Objawy odstawienia alprazolamu czy może ssri?

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 10 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2017
  • 65 / 1 / 0


Od tygodnia biorę paroksetyne I perazyne. Ale też wtedy skończyły mi się alpry. W 2 miesiące zjadłem ponad 2.5 paczki 0.5mg.
Mam lęki I zawroty głowy jak po kilku piwach. Jak wypije 2 piwa przechodzi ale po kilku godzinach znów wraca problem. Mam też problemy z zaśnięciem choć jestem mocno zamulony. Jak myślicie czego to wina?
Rejestracja: 2014
  • 5257 / 507 / 0


Opis sugeruje odstawienie alprazolamu. Przerobiłeś mało w związku z czym objawy nie są jeszcze harkorowe. alko daje ulgę, bo również działa na GABA.

Z drugiej strony paroksetyna ma podobno mega (w porównaniu do innych ssri) skutki uboczny i być może ona też nie daje Ci spać po nocach.

Co by to nie było, minie dość szybko.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

"El Chapo" uznany za winnego

61-letni Meksykanin Joaquin Guzman może spędzić resztę życia za kratkami. Zakończył się trzymiesięczny proces byłego szefa kartelu narkotykowego.
Rejestracja: 2017
  • 65 / 1 / 0


Mam. Nadzieję. Dziś zasnąłem około 6 rano i spałem do 10. Sen był bardzo płytki. Słyszałem wszystko do okola itp. Jak się przenudzilem musiałem skoczyć po browary. Jak jechałem rowerem to jak pijany od krawężnika do krawężnika. Myślałem że się zaraz przewrócę. Łapy mi latają jak głupie.

Mam perazyne I chlorprotiksen w domu i czy któreś z nich pomoże w jakichś np większych dawkach na skutki odstawienia alpry? Nie mam już żadnego benzo. Załatwienie od lekarza też było by ciężkie. Musiał bym dobrą bajkę wymyślić.
Rejestracja: 2012
  • 722 / 94 / 0


Chlor dobrze uspokaja, lekarze przypisują go na nerwicę. Dawka 3x15mg, na noc możesz wziąć więcej. Tylko to rozwiązanie na krótką metę bo zniesie też pozytywne działanie paro.
Rejestracja: 2014
  • 5257 / 507 / 0


Ratuj się tymi neuroleptykami przez kilka dni. Latające łapy to na 100% odstawienie alprazolamu. 3 - 4 dni i powinieneś być już w dużo lepszym stanie.
Rejestracja: 2017
  • 65 / 1 / 0


Dzięki. Podleczylem się trochę browarami. Dziś już jest lepiej i będę brał tylko neuroleptyki.
Rejestracja: 2018
  • 28 / 1 / 0


Jeśli chcesz dalej bawić się z alprazolamem to przygotuj się na coś gorszego. Pierwsze głody to pikuś
Rejestracja: 2017
  • 65 / 1 / 0


Objawy minęły. Mam aby problem ze snem. Czy jak będę brał relanium doraźnie. Załóżmy 1 tabletka 5 mg na tydzień to objawy wrócą?

Błąd ortograficzny. taurinnn
Rejestracja: 2014
  • 5257 / 507 / 0


Nie wrócą, ale Ty wrócisz do brania benzodiazepin. Odstawienie tych leków polega w dużej mierze na ich nie braniu : )

Jest całe mnóstwo usypiaczy innych, niż benzo.
Od Z-drugs, po niektóry antydepresanty (mianseryna, Mirtazapina, Trazodon....), aż po neuroleptyki.
Dobra trawa z genami Indica (np Blueberry Kush) też potrafi położyć do sny, jak benzodiazepiny.
Rejestracja: 2017
  • 65 / 1 / 0


trawy nie mogę. Źle na mnie działa. Mam mianseryne i perazyne. Chciałem brać w dawkach 2mg dziennie na odstawienie alko.
Posty: 10 Strona 1 z 1
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 50 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: pandoratag i 2 gości