoby dotknięte daną chorobą mogą dyskutować o szczególnych dla siebie problemach!
Nie jest to dział, w którym właściwe są wątki "czy XYZ powoduje ABC-emię" – takie pytania należy kierować do działu/wątku o substancji XYZ!
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
  • 88 / 2 / 0
Zakładam ten temat z czystej ciekawości, ponieważ obrzęk znikł, leczenie zakończone, ale i tak ,,chuja widze". Miałem 17 lat, DXM... historia dla zainteresowanych
Spoiler:
W skrócie, ćpałem, i uprawiałem sport. Środki które naprawde podnoszą ciśnienie, okulistka stwierdziła że to nie wina substancji, że to uraz, gdy powiedziałem że trenowałem boks to powiedziała że na 90% to było przyczyną, że to jest po urazowe, mocne uderzenie w głowę. Ale boks trwał krótko, i nigdy nie oberwałem mocno, przynajmniej we własnym odczuciu, poza tym kaski. Nigdy nie było urazu, który byłby na tyle silny aby coś takiego zrobić, tak myślę. A wy jak myślicie? Narkotyki mogą uszkodzić oczy? Nie mówię o metanolu.
  • 876 / 179 / 5
Nie ma takiej tkanki, takiego narządu, takiej części Ciebie, której prochy nie byłyby w stanie zmiażdżyć, zetrzeć w proch, zeżreć i wysrać. Potrafią odebrać dosłownie wszystko. Oczy nie są wyjątkiem.

Aczkolwiek, jeżeli lekarka stwierdziła, że był to uraz mechaniczny, to był to uraz mechaniczny i tyle. Tym razem.
ZŁA JEST ROZKOSZ OKUPIONA CIERPIENIEM.
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.